Postęp medalu zniknął

1235»

Komentarz

• BlueTiger07
    365 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 371 Member
    Wczoraj zresetowały się trzy medale już zrobione. Na stronie kariery podświetlone są te medale jako "niby zrobione" ale poszczególne etapy nie są odhaczone, znowu jakiś absurdalny błąd. W jaki sposób mam to naprawić ? Trudno żebym znowu powtarzał te same medale !!!
  • TylkoZwiedzamm4K
    14 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 16 Member
    Witam mam problem z medalami. Od dziś są nowe medale a mi pokazuje te stare które mam już zaliczone. O co tu chodzi?
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    Powrócił stary bug. Jutro wyjdzie łatka to może to naprawi... może.
  • BlueTiger07
    365 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 371 Member
    Tak potwierdzam, znów ten sam burdel co ostatnio.
  • Grabarz-LDZ
    13 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 14 Member
    Czekamy cierpliwie do dzisiejszego patcha. Z tego co czytałem to mają naprawić problem medali. :/
  • Frag_PL
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 27 Member
    No i łatka nie do końca wszystko poprawiła PS4 ... medal Legia Świętej Jedności jest zgliczowany na tier 2. Nie zlicza poprawnie drużynowych asyst zaliczonych jako zabicie :(
  • Popcio__PL
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 48 Member
    dalej to samo medale które zastały zdobyte wcześniej dzisiaj są nie zdobyte.czy ktoś też tak ma?
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    O ile mnie pamięć nie myli to każdy medal można 3 razy robić.
  • sethcracow
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    Czasami bug działa na plus. Mi wczoraj zaliczyło medal Legia Czaszki, który dotyczy trybu DM - ostatnią częścią medalu jest zadanie - zabij 20 gości w rundzie. No i zaliczyło mi .... na podboju :smiley:
  • storm7x
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Czy komuś udało się zdobyć ten sam medal min. x2 lub więcej?
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Tak, mam medal zdobyty 2 razy.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!