Postęp medalu zniknął

245

Komentarz

• Popcio__PL
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 48 Member
    xSzaty napisał użytkownik: »
    Tutorial pisany:

https://www.battlefield.com <- tu zaczynasz
    1. Logowanie
    2. Kariera < pozycja na górnej belce
    3. Battlefield 1 < wybór gry
    4. Medale < tudzież inna opcja dotycząca statystyk
    I masz wszystko na tacy, cacy

chodzi mi o to.jak je sledzic zeby je wypelnic.konkretniej zeby mi je zaliczylo
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Pod tym adresem, do którego dostałeś namiary, klikając odpowiedni medal, tam będzie info, co zostało już zaliczone, ale bez bieżącego postępu.
    Ewentualnie na bieżąco w grze, odpowiednia informacja wyświetlana jest podczas rozgrywki, oraz po rozgrywce, gdy można wybrać inny medal.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• MaxiKingPL123
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Mam ten sam problem, najprawdopodobniej to jakiś błąd, trzeba czekać na kolejny patch
  • Wedge1201
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 1 Member
    Ten sam problem :neutral:
  • mAbronsius
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 25 Member
    Pod tym adresem, do którego dostałeś namiary, klikając odpowiedni medal, tam będzie info, co zostało już zaliczone, ale bez bieżącego postępu.
    Ewentualnie na bieżąco w grze, odpowiednia informacja wyświetlana jest podczas rozgrywki, oraz po rozgrywce, gdy można wybrać inny medal.
    Oj nie kumamy o co koledze Popcio__PL chodzi :-)
    Popcio__PL napisał użytkownik: »
    Tutorial pisany:

https://www.battlefield.com <- tu zaczynasz
    1. Logowanie
    2. Kariera < pozycja na górnej belce
    3. Battlefield 1 < wybór gry
    4. Medale < tudzież inna opcja dotycząca statystyk
    I masz wszystko na tacy, cacy

chodzi mi o to.jak je sledzic zeby je wypelnic.konkretniej zeby mi je zaliczylo

Można śledzić tylko te tygodniowe. Nie da się "robić" medali tych które aktualnie nie są aktywne w cotygodniowych.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Kumamy, kumamy, za to sam nie wiesz co piszesz.
    Można śledzić tylko te tygodniowe.
    Można śledzić każdy medal, nie tylko tygodniowe, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem moją poprzednią wypowiedź.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• MrWalkowicz
    0 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 0 Member
    W bf1 zacinają się medale raz pokazują mi się zresetowane medale, a raz stare. Czego to jest wina ?
  • xSzaty
    edytowano listopad 2016
    Czego to jest wina ?
    Tuska?

• Tyrbor166
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    MrWalkowicz napisał użytkownik: »
    W bf1 zacinają się medale raz pokazują mi się zresetowane medale, a raz stare. Czego to jest wina ?

Mam dokladnie to samo
  • Ar4xis
    36 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 36 Member
    edytowano listopad 2016
    Tyrbor166 napisał użytkownik: »
    MrWalkowicz napisał użytkownik: »

Mam dokladnie to samo

Mam dokładnie to samo, umieściłam wpis dla samego wpisu jednocześnie nie wnosząc nic ciekawego do dyskusji, ale używam takich znaków:
    • ą
    • ę
    • ś
    • ć
    • ź
    • ż
    • ł
    • ń
    • ó
    • ,
    • .

i wiele więcej.

PS.
    Jeśli nie wiesz jak te znaki uzyskać, możesz je skopiować z tego postu.
  • Adamok1
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Mam problem z medalami, raz mam nowe medale raz stare. Coś jest zbugowane. Czy macie coś podobnego ?
  • Frag_PL
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 27 Member
    Wie ktoś dlaczego ciągle śledzę medal legion świętej jedności, który był dostępny w ubiegłym tygodniu ? Nie mogę wybrać medali dostępnych w obecnym tygodniu.
  • KORALGOL95
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    cos sie bugowalo tez tak mialem
  • thecureforbored
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 8 Member
    A wiecie o problemie directx?
  • xSzaty
    Coś czytałem w radiu.
    Jak byśmy mieli problem z DX, to wtedy byśmy nie pisali o medalach, tylko o problemie z dx, co znaczy, że nie mamy problemu z dx i możemy sobie pisać o medalach.

• Your3vilTwin
    1618 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,651 Member
    Wczoraj wieczorem po którejś z rund pojawiły mi się medale z zeszłego tygodnia... Dwie rundy później wszystko już było w porządku. Emocjonalny rollercoaster...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• BocianJu87
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 23 Member
    Wie ktoś o co chodzi w medalu Oktawiana Augusta ? trzeba zniszczyć 3 razy tory
  • Grabarz-LDZ
    13 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 14 Member
    Podobny problem. Podczas ładowania w miejscu medalu mam "Brak aktywnego medalu". Jak klikam na to to wyświetlają mi się medale z poprzedniego tygodnia. Jakieś pomysły ?
  • xSzaty
    Mamy 2 zestawy medali, trzeba bardzo czujnie wybierać ten, który nam bardziej pasuje. U mnie jest np. medal gołębiarza ale tylko w trybach, w których nie ma gołębiarza, za to mam wtedy medal za niszczenie czołgów, których nie ma w trybie gołębiarza. Opracowałem obecnie taką metodę, że medale mam ustawione właściwie do trybów, gołębiarz na gołębiarzu a niszczenie czołgów na podboju. W wyniku powyższego mogę realizować 2 różne zastawy medali w jednym tygodniu
    Ktbrf4M.jpg

• Your3vilTwin
    1618 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,651 Member
    BocianJu87 napisał użytkownik: »
    Wie ktoś o co chodzi w medalu Oktawiana Augusta ? trzeba zniszczyć 3 razy tory

Skąd wy wszyscy bierzecie pomysł z tymi torami? Jest tak gdzieś w polskim tłumaczeniu czy co?

Disable 3 Tracks - Unieruchom 3 razy gąsienicę w czołgu (logika w sumie to podpowiada bo cały medal tyczy się tanków)

Trzeba 3 razy trafić w gąsienicę w czołgu Mark V (to ten co nim się wozimy po kampanii dla solowego gracza).

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!