fairfight sypie banami

24

Komentarz

• Borzywit-CNP-
    412 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 490 Member
    edytowano listopad 2016
    FF nie działa na statystyce. Jedyne co wiemy o FF, to że porównuje wydarzenia serwera z definicjami... Co do analizy zachowań mieli dość czasu w BF4 i trochę w becie BF1 żeby ogarnąć jak ludzie grają.

To wszystko nie jest statystyka. Kulabwystrzelnona z takiej a takiej broni na taką to a taką odległość ma zadać Tylko i AŻ tyle obrażeń, ni mniej ni więcej. Jak się tak zastanowić to można przewidzieć wszystko co się na mapie stanie.

Mam pewność, nie popartą żadnym tekstem, że informacje o banach dotyczą jedynie gry.

@SylwesterSpalony, łap PW
    @xSzaty zróbmy eksperyment, jeden gra w bf1, jeden w bf4, jeden w bfhl i jeden w r6 i zobaczymy co się dzieje. Niech każdy da nakładkę z afterburnera, tam można wyświetlić godzinę, potem wrzucimy to na tubę czy jakoś połączymy w jeden film ... zostanie dla potomnych.
    Post edited by Borzywit-CNP- on

image image
  • MaRen1122
    28 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 34 Member
    Taki czy siaki powód bana nie ma znaczenia jak dla mnie , wyświetlanie info o banie z nickiem jest słuszne i jestem za ,bo może ,ale nie musi odstraszyć potencjalnego oszusta przed nieodpartym pragnieniem stania się "pro" graczem w środowisku blokowiskowo-gimbazjalnym .
  • Ar4xis
    36 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 36 Member
    MaRen1122 napisał użytkownik: »
    Taki czy siaki powód bana nie ma znaczenia jak dla mnie , wyświetlanie info o banie z nickiem jest słuszne i jestem za ,bo może ,ale nie musi odstraszyć potencjalnego oszusta przed nieodpartym pragnieniem stania się "pro" graczem w środowisku blokowiskowo-gimbazjalnym .

Ja bardzo bym chciała wiedzieć czy ten spam fairfight'a to nie ściema, bo nic nie wynika z samej informacji. EA nie pozwala na upublicznienie nazw zbanowanych użytkowników, więc jak niby mam to połączyć z jakimkolwiek kontem?Jak na razie dla mnie to czysta propaganda pijarowców z EA.
  • Argawen
    107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
    edytowano listopad 2016
    Przejrzałem sobie filmik z własnej gry(z 5.11.16), wychwyciłem dwa bany Fairfight-a, odszukałem na battlefieldtracker.com te nicki i widzę, że dzisiaj grali normalnie. To albo mają ban na inną grę, albo ban na serwer lub tymczasowy.
    Ale stronka nie jest do końca wiarygodna.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano listopad 2016
    FF nie działa na statystyce. Jedyne co wiemy o FF, to że porównuje wydarzenia serwera z definicjami...
    Odważnie, zaprzeczasz sobie w jednej wypowiedzi. Jest powiedzmy wzorzec, wszystko co odstaje od wzorca, jest be, FF analizuje odstępstwa i skalę, czysta statystyka. Złe zachowanie na dużą skalę, może stać się wzorcem, na przykład. W wielkim uproszczeniu oczywiście.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Borzywit-CNP-
    412 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 490 Member
    Statystyka to by była, jakby podpięli kilku ochotników kazali im grać i przeanalizowali ich poczynania. Tu masz zdefiniowane wartości jeszcze zanim ktokolwiek grę uruchomił. To gdzie tu statystyka? Program komputerowy, jaki by nie był, bazuje zawsze na twardych wartościach, w przeciwnym razie masz BSOD lub "Program Battlefield 1 przestał działać". No ale co ja będę się produkował, zróbmy ten teścik i się sprawa wyjaśni.

