Battlefield 1 jesienna Aktualizacja 15112016

«134
Borzywit-CNP-
412 postsPosty: 490Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Member
edytowano listopad 2016
Z przyjemnością informujemy że jesienna Aktualizacja Battlefield 1 rozpocznie się jutro.

Jesienna Aktualizacja Battlefield1 zostanie automatycznie wdrożona na Twoją platformę. Aktualizacja rozpocznie się od wtorku 15 listopada na wszystkich platformach i we wszystkich regionach z następującym harmonogramem:
  • PC: Rozgrywka wieloosobowa będzie niedostępna przez 1 godzinę od 08.00 UTC / 12 AM PT.
  • PS4: Rozgrywka wieloosobowa będzie niedostępna przez 1 godzinę od 10.00 UTC / 2.00 AM PT.
  • Xbox One: Rozgrywka wieloosobowa będzie niedostępna przez 1 godzinę od 12.00 UTC / 4.00 AM PT.

Po wprowadzeniu Jesiennej Aktualizacji Battlefield 1, lista zmian zostanie opublikowana TUTAJ. Koniecznie sprawdź ją po zakończeniu prac konserwacyjnych.

Dziękujemy za Twoją wyrozumiałość i do zobaczenia na polu walki.

Zespoły EA/DICE

image image
Post edited by Borzywit-CNP- on

Komentarz

• Borzywit-CNP-
    412 postsPosty: 490Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Member
    Aktualizujemy!
    6XkUUZ7.png
    BTEelYH.png

Lista zmian zostanie opublikowana po zakończeniu całego cyklu aktualizacji dla wszystkich platform.

image image
  • SoyerMan
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano listopad 2016
    A jak wygląda u was sytuacja z levelem żołnierza? Mi zredukowało z 25 do 0, tak samo punkty i statystyki. Zostawili mi odblokowane bronie i skiny oraz obligacje ze złomem.

Platforma: PC
  • Aniolll90
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member
    SoyerMan napisał użytkownik: »
    A jak wygląda u was sytuacja z levelem żołnierza? Mi zredukowało z 25 do 0, tak samo punkty i statystyki. Zostawili mi odblokowane bronie i skiny oraz obligacje ze złomem.

Platforma: PC

tym samym mam problem nie wiem o co chodzi. i prosze o pomoc.
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Żaden problem. Aktualizacja trwa. Cierpliwości...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2016
    No niby można sobie w menu ekwipunek żołnierza zmienić ale - gdzie mogę ustawić pojazdy ? Nigdzie w menu.
    Mam wszystko po staremu.
    Lista zmian zostanie opublikowana po zakończeniu całego cyklu aktualizacji dla wszystkich platform.
    Nie wiedzą jeszcze co udostępniają ? Nieźli są.
  • s0czewa
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano listopad 2016
    Przecież masz napisane, że lista zmian zostanie udostępniona po zakończeniu całego cyklu dla wszystkich platform. Ostatnią platformą jest xbox od godz. 12.00, czyli ok. godz. 13.00 powinni udostępnić listę.

Edit.
    dobra, źle Cię zrozumiałem :D, nieważne
  • I_November_I
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    No wreszcie można spokojnie żołdaka poukładać w menu a nie na serwerze. Pierwszy plus mają, zobaczymy za to co w balansie spier... znaczy "naprawili" wg ĘĄ... Pewnie czołgi rozpadają się teraz od podmuchu pocisku a na jednego piechociarza potrzeba dziesięciu pocisków z kartacza :P
  • xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    edytowano listopad 2016
    - zmieniono interfejs dołączania do drużyny, zamiast plusika jest strzałka???
    - naprawiono staty po meczy, jest k/d
    - spotowanie jest obecnie takie samo jak w poprzednich grach, czyli dobrze się spotuje
    - medyk nie dostał nerfa
    - strzelba a10 też nie dostała
    - doszła opcja zakupu serwera (o czym wspominam w innym miejscu)

Coś mi się wydaje, że skupiono się na poprawie interfejsu, działania gry a nie na broniach, co by mnie cieszyło.
    Post edited by xSzaty on

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2016
    To teraz w automatico z menu nie mogę zdjąć bagnetu, celownika itd. ?
    Schowek_1.jpg
    A tymczasem w grze
    Schowek_11.jpg
    Ej no. Postarali się.
  • I_November_I
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    xSzaty napisał użytkownik: »
    -

...Coś mi się wydaje, że skupiono się na poprawie interfejsu, działania gry a nie na broniach, co by mnie cieszyło...

No to im nie wyszło :) Jak już nadmienił @SkyZeWonsem nie da się połowy rzeczy w ekwipunku pozmieniać, za dużo by wręcz wyliczać, do tego dalej nigdzie nie ma ustawień klas pilota, kawalerii i czołgisty... Za to można kupić z poziomu gry wykastrowane premium za 179 zł gdzie global stoi jakieś 140 xD
  • xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    edytowano listopad 2016
    - na duży plus, doszła opcja dostosowania żołnierza w menu, nie trzeba wchodzić do walki (ikona pistoletu w skrótach)
    - pojawiła się też opcja stworzenia niestandardowej gry, na razie nieaktywna, prowadzi do sklepu.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• SkyZeWonsem
    - na duży plus, doszła opcja dostosowania żołnierza w menu, nie trzeba wchodzić do walki (ikona pistoletu w skrótach)
    Będzie plusem jak dadzą możliwość ustawienia wszystkiego. Jak na razie nie można czasami zdjąć bagnetu, zmienić celownika itd. Nadal nie można dostosować wyposażenia pojazdów. Ta zmiana wygląda - macie i odp. się.

