Paczki

2»

Komentarz

• Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 509 Member
    Zastanawiałem się czy ludzie z Premium nie mają jakiegoś "pierwszeństwa"/większej procentowo szansy na pakiet :D ?
    Ja osobiście premium nie posiadam ale jednak czasem - jak to mawia moja koleżanka która pochodzi z Ukrainy PAĆKA wpadnie .
    Z moich obserwacji wynika również że jeśli zostaniesz najlepszym graczem w meczu i widniejesz w podsumowaniu z okazji najczęstszego zajęcia np flag czy też wyrzucenia największej ilości naboi dla swoich kamratów to pakiet wpada "częściej" może jest ciut lepszy procent w "losowaniu".
    Jednakże to tylko moja opinia - każdy na swój sposób chce to sobie jakoś wytłumaczy :D
  • Your3vilTwin
    1624 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,657 Member
    edytowano listopad 2016
    Ja też mam takie uczucie. Zauważyłem że częściej dostaję ten badziew jak jestem na tym ekranie podsumowania. Ale również zdarzyło mi się dostać pakiet a nawet się nie zrespić. Wczoraj dostałem pakiet a zdążyłem zagrać jakieś 4 minuty po dołączeniu do znajomych, wykręcić kosmiczny wynik 4:4 i mieć najniższy wynik spośród wszystkich grających.
    Premium nie posiadam ale mam dwóch znajomych który kupili wersję ultimate. Jeden ciągle narzeka że nie dostaje żadnych pakietów. Drugi ma to raczej głęboko gdzieś.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.