Rekrutacja do plutonu "Evenement"

Macib0d
2 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Pluton Evenement rekrutuje!!!

Jeżeli szukasz plutonu, w którym zdobędziesz doświadczenie na polu walki, jednocześnie spędzając czas w miłej ;) atmosferze na TS'ie , nasz pluton jest dla Ciebie.

Jesteśmy plutonem, w którym gramy wspólnie bez "spiny" (u nas nie uświadczycie codziennych treningów i sparingów).

Graliśmy , również Polską Ligę BF4 i chyba ;) całkiem dobrze nam to wychodziło:
  1. Miejsce - Turniej Grudniowy 12 v 12 Unicestwienie
  2. Miejsce - I Edycja Polska Liga 12 v 12

Od kandydatów oczekujemy:
  • - wiek +16 lat
  • - kultura
  • - poczucia humoru ;)
  • - opanowanie
  • - mikrofon/ słuchawki
  • - TS3

Dodatkowe informacje i kontakt znajdziecie kontaktując się z nami na Battlelogu lub Origin:
Lub wbijajcie na naszego Ts'a: evn.teamspeak3.pl

(Zgłoszenia uprasza się pisać pod tym postem.)

Zapraszamy serdecznie, na strumyk naszego streamera BiałegoKaftana:

Założyciele i członkowie Evenement'u.

Komentarz

• EVN_Swider
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Zgłaszam się (spełniam wszystkie oczekiwania) :D
  • ignac04
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Również zgłaszam się :)
  • EVN_Chaos
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Bardzo chętnie zasilę wasze szeregi, jeśli chodzi o wymagania wszystkie spełnione.
  • wisNia1902
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Chętnie pogram z jakaś ogarnięta ekipa.
  • Macib0d
    2 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    W takim razie wszystkich zainteresowanych zapraszam na ts.a w godzinach wieczornych
  • dzeryczoeku
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Zgłaszam się!
  • WilkuGame
    Zgłaszam się :) z chęcią pogram z ogarniętymi osobami.
  • DobryOmen
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    też jestem chętny
  • Jinstell
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Zglaszam sie chetnie pogram z fajna ekipa :)
  • DeCero123
    8 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    zgłaszam się!!!
  • PatrykSI
    4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano maj 2017
    Witam, chciałbym dołączyć do Plutonu. Grałem w Evenement jeszcze za czasów BF4 (BF3?) i pamiętam takich graczy jak Szczupak, Seven, Murdello, Uwierz, Scoobany, Blood_seker, Andzreal, starzy znajomi ;)
  • doktorpluto
    Zgłaszam się ;)
  • seraf90
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Witam, chciałbym dołączyć do Plutonu. Chodź swoją przygodę z BF zacząłem kilka dni temu to gra zawsze mnie interesowała. Liczę na pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia, dzięki czemu będę mógł chłonąć wiedzę od "nowych kolegów".
  • faxely
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Chciałbym dołączyć, grałem 2 lata w battlefield 4 na x360, w bf1 zaczynam grać dziś tj. 26.06.17r. mam ts3, mikrofon, słuchawki, 16 lat, jestem kulturalny.
  • Pablo05PL
    3 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Jak, można się jeszcze zgłosić to to ja jak najbardziej mogę dołączyć?
  • Dranzejro
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    edytowano październik 2017
    .
    Post edited by Dranzejro on
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!