Monarszy Order Korony Cesarskiej - 2 wieloboje?

mAbronsius
16 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 23 Member
Chciałem sobie zdobyć Monarszy Order Korony Cesarskiej. W drugim etapie zdobywanie tego medalu mam "uzyskać 2 wieloboje". Według słownika PWN - wielobój to dyscyplina sportowa obejmująca kilka konkurencji rozgrywanych przez tych samych zawodników. Czyli co, mam strzelać do tarczy i skakać konno przez ogrodzenia?
W ramach tego, że dla tłumaczących na jęz. polski BF1 gąsienice czołgu to... tory :D to mam pytanie do znawców tematu.
Co to oznacza "uzyskać 2 wieloboje"?

Komentarz

• pavulonik100
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    Na przykład zabić jednym granatem 3 żołnierzy...
  • xBRUNNERx
    39 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 39 Member
    mAbronsius napisał użytkownik: »
    Chciałem sobie zdobyć Monarszy Order Korony Cesarskiej. W drugim etapie zdobywanie tego medalu mam "uzyskać 2 wieloboje". Według słownika PWN - wielobój to dyscyplina sportowa obejmująca kilka konkurencji rozgrywanych przez tych samych zawodników. Czyli co, mam strzelać do tarczy i skakać konