Battlefield 1 jesienna Aktualizacja 15112016

13

Komentarz

• Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Rozumiem to doskonale. Dlatego nie widzę większego sensu w jakimkolwiek grzebaniu przy balansie bo to na obecny moment nie jest największa bolączka tej gry.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• inozbik
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member
    Podniesienie ilości ticketów w operacjach dla 40 graczy jest kompletnie bez sensu. Przegrywające drużyny dalej przegrywają, wygrywające, wygrywają tylko gra trwa dłużej i frustruje bo każdy chce poczekać na premię za ukończony mecz. Reszta zmian na plus.
  • Doom_Crew_PL
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member
    "Jesienna aktualizacja wprowadza też wyczekiwane przez elitę Battlefield 1 serwery hardcore."

Niby gdzie?
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie wiem bo jestem w trasie, ale z tego co ludzie piszą na anglojęzycznym forum to serwery już powoli wstają.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    edytowano listopad 2016
    Doom_Crew_PL napisał użytkownik: »
    "Jesienna aktualizacja wprowadza też wyczekiwane przez elitę Battlefield 1 serwery hardcore."

Niby gdzie?

Nie gdzie, a jak.
    Szukaj w filtrach serwerów, tam możesz zmienić parametry wyszukiwania. Serwery HC już są, szukasz ich po zwiększonych obrażeniach, braku kamery, spotowania itd itd, sam sobie zdefiniuj filtr.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Your3vilTwin
    Właśnie. Za dużo opcji nie ma :smile: Ciekawe czy wszyscy ogarną :wink:

• Doom_Crew_PL
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member
    xSzaty napisał użytkownik: »

Niby gdzie?

Nie gdzie, a jak.
    Szukaj w filtrach serwerów, tam możesz zmienić parametry wyszukiwania. Serwery HC już są, szukasz ich po zwiększonych obrażeniach, braku kamery, spotowania itd itd, sam sobie zdefiniuj filtr.

Czyli nie ma predefiniowanego pakietu "hardcore" pod jednym klikiem. Słabo.
  • xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer

Niby gdzie?

Nie gdzie, a jak.

Jest pod jednym klikiem, tylko najpierw do definiujesz.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• zelazkom
    11 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Skoro najpierw trzeba samemu zdefiniować to nie ma predefiniowanego.
  • xSzaty
    zelazkom napisał użytkownik: »
    Skoro najpierw trzeba samemu zdefiniować to nie ma predefiniowanego.

A gdzie napisałem, że jest predefiniowany, hę? Czytamy ze zrozumieniem. Cheloł.

• zelazkom
    11 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    A gdzie ja napisałem, że ty napisałeś, że jest predefiniowany?
  • xSzaty
    edytowano listopad 2016
    To po co się odzywasz, skoro nie odnosisz się do wypowiedzi i nic swoją wypowiedzią nie wnosisz?

• I_November_I
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    I Teraz wszystkim życzę miłej gry w trybie HC, bez komend !punish i !forgive... Zagrałem a co :) staty na koniec 17 - 21 z czego 13 dedów od swoich :P Więcej nie wbijam, to dla masochistów jest teraz...
  • xSzaty
    Też grałem, ale nie było tragedii. Choć faktycznie w tym trybie takich poleceń brakuje. Mnie tylko raz gość zabił.

• SkyZeWonsem
    1290 postsPosty: 1,303Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2016
    Obecnie nagrywanie rozgrywki to lekki koszmarek :/ BF1 bierze chyba moc ze wszystkiego. Wcześniej człowiek odpalał OBS, kodowanie H.264 przez IQS i zero spadków fps. A teraz ? Lecą na łeb na szyję. W ogóle ze 20-cia straciłem w normalnej rozgrywce ! Zmiany ustawienia grafiki za wiele nie dają.
  • xSzaty

Niby gdzie?

Nie gdzie, a jak.

Poprawka, w grach niestandardowych jest HC predefiniowany

• SkyZeWonsem
    1290 postsPosty: 1,303Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Muszę się przeprosić z DX12. Tak jak na 11 mam ok 70-80 fps tak na DX12 oscyluje przy 120. No i mam wrażenie, że przycięcia sa mniejsze. Ten R9 380 nie taki głupi.
  • xSzaty
    edytowano listopad 2016
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Muszę się przeprosić z DX12. Tak jak na 11 mam ok 70-80 fps tak na DX12 oscyluje przy 120. No i mam wrażenie, że przycięcia sa mniejsze. Ten R9 380 nie taki głupi.

Nie wiem jak to zrobiłeś, u mnie na MSI R9 380 4GB i DX12 klatek mam z 66-70 tnie jak w depresji, było kiedyś lepiej, klatek było więcej, ale cięło. Mapa Amiens. Stery 16.11.3

Edit
    Na Ultra w DX11 chodzi 2x lepiej niż na low w DX12

• SkyZeWonsem
    Teraz cisnę monte grappa i na srednich nie spada poniżej 100 fps. Wcześniej Synaj było więcej. Generalnie jestem zdziwiony bo wczoraj mialem zgoła odmienne odczucia co do 12. A teraz zdziwko, że tak to działa
  • Your3vilTwin
    edytowano listopad 2016
    Kolejne rundy utwierdzają mnie w przekonaniu, że zmiana balansu w operacjach jest zupełnie z tyłka. Co dały dodatkowe kupony drużynie przeciwnej?

Też uważam, że musimy zmienić zasady.

Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!