image image
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano listopad 2016
    Statystyka to by była, jakby podpięli kilku ochotników kazali im grać i przeanalizowali ich poczynania.
    Przecież stale to robią, na wielką skalę. Zdefiniowane wartości to wzorzec, reszta to dane, które do niego pasują lub nie. Dzięki temu, mogą być skuteczniejsi od PB w swoich grach. Nie wymyślaj prochu na nowo.
    Test, niezły pomysł, ale da tylko potencjalną informację, czy napisy na czacie, to masówka z wielu gier, danego tytułu, czy zwykły fake. Możemy spróbować.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Borzywit-CNP-
    Szaty, ja przez Ciebie zaraz dostanę stanu napięcia przedmiesiączkowego, wyjdę z siebie i stanę obok. Przyjadę, młodzież ogarnę to się będziemy łapać.

image image
  • xSzaty
    edytowano listopad 2016
    Wieczorem? Na ts wbijemy i sprawdzimy. 10 minut i więcej wiemy albo jesteśmy głupsi niż byliśmy.

• Borzywit-CNP-
    No jakoś tak. Zjadę będzie około 17, obiadek, do lekcji zagonić ... około 19 powinienem mieć już luz.

image image
  • Your3vilTwin
    1613 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,646 Member
    Aż się chyba z ciekawości do was dołączę jak się wyrobię.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xSzaty
    edytowano listopad 2016
    W ten czas, ogłoszenie wyślemy stosowne, z podaniem miejsca spotkania, tudzież odpowiedniego przedziału czasowego.
    Wymagane jest posiadanie: urządzenia komunikacyjnego na kształt słuchawek z microfonem, miły, sympatyczny głos (nie dotyczy Borzego), otwarty umysł na wszelkie wypaczenia (nie dotyczy Szatego), posiadanie wiadomych gier, sztuk co najmniej jedną, chęć dochodzenia prawdy obiektywnej, freewaru o nazwie ts w skrócie.

• Borzywit-CNP-
    To TS'a weźmiemy sobie od EA 178.217.190.180:9987 Z freewaru to jeszcze afterburner do pobrania TUTAJ. Tylko skonfigurować to żeby godzinę pokazywało i ogarnąć przynajmniej robienie skrinów (domyślnie chyba tam F12 jest).

image image
  • Your3vilTwin
    1613 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,646 Member
    Rozumiem że, dopalacz nie jest wymagany dla tych, którzy rozkosz z grania czerpią z kart koloru zielonego?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Borzywit-CNP-
    Osobiście korzystam z MSI OC b00st coś tam, a "crosshair" mam ładny, różowy oczywiście, wszystko w tonacji czerwonej.

image image
  • xSzaty
    Sprawdziłem czy istnieją nicki, które pokazują się na czacie. Istnieją, co ciekawsze ich profile na nic nie wskazują, przynajmniej te 2 które sprawdziłem. Dziś FF jest spokojniejszy i trzeba trochę poczekać na wrzut.

• Borzywit-CNP-
    Testy nam się nie udały. Jest za to odpowiedź na helpdesku: KLIKNIJ MNIE.

Na forum mamy natomiast taki kwiatek: https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/comment/5245

image image
  • Basius
    14 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 17 Member
    Ja hacków za bardzo też nie czuje w tej grze.Ale czasami jak ci ludzie w ulamek sekundy cie z shotguna namierzają i strzałem zabijają,to mam mieszane uczucia.
  • boruta102
    69 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 74 Member
    Ja pierwszy raz od premiery kolesia z aimnbotem widziałem dziś. Grał wsparciem i rozdawał hedy po całej mapie nie ważne czy cie widział czy nie, staty miał na operacjach 40 graczy 95/10 gdzie nikt 40tu fragów nie przekroczył. Grał sobie spokojnie bez żadnego bana. Premiera gry była niedawno oby wysypu haxów nie było.
  • MimaczHardStyler
    143 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 145 Member
    Parę dni temu miałem bardzo przyjemną sytuację. Bardzo upierdliwy koleś latał po DM'ie z shotgunem jednocześnie sypiąc obelgi na wszystko i wszystkich na czacie, ogólnie taki typowy serwerowy przy*eb co to nawet nie zauważy, że cały wszechświat (a co dopiero serwer) ma wywalone na jego żale i lamenty. Reakcje miał dość dobre, choć na cheaty nie wyglądało w żaden sposób... 5 ticketów przed końcem wyleciał z FF :) Mała rzecz a banan na mordzie do końca dnia <3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!