Plotki o nowych mapach? Nowe fronty wojny?

RobKul86
107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
edytowano listopad 2016
Wiem, że trochę wcześnie, gierka niedawno wyszła, ale zastanawiam się nad jakimiś przeciekami na temat jakiś nowych/planowanych map do gry. Ogólnie to brakuje mi frontu wschodniego, walk niemiecko-rosyksich. Boli trochę, że gra prezentuje typowo anglocentryczne widzenie wojny, czyli głównie zachodnia Europa i Bliski Wschód. Brakuje właśnie Europy Wschodniej, może jakaś typowo rosyjska, zimowa mapa? Pierwsza wojna światowa to również walki w niemieckich koloniach w Afryce, czy podbój przez Japończyków niemieckich kolonii w Chinach. Trochę boli ten "anglocentryzm". Liczę, że coś się w tej kwestii ruszy. Macie jakieś oczekiwania?

Komentarz

• SylwesterSpalony
    266 postsPosty: 285Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano listopad 2016
    W pierwszym DLC ''Nie przejdą'' (marzec 2017) mają wejść wojska Francuskie i nie wiadomo do końca czy też nie Rosyjskie tak że pewnie wtedy dojdą mapy na których uczestniczyły owe wojska. Do FR pewnie mapy: Verdun - Verdę i Pewnie bitwa pod Sommą

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • Teroloo
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    mi brakuje zamkniętej mapy w stylu operacji blokada
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Las Argoński nie jest taką mapą? Co prawda jest otwarta, ale przypomina Blokadę... Spotkałem się z taką opinią.
  • LM_Azbest
    25 postsPosty: 25Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Teroloo napisał użytkownik: »
    mi brakuje zamkniętej mapy w stylu operacji blokada

Yyyy Las Argoński?
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2016
    SylwesterSpalony napisał użytkownik: »
    W pierwszym DLC ''Nie przejdą'' (marzec 2017) mają wejść wojska Francuskie i nie wiadomo do końca czy też nie Rosyjskie tak że pewnie wtedy dojdą mapy na których uczestniczyły owe wojska. Do FR pewnie mapy: Verdun - Verdę i Pewnie bitwa pod Sommą

Z ruskimi może być tak że będą wcześniej i może dla wszystkich za darmo. Chyba Westie coś o tym wspominał ale na 100% nie jestem pewien. Ponoć ma być tak jak w Battlefront że część map jest za free.

Poprawka Ruscy będą tak samo jak Francuzi czyli osobne DLC w grudniu dostaniemy darmową mape.
    Post edited by ChaosIsMyMaster on
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2016
    RobKul86 napisał użytkownik: »
    Las Argoński nie jest taką mapą? Co prawda jest otwarta, ale przypomina Blokadę... Spotkałem się z taką opinią.

To fakt wystarczy popatrzeć na rozkład flag i od razu Locker przychodzi na myśl. Tak samo flaga C jest punktem centralnym i w sumie tam największa rzeźnia się dzieje. Główne różnice to: że całość dzieje się na zewnątrz i masz 3 główne drogi ataku w Locker masz 2.
  • Foster93PL
    6 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member
    Słyszałem o pierwszym dodatku który ma być za darmo. Ktoś wie jaką ma mieć zawartość?
  • GenRipKat
    52 postsPosty: 52Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Pierwszy dodatek dokladnie 1 mapka bedzie w grudniu dla wszystkich reszta w premce od marca kazdy dodatek platny to 4 mapki plus bronie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!