Zawartość Przepustka Premium - Pakiety bojowe

«1
UberCzoker
1 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Member
Witam, poniżej podam cytat z GRY BF1 - Zawartość Przepustka Premium, a pytanie dotyczy kiedy w listopadzie będą wydawane pakiety bojowe ?

Cytuje:
"Zawartość Premium. Przygotuj się na nowe operacje i tryby rozgrywki, nowe klasy elitarne, broń, pojazdy i nie tylko. Battlefield™ 1 Przepustka Premium zawiera 16 nowych map do gry online, 20 nowych broni, 14 unikalnych nieśmiertelników i 14 pakietów bojowych z wyjątkowymi skórkami na broń. Pakiety bojowe są dostarczane co miesiąc, począwszy od listopada 2016."

Pozdrawia i dziękuję za odpowiedź :-)
UberCzoker

Komentarz

• zelazkom
    11 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Było już na forum. Pakiet jest przyznawany od początku listopada. Jest to zwykły pakiet, taki jaki można wylosować po meczu.
  • We_like_trees_PL
    4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    zelazkom napisał użytkownik: »
    Było już na forum. Pakiet jest przyznawany od początku listopada. Jest to zwykły pakiet, taki jaki można wylosować po meczu.

Nie zwykły, tylko zaawansowany, ten z którego lecą pomarańczowe skórki.
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano listopad 2016
    We_like_trees_PL napisał użytkownik: »
    Nie zwykły, tylko zaawansowany, ten z którego lecą pomarańczowe skórki.

Zgadza sie, tez taki dostalem i to wcale nie na poczatku miesiaca tylko jakies tydzien temu.
  • VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    ja dostałem czarny.mam nadzieję że będą co miesiąc wpadać czarne bo mam już 2 części maczugi i 1 noża
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    0Bronson0 napisał użytkownik: »
    ja dostałem czarny.mam nadzieję że będą co miesiąc wpadać czarne bo mam już 2 części maczugi i 1 noża

Dopiero? To chyba Ci sie jakos nie farci z tych skrzynek. Ja juz zlozylem cala maczuge i caly noz :) Najlepsze jest to ze praktycznie z kazdej skrzynki na poczatku przygody z BF1 dostawalem jedna czesc, wiec zlozylem to ze zwyklych skrzynek, moze dwie czesci maksymalnie z tych skrzynek za 450 zlomu
    3dh9acosrv0c_t.jpg
    Dzis dostalem wlasnie druga taka skrzynke na grudzien :)
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    @Lucas-Gannicus

Taka prawda jedni mają farta i już poskładali 1 lub 2 bronie inni tak jak Ja ledwie dostali 3 części. Teraz dodatkowo nie ma części do broni w zwykłych skrzynkach tylko w tych za 450-900. Mało tego niektórzy dostali pierwszy pakiet przy 20 lvl a co dopiero części do broni.
  • LucasSz_PL
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Teraz dodatkowo nie ma części do broni w zwykłych skrzynkach tylko w tych za 450-900.oni.
    Eee, sa czesci w tych za 200 zlomu, sprawdz sam. Owszem, nie bylo przez chwile tych czesci bodajze w skrzynkach nr 3 lub 4 ale potem znowu to przywrocili do tych za 200. Kumpel dwa dni temu dostal czesc do maczugi z tej skrzyni za 200 takze jest to tez potwierdzone.

• VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Lucas-Gannicus napisał użytkownik: »

Dopiero? To chyba Ci sie jakos nie farci z tych skrzynek. Ja juz zlozylem cala maczuge i caly noz :) Najlepsze jest to ze praktycznie z kazdej skrzynki na poczatku przygody z BF1 dostawalem jedna czesc, wiec zlozylem to ze zwyklych skrzynek, moze dwie czesci maksymalnie z tych skrzynek za 450 zlomu
    3dh9acosrv0c_t.jpg

i jak się sprawują? grasz nimi czy lepsze są te które można normalnie kupić?
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Lucas-Gannicus napisał użytkownik: »

3dh9acosrv0c_t.jpg

Jeśli mogę zapytać masz premium ? a ile masz przegrane w BF1 ? ja mam ponad 100 h bez premium i mam jedną część dopiero :\ a skrzynek trochę mi leci...
  • gracz01234
    43 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    On ja już poskładałem nóż i katapultę,
  • gracz01234
    43 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    tak na poważnie to nie mam ani jednej części
  • Grabarz-LDZ
    13 postsPosty: 14Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Ja mam prawie 80h rozgrywki, edycja piekielnego wojownika i raptem jedną część dostałem. Także do sierpnia jest szansa coś złożyć :D :p
  • LucasSz_PL
    edytowano grudzień 2016
    i jak się sprawują? grasz nimi czy lepsze są te które można normalnie kupić?

Powiem tak, sa fajne, maja naprawde duze obrazenia ale znowu stabilnosc kiepska, jak zajdziesz kolesia z tylu to go zlikwidujesz ale w bezposrednim zwarciu z przeciwnikiem gdy ten uzywa szybszego noza moze cie zabic.
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    Jeśli mogę zapytać masz premium ? a ile masz przegrane w BF1 ? ja mam ponad 100 h bez premium i mam jedną część dopiero :\ a skrzynek trochę mi leci...

Tak, posiadam premium ale kupilem go jakos na poczatku listopada a zapewniam Cie, ze wiele czesci ze zwyklych skrzynek dostalem przed zakupem premki, widocznie mialem farta, a przegrane mam 116 godzin jak do tej pory. Jak juz wspomnialem wczesniej, ja praktycznie z kazdej wydropionej skrzynki dostawalem jakas czesc do noza lub maczugi, widocznie stwierdzili, ze za latwo to leci i znerfili drop. Po zlozeniu maczugi i noza do tej pory tylko raz dostalem znowu jedna czesc ktora poszla do zezlomowania. Kumpel tez na poczatku zebral wiele czesci, co prawda nie zlozyl ani noza ani maczugi ale sam potwierdzil, ze teraz prawie nie dostaje tych czesci.
  • SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Przecież ta pałka z dębu i ta niby szabelka niczym się nie różni od innego szajsu.
  • LucasSz_PL
    edytowano grudzień 2016
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Przecież ta pałka z dębu i ta niby szabelka niczym się nie różni od innego szajsu.

Widzisz, akurat sie mylisz. Poza wygladem rozni sie statystykami. W tym BFie bron biala ma rozne obrazenia i stabilnosc. Jedne zadaja malo obrazen ale sa szybkie a drugie zadaja duze obrazenia ale sa bardzo wolne.
  • MimaczHardStyler
    143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Też dobijam do 100h, a części ledwie po jednej do każdej broni. Najwyraźniej EA mnie nie lubi :D Za to premie ostatnio mi się sypią z nieba, w piątek wpadły 3 na jakieś 5-6 skrzynek. Przynajmniej było co złomować.
  • Deshroom
    24 postsPosty: 24Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    dostałem już drugi ten najdroższy pakiet. w każdym jest legendary skin.

zastanawiam się czy osoby które kupią Premium później dostaną zaległe pakiety - chyba nie.
    PC, PS4, PS3, father of twins, 40+
  • MimaczHardStyler
    Muszę częściej narzekać, wczoraj po tym poście 2 części do Bartka + premia :D
  • SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2016
    Jako, że nie korzystam z Behemot-ów to może wiecie jak zmienić to ?
    Przechwytywanie.jpg
    A może to automatycznie wskakuje jak siedzimy za sterami np. sterowca ?
  • MimaczHardStyler
    Customizacji behemotów chyba nigdzie nie ma, więc jak już to automat. Skąd to w ogóle, z premki czy jak?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!