bf serisi pişmanlık

HUNTERxTURK
3 postsMember, Battlefield 4, Battlefield, Battlefield 1 Member
MERHABA
bf oyuncusu olarak ilk şikayetimi bildireyim bugüne dek oynadığım tüm oyunların gerek başlangıcında gerek sonradan Türkçe dil desteği Türkçe bilen personel tedariği ve varlığı olmuştur.Dünya çapında bu denli ilgi gören bu şirketin canlı destek hattında bile Türkçe bilen personel bulundurmaması ayrı dert sorunlarımı çözmeyi bilmeyen gereksiz ve alakasız öneriler sunan personelin cahilliği ile uğraşmak ayrı dert bukadar çok ilgi görüp gelir elde eden şirketin bunları çözmek için kılını kıpırdatmaması ayrı dert.
Ben daha öncede bu sorunları yaşadım ve sonu pişmanlık oldu oyunu kapattılar hemde hiçbir sebep yokken ve bu şirketinde bunu yapmayacağından emin değilim aynı güzergahta ilerliyorsunuz.bf4 ve bf1 almış bir oyuncu olarak pişmanlığımı yaşadığım sorunlarla dile getireceğim bu metni ister çeviri ile okuyun ister Türkçe bilen birine okutun tercih sizin eğer sorunlarım çözülmez ve iyileştirme yoluna gidilmez ise ne gibi yollar izleyeceğimi sizlerde göreceksiniz.
bf4 oyununu satın alıp oynamaya başladım ve sizin şirketiniz server kiralama yaparak insanları dolandıran kandırın kişilere yol veren büyük bir dolandırıcı firması haline gelmiş bu bariz belli ve hiçbir sorunu bilmeyen en düşük ücret ile bu piyasa hakkında zerre bilgisi olmayan ne oyundan ne pc den bi haberi olmayan kişilerle dolu müşteri temsilcileri mevcut bf4 te bir sorunum var oyun kendi kendine kapanıyor
BF4 SORUNLARI
SORUN 1:YOU HAVE LOST THE CONNETTİON TO THE SESSİON-Kimsenin çözemediği bu sorunu forumlardada okudum sizin de bu sorunu çözmek için en ufak bir girişiminiz yok her pc bu oyunu acıyor oynatıyorsa girişte ve oynayışta sorun yoksa bu sizin sorununuz kulllanıcının değil eğer pc den kaynaklı bir sorun ise o halde bunu tespit etmek sizin göreviniz bizlerin değil biz para verip sizin ürettiğiniz ürünü alıyoruz bu özellikler ile oynayabilirsiniz diyorsanız oynamalıyız parasını aldığınız işi çözemeyecek kadar acizsiniz.Müşteri temsilcileriniz bir yönlendirme önerdi windows diyor ki bunu yaparsan sistemin arızalanabilir çöp olabilir müşteri temsilcisi endişelenme birşey olmayacak dedi yaptım sistem çöktü düzelttim oyuna girdim oyunu geçtim origin bile kickledi beni o derece berbat bir şeyle 1 gün uğraştım.
SORUN 2:Oyuna girip lobyde odalardan herhangi birine gireceğim zaman odanın içinde örnek 28 kişi var gözüküyor odaya giriyorum örnek 5 kişi var bu oyuncuyu kandırmak değilde nedir bu bir bug ise çözmek için neyi bekliyorsunuz bunu zaten bizim söylememiz gerekmiyor siz günlük haftalık aylık kontrollerinizde görmelisin birşeyi üretip buyrun kullanın demekle olmuyor yada sorunu söyleyin demekle olmuyor bf4 hatalı bf1 hatalı eminim diğerleride hatalıdır .BF4TE başka sorunlar hatalarda var ne yani oyun eski diye desteğini kesecekmisiniz para verip hizmetini almak istediğimiz ürünün hizmetini kesmeniz sizin acizliğinizi gösteriyor siz demekki ürünü üret reklam şirketlerine para ver en iyi reklamı yap ürünü sat sonra yaslan arkana para say tarzında bir şirketsiniz bunu ispat etmiş oldunuz.
BF1 SORUNLARI
SORUN 1:BİR NOKTADAN BİR NOKTADAKİ DÜŞMANA ATEŞ EDİYORUM BENİM DURDUĞUM NOKTADA DUVAR VAR AMA BENİM GÖRÜŞ AÇIM DUVARI GÖRMÜYOR YANİ DUVARIN YANINDAN ATEŞ EDİYORUM BENİM MERMİLERİM DÜŞMANA GİTMİYOR SANKİ ÖNÜMDE DUVAR VAR GİBİ MERMİ GİTMİYOR AMA DURDUĞUM NOKTADA DÜŞMAN MERMİSİ BENİ VURUYOR BUNU İZLEDİM HER OYUNCUYA AYNISI OLUYOR BAZI KİŞİLER 3 AY ÖNCE BİLDİRİLDİĞİNİ HALA ÇÖZÜLMEDİĞİNİ SÖYLEDİ ORAYA ARTIK GEÇMİYORLARMIŞ YENİ BAŞLAYAN VEYA BİLMEYENLER HEP ORADA ÖLÜP SİNİRLENİYOR.BUDA YİNE SİZİN ÜRETTİĞİNİZ BİR HATA HEM PARA VERECEĞİZ OYUNU ALACAĞIZ HEM SORUNU BİZ TESPİT EDECEĞİZ HEM BİRDE ARAŞTIRACAĞIZ SONRA SİZE YAZACAĞIZ SİZDE YOK ŞUNDANDIR YOK BÖYLEDİR DİYE BİZİ KANDIRACAKSINIZ YADA HERHANGİ BİR SEBEPTEN BAN ATACAKSINIZ HERKES AĞZI KAPANACAK MÜŞTERİLERİNİZİ KAZIKLADIĞINIZ AP AÇIK ORTADA
SORUN 2:1900 LÜ YILLARDA SIHHIYE GÖREVLİ ASKERLERİ HİÇMİ OTOMATİK SİLAH TAŞIMIYORDU OYUNA GİRİYORSUNUZ 64 KİŞİ VAR 64 KİŞİDEN 5İNDE YA SIHHIYE VAR YA YOK ÇÜNKÜ ÇATIŞACAĞINIZ BİR SİLAH YOK SIHHIYE NEREDE LAZIM OLUR SAVAŞIN İÇİNDE OYUNCU SAVAŞIN İÇİNE SNIPER İLEMİ GİRECEK POMPALI İLEMİ GİRECEK HERKES MACRO AYARLAMIŞ SENİN ELİNDE SİLAHIN AYNISI DÜŞMANDA VAR SEN DAHA YARI ŞARJÖRU BİTİRMEDEN ÖLÜRKEN ADAM SENİ ÖLDÜRÜRKEN ŞARJÖR BİTİRİP YEDEK SİLAHA GEÇİYOR BU OYUNCULARIN KARŞISINA TEK ATIŞTA ÖLDÜRMEYEN SNIPER İLEMİ ÇIKIP TAKIMINA SIHIIYE YAPACAKSIN YOKSA POMPALI İLE ÇIKIP 6 KİŞİNİN İÇİNE DALACAKSIN OYUNUN İÇİNDE SİLAHLARI DENEYEBİLECEĞİMİZ BİRTANE DENEME ALANI SİLAH POLİGONU YOK SİLAHI AÇIYORSUN OTOMATİK DİYE SİLAH OTOMATİK SNİPER OTOMATİK POMPALI HIZINDA SIKIYOR BUNLARLAMI SIHHIYECİ OLACAK ZATEN ÖLÜNCE ÇOK GEÇ DOĞUYORSUN ÖLMEMEK İÇİN SIHHIYECİ LAZIM ONUDA KİMSE ALMIYOR NASIL OLACAK BU SİSTEM AAA PARDON UNUTMUŞUM 1900LÜ YILLARDA SIHHIYECİLERİN TAŞIDIĞI SİLAHLARI KOYDUNUZ ENVARTERE DEĞİLMİ YANİ BİR SIHHIYECİ OLARAK BEN OTOMATİK BAŞKA BİR SİLAH ALAMAZDIM İSTESEM BUNE SAÇMALIKTIR.
SORUN 3:OYUNDAKİ Bİ TAKIM GÖRSEL VE YARDIMCI HUD VE GÖRÜNTÜ AYARLARINI DEĞİŞTİRİYORUM ERTESİ GÜN AYNISI OLUYOR BU AYRI Bİ SORUN.
Oyun genel olarak ırkçılarla dolu müslümanlara küfür edenler ırkçılık yapanlar bu kişileri şikayet etmeme rağmen hala daha oynamaya devam ediyorlar bir kişi küfür edebilir başka hatalar yapabilir ama ırkçılık yapıyorsa o en büyük suçu işlemiştir derhal platformdan engellenmelidir ama sizin şirket politikanız bunu öngörmüyor değilmi nede olsa para kaynağınız bu kişiler hergün 18 yaş altı bir dünya oyuncu ile karşılaşıyorum küfürler ediliyor Türkler yabancılar hepsinin yaşı küçük ben bf serisinin böyle olmadığını okumuştum forumlarda yanılmışım demekki bunları yazan söyleyen kişiler sizler tarafından nemalandırılıyor bu belli oldu sorunlarımın bunlarla biteceğini sanmıyorum ki burada anlatacağım şeyler daha bitmedi ben bu kuruluşun etnik değerlere müşterilerine değer vermediğini düşündüğümden ötürü artık bu şirketin herhangi bir ürününü kullanmayacağımı almayacağımı tavsiye etmeyeceğimi kullanan arkadaşlarıma ve diğer oyunlarımdaki clanlarımın bu oyunlara başlamayacağımızı açıklayacağım artık ea games benim için bir pişmanlık anısı olarak kalacak kendi elimde dolandırıldım hakkımı helal etmiyorum.

Comments

This discussion has been closed.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!