W np. czołgach okrąg celowniczy jest teraz taki pydziasty czy mi się tylko zdaje :/ No i chyba dodali okrąg w środku krzyża przy celowaniu z biodra dla wsparciucha
  • Borzywit-CNP-
    edytowano listopad 2016
    Proszę, lista zmian: KLIKNIJ MNIE

Kto pierwszy przeczyta?

image image
  • xSzaty
    edytowano listopad 2016
    może ja?
    Komentarz nie zostało znalezione.
    Poszukiwana comment nie została znaleziona
    Komentarz nie został znaleziony
    Poszukiwany wpis nie został znaleziony.

• Borzywit-CNP-
    może ja?

Coś poszło nie tak, pliz traj egejn.

image image
  • I_November_I
    edytowano listopad 2016
    może ja?

Byłem pierwszy ale ja nie kopiuj wklej ale porządny screen żeby się nie wyłgał :wink:
    iLZq59yl.png
  • xSzaty
    edytowano listopad 2016
    A ja przetłumaczyłem, a nie dałem jakiegoś marnego screena :smile:
    Jeśli dowódca drużyny ignoruje prośby o rozkazy, dowodzenie zostaje przekazane innemu członkowi drużyny.
    Gdy członek drużyny poprosi o rozkaz (i drużyna nie ma akurat żadnego aktywnego rozkazu), gracz ten zostaje dodany do kolejki kandydatów na dowódcę. 
    Jednocześnie startuje 60-sekundowe odliczanie (odliczanie nie rozpoczyna się od nowa, jeśli w kolejce czekają już inni członkowie drużyny).
    Po upływie 60 sekund pierwszy gracz w kolejce (ten, który najwcześniej poprosił o rozkazy) zostaje awansowany na dowódcę drużyny. Jeśli w kolejce za nim znajdują się inni gracze, 
    60-sekundowe odliczanie rozpoczyna się od nowa. Jeżeli nowy dowódca drużyny nie wyda w tym czasie żadnych rozkazów, zastępuje go kolejny gracz z kolejki oczekujących.
    Jeśli aktualny dowódca drużyny wyda rozkaz, kolejka zostaje opróżniona.

W końcu, o tym pisałem, tak jak jest w HL

kolejna dobra rzecz, było za krótko
    - Przycisk „Wyjdź” jest teraz dostępny przez cały czas podsumowania rundy

koniec z popychaniem przez innych :smile:
    - Żołnierze w pozycji leżącej nie mogą już być odpychani przez sojuszników

nie trzeba już wysadzać drzwi
    - Działo forteczne można teraz uszkodzić przy pomocy narzędzia naprawczego

tego się boję
    - Several CPU optimizations
    - Several DX12 optimizations

brzmi ładnie, ale czy to prawda?
    - Fixes for several DX12 crashes
    - Fixes for several client crashes

coś sensownego w końcu, nie będzie już samych zamkniętych drużyn.
    - Squads are no longer auto locked if less than three players join a server as a party.

płaczki się doczekały, robią dokładnie to samo co w BF4:
    • AA
    - Decreased damage of AA cannons against planes and plane parts.
    - Reduced AA Truck range to better align with stationary AA and prevent HQ camping.
    - Fixed badly aligned shell eject VFX of the stationary AA.
    • Planes
    - Increased blast damage and radius of Ranken darts.
    - Reduced damage of Scout rifles against plane parts.
    - Increased damage of K Bullets against attack planes
    - 50 kg bombs can now deal a little damage to planes and tanks when landing a direct hit.
    - Increased Bomber Killer bullet velocity to improve this pattern’s dogfighting.
    - Improved Bomber Torpedoes vs land targets, making it useful as a heavy bomb even on maps without boats.
    Post edited by xSzaty on

• Borzywit-CNP-
    I_November_I napisał użytkownik: »
    może ja?

Byłem pierwszy ale ja nie kopiuj wklej ale porządny screen żeby się nie wyłgał :pensive:
    iLZq59yl.png

Nadusić trzeba taki guzik z napisem F5, znajduje się na samej górze klawiatury między F4 i F6 ....

A oto link nie parsowany https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/1191/lista-zmiana-jesienna-aktualizacja-battlefield-1-11152016

image image
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Teraz bym chciał zobaczyć tych, którzy jakiś czas temu nie widzieli błędów w grze. Faktycznie fraza "usunięto błąd/problem" występuje w liście zmian tylko 120 razy...

Ogólnie na plus. Bo nie ruszali za bardzo balansu. O to akurat byłem spokojny.
    Ale ogólnie brakuje jeszcze dwóch najistotniejszych dla mnie spraw:
    - komunikat o dołączaniu do gry najomego/grupy przez origin
    - co z oknem oznajmiającym podczas gry, że możemy dołączyć do znajomego?

Czy przegapiłem w nawale informacji?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• zelazkom
    11 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Albo nie znalazłem w opisie, albo nie naprawili błędu uniemożliwiającego strzelanie z broni, kiedy zostałeś podniesiony przez medyka.
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!