Battlefield 1 jesienna Aktualizacja 15112016

124»

Komentarz

• xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    Ta poprawka to jeden wielki ☹☹☹☹, było dobrze, to musieli ☹☹☹☹. Grać się nie da, na niektórych mapach mam 45 kl.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Barox89
    5 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Czy ta aktualizacja zmieniła coś w snajperkach? Wydaje mi się, że teraz jest duży bullet drop, a także jest zmieniona szybkość pocisków. Nikogo nie mogę trafić...
  • SkyZeWonsem
    1285 postsPosty: 1,298Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    DX12 działa lepiej ale co z tego jak wysypuje błąd sterownika co jakiś czas :/ Więc ☹☹☹☹. Wszelkiej maści kombinacje nic nie dały. Przez dłuższy czas działało dobrze w oknie bez ramki ale i tak padł po paru rundach.
  • zelazkom
    11 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Przycisk "Wyjdź" na koniec rundy też nie urywa. Teraz zamiast ekranu ładowania kolejnej mapy mamy ekran "Wychodzenie...".
  • SkyZeWonsem
    1285 postsPosty: 1,298Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2016
    Ciekawostka - szpieg
    Schowek_1.jpg
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ten afroniemiec?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• zelazkom
    11 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Ten SkyZeWonsem.
  • SkyZeWonsem
    edytowano listopad 2016
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Ten afroniemiec?
    +1 Dobre :)
  • SoyerMan
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Jeżeli ktoś ma jeszcze problem ze spadkami FPS po update - pamiętacie jak wyłączaliśmy ograniczenie pamięci karty graf.? Teraz je włączcie i zobaczcie czy się wam polepszyło. Z autopsji wynika że już nie mam ścinek a fpsy trzymają równy poziom na moim sprzęcie tj.

FX-8120 3.6 GHz
    8GB RAM 1866MHz CL9
    Geforce GTX760 OC + moje OC :D
  • loughi_king
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    32 vs 24??? jest jakaś szansa na stworzenie FAIR PLAY AUTOBALANCE???
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!