CZ/SK (PS4) hledam nebo zalozim cetu

Crusoer_CZ
17 postsMember, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
Zdar! Hledam nebo i premyslim o zalizeni aktivni cety. Mam sluchatka s mikrofonem. Rad bych vyuzil BFV hrani v cete, ktera je to uplne delana. Premysli nekdo stejne? Cesko a Slovensko ...

Comments

• Crusoer_CZ
    17 postsMember, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    muj nick pro pridani Cruzs2578
  • Macfun_CZ
    6 postsMember, Battlefield 4, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ahoj, pokud je "inzerce" stále aktuální, pak si mne přidej do přátel v Originu a pokecáme. Už jsem ti poslal pozvánku. :-) Macfun_CZ
  • Crusoer_CZ
    jaky nas ps4 nick?
  • Dawe1988CZE
    2 postsMember, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield, Battlefield 1, CTE, Battlefield V Member
    edited January 5
    Ahoj, hledám taky pohodový tejpky na hru. Četu máme, ale je nás tam momentálně na BF5 jen pár cca 2-3 stabilně. Kdyby někdo chtěl stačí se kouknout v Četě na Zmrdi z Prahy [ZMRD] Praha není podmínkou :smiley: Jinak všichni jsme +18 na mikrofonu. Dále je možnost hraní i BF4, BF Hardline, BF1 a BF5. Kdyby něco na PSNku: dawes-88 (88 je rok narození notnazi :smiley: )
  • Crusoer_CZ
    Zdar, nejde ti poslat zpravu a ani pridat, tvoje nastaveni ps4 ...
  • Dawe1988CZE
    2 postsMember, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield, Battlefield 1, CTE, Battlefield V Member
    JJ moje nastavení... Už jsem to předělal ;)
Sign In or Register to comment.