Postęp medalu zniknął

124

Komentarz

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Tera to wogóle jest do ☹☹☹☹. Medal zwiesił się na 3 części i nic nie zalicza, wyświetla tylko puste pole zamiast postępów w medalu.
  • grzegorz4887
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Posty: 13 Member
    addemczuk napisał użytkownik: »
    Witam, mam pobugowane medale i ciągle wyświetla mi zestaw z przed 3 tygodni, czasami sprzed 2 a bardzo rzadko obecny, jak to naprawić?

Trzeba cierpliwie czekać na patch naprawiający.
  • grzegorz4887
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Posty: 13 Member
    edytowano listopad 2016
    Grabarz-LDZ napisał użytkownik: »
    Oprócz medali mam ten sam problem. Chyba pozostaje czekać na kolejną łatkę.
    Nie są to jakieś straszne błędy przez które nie da się grać ale potrafią bardzo zirytować.

DICE mam nadzieje że wiecie o tych problemach :)

Dokładnie, niby takie pierdoły ale wkurza że takie rzeczy są pobugowane. Jak już zmienili formę zdobywania medali względem poprzednich części to mogli to chociaż zrobić dobrze.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    Nowy tydzień. Nowe medale. Stare problemy :) miejmy nadzieję, że ten środowy patch to naprawi.
  • CZAK_Games
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 16 Member
    C_K_Dezerter87 napisał użytkownik: »
    Nowy tydzień. Nowe medale. Stare problemy :) miejmy nadzieję, że ten środowy patch to naprawi.

w tym tygodniu czy następnym ?
  • CZAK_Games
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 16 Member
    A ogólnie to tam powinny być widoczne Wszystkie medale a nie tylko 5. Bo po co mam mieć możliwość wyboru medalu którego nie mogę zrobić na danej mapie ?
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    C7_4K-Poland napisał użytkownik: »
    w tym tygodniu czy następnym ?

Dzisiaj powinien wyjść patch, który to naprawi. Jak będzie - zobaczymy.

• CZAK_Games
    właśnie sięcoś skonczyło pobierać :P
  • Azzie_d_Evil
    15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Posty: 15 Member
    edytowano listopad 2016

a serwery nadal offline
    Bugshit.
    matchmaking nieudany NIEZNANY BŁĄD.
    Sypie się to gówienko ,jak domek z kart.
  • Borzywit-CNP-
    412 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 490 Member
    Azzie_d_Evil napisał użytkownik: »

a serwery nadal offline
    Bugshit.

Ciężko przeczytać? https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/1181/battlefield-1-jesienna-aktualizacja-15112016 ? Aktualizacja ma trwać godzinę dla każdej platformy.

image image
  • Azzie_d_Evil
    15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Posty: 15 Member
    edytowano listopad 2016
    Ciężko przeczytać? https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/1181/battlefield-1-jesienna-aktualizacja-15112016 ? Aktualizacja ma trwać godzinę dla każdej platformy.

Na chłopski rozum to ta godzina już dawno minęła.
  • Borzywit-CNP-
    412 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 490 Member
    Na chłopski rozum, to ta godzina minęła 7 minut temu.

image image
  • Azzie_d_Evil
    Ale jednak minęła. Teraz już o kilka minut więcej.
    A im wygląda na to ,że to nie ONI tylko ja jestem offline....wg. komunikatu.
    Fajnie tak sobie pisać na forum bez netu hehe.
  • DOTARSOGAAT
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Gram zwiadowcą,maiłem prawie piąty poziom żołnierza,wyłączyłem grę,wracam do gry a tu znowu początek poziomu 4,co jest grane,czemu nie zrobił się save?
  • POL_Jaszczomb
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Apropo medali, ktos wie jak uszkodzić 3 razy tory czolgiem? W medalu oktawiana augusta
  • SkyZeWonsem
    1333 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,346 Member
    Tu nie chodzi o tory ale o gąsienice w czołgach. Jest złe tlumaczenie.
  • zelazkom
    11 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 12 Member
    Haha, a później Polacy ładują czołgami w tory jak opętani.
  • Popcio__PL
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 48 Member
    a jak śledzić postępy głównych medali nie tych cotygodniowych ?
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Popcio__PL
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 48 Member
    order ikara latam wykonuje to co jest napisane i ciągle nic medal nawet nie rusza.a medale cotygodniowe mogę śledzić i je wykonywać a głównych nie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!