fairfight sypie banami

«134
boruta102
69 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 74 Member
Gram po kilka godzin dziennie w bf 1 wcześniej grałem w BF3, BF4, BC2 i w żadnej grze poza BF1 nie widzem żeby tyle banów się sypało. Co trochę na czacie wyskakuje że fairfight banned i tu nick gracza. Może haxy dostana wreszcie za swoje.

Komentarz

• Adrian168587
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 12 Member
    masz racje w gre nie da sie grac narazie gdzie speed hackerzy zabijaja przez sciane jednym strzalem
  • Adrian168587
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 12 Member
    blizzard zrobil porzadek i spokuj w ich grze jest gdzie nie ma hackerow

• boruta102
    69 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 74 Member
    Speed haxy hehe nie spotkałem się, to chyba najrzadszy hax którego ludzie używają. fairfight banuje na potęgę ale z tego co czytałem nie tylko za haxy.
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    edytowano listopad 2016
    Każdy widzi jak jest. Jest TRAGEDIA. Nigdy nie widziałem tak zapracowanego FF. W każdym meczu co chwila przewija się info o banie.
    Całe szczęście nie spotkałem jeszcze cheatera po premierze, ale za to przed premierą w becie koleś z tylnego strzelca samolotu sprzedawał heady na całą mapę.

Adrian - nie wiem w co ty grasz, że grac nie możesz. Gra wydaje się być czysta i skutecznie chroniona.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Brdzo dobrze, że FF banuje, widać że coś robią. Na marginesie należy dodać, że sa to bany z BF1/4/HL i może z czegoś jeszcze.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Lugresky
    128 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 152 Member
    edytowano listopad 2016
    @Adrian168587 a może po prostu nie potrafisz grać że tyle cziterów widzisz. Śmiem nawet stwierdzić że każdy kto cię zabije jest czitem :smiley:
    FF bardzo dobrze sobie radzi, dawno nie widziałem by tak wyłapywało, a sam osobiście nie spotkałem jak dotąd czita w grze :blush:

GamCom - Miejsce Każdego Gracza: GRUPA - FANPAGE
    TeamSpeak: TS.GAMCOM.PL

• Mervin9
    135 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 145 Member
    Dwa dni po premierze spotkałem 2 cziterów a teraz jest spokój. FF ładnie łapie takich graczy i to jest ważne.

Life Is Brutal | YouTube <a "https://www.youtube.com/c/Mervin9 | Zanim Zadasz Pytanie http://rtfm.killfile.pl | Statystyki
  • gracz01234
    43 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 45 Member
    Mecz bez bana a częsciej bez paru mecz stracony :)
  • GenRipKat
    52 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 52 Member
    No i dobrze niech banuja dzieci z haxami jak nie umieja inaczej grac.Przynajmniej normalini ludzie pograja uczciwie.Balem sie ze po premierze bedzie z tym problem ale widac ze anticheat dziala ok oby tak dalej.
  • Adrian168587
    umie grac nie dopracowany produkt prealpha bez admina w grze i timeoutow najlepszy bf 4 na speed hackerow i teleport hackerow nie zadziala po 2 latach bedzie spokoj w grze ale nie bedzie nikt gral w bf 1 po naprawach i po 30 patchach gry
  • MaRen1122
    28 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 34 Member
    xSzaty napisał użytkownik: »
    Napisz to jeszcze raz, ale tak jak piszą to ludzie a nie coś wychowane na bagnach przez żaby.

tak na serio to ja naprawdę lubie kiedy wypowiadasz się w swoim stylu ,zawsze poprawiają mi humor
  • SylwesterSpalony
    267 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 286 Moderator
    edytowano listopad 2016
    boruta102 napisał użytkownik: »
    Gram po kilka godzin dziennie w bf 1 wcześniej grałem w BF3, BF4, BC2 i w żadnej grze poza BF1 nie widzem żeby tyle banów się sypało. Co trochę na czacie wyskakuje że fairfight banned i tu nick gracza. Może haxy dostana wreszcie za swoje.

Tylko bierz pod uwagę że te bany to nie są z serwera co aktualnie grasz tylko to są bany ogólne ze wszystkich serwerów.

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano listopad 2016
    SylwesterSpalony napisał użytkownik: »
    boruta102 napisał użytkownik: »

Tylko bierz pod uwagę że te bany to nie są z serwera co aktualnie grasz tylko to są bany ogólne ze wszystkich serwerów.

I ze wszystkich gier wspieranych przez FF.

ps
    tak na serio to ja naprawdę lubie kiedy wypowiadasz się w swoim stylu ,zawsze poprawiają mi humor
    Miło, choć ze względu na *#*#* poprawność, nie zawsze wypada.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Borzywit-CNP-
    412 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 490 Member
    xSzaty napisał użytkownik: »
    I ze wszystkich gier wspieranych przez Ff.
    Skąd taka nowina?

image image
  • xSzaty
    To jest zbiorcze info, bez podziału na gry.

• Borzywit-CNP-
    412 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 490 Member
    To już napisałeś. Skąd masz taką informację?

image image
  • xSzaty
    edytowano listopad 2016
    Pomyśl, skoro FF opiera się na statystyce, to gra, która ma swoją premierę, nie ma statystyk a wyświetla bany, znaczy to, że są to bany z innych gier. Dlaczego ludzie w becie narzekali na oszustów?

FF w odróżnieniu od PB, nie skanuje pamięci, więc nie ma skąd brać informacji. Dopiero po jakimś czasie FF będzie banował za granie niezgodne z regulaminem w BF1.
    Te listy banów, to nic innego jak marketing i ostrzeżenie mówiące, zobaczcie, my już banujemy, nie warto oszukiwać. I robią bardzo słusznie.

Tak na marginesie, czy wyświetlanie nicków przez FF, jest zgodne z wyznawanymi zasadami przez EA?.
    Post edited by xSzaty on

• SylwesterSpalony
    267 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 286 Moderator
    edytowano listopad 2016
    Borzywit-CNP- napisał użytkownik: »
    To już napisałeś. Skąd masz taką informację?

Zbanujcie tego dzieciaka albo ograniczyć mu pisanie. Całe forum zaspamowane przez jego bezsensowne odpowiedzi

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!