BF1 - Hartkore

WpBajas
2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 5 Member
I mamy tryb HC nie wiem czemu DICE odkrywa amerykę na nowo tryb jest OK ale pytam się czemu nie ma ostrzeżeń za zabijanie sojuszników i nie ma kopa z serwera za ich zabijanie !!!!

rozumiem że wiedzą o sprawie i robi się !!!!

Komentarz

• Argawen
    107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
    Bo o to chodzi, by uważać na swoich. Jak w realu.
  • PL_Endryu
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    To jest jak dla mnie dobre, ale czy autorzy gty nie widza, ze zwiadowca jest op ? Wczoraj pogralem w HC i 80% graczy to sniperzy. Jedns wielka kampa.
  • xHARCx
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 8 Member
    Limit dla snajperów powinien być, może kiedyś będzie? Polecam dm w lesie"mgła" na pistolety:)
  • Kapelan_Mnichu
    45 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 54 Member
    Sniper limit 5 na stronę byłby miodzio. A co do Teamkilli to !punish i w statach ilość teamkilli powinna się wyświetlać xd Ja już tylko czekam na ułomów co będą swoim pod flagę fragi rzucać dla beki. Jako strzelec w czołgu (nie kierowca) nie widać oznaczeń swoich. Mi nie przeszkadza, ale sporo noobów myli mundury i nawalają po swoichz aż miło :D
  • misiek440
    42 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 45 Member
    edytowano listopad 2016
    Sniper limit powinien być, druga sprawa snajperki powinny zostać znerfione (ilość naboi, szybkość pocisku, czas opadania). Dla wszystkich co napiszą że to hardcore to im napisze tak" snajperki w bf1 są bardziej zabójcze i skuteczne niż M98B w BF4 w trybie hardcore. W skrócie broń z I WW jest bardziej skuteczna, celna, niż nowoczesna maszynka z czasów teraźniejszych. Pisze to jako osoba co ma tylko dwie klasy rozwinięte snajpera i medyka.
    Rekrutacja do Plutonu grającego 4fun<< dodaj mnie na origin do znajomych nick PL_Misiek440
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    Co to jest hartkore ???
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • smok1972
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 6 Member
    na początku ☹☹☹☹ widać kto jest kim w bf4 było to lepiej oznaczone tu tylko jak celujesz to pokazuje ze swój
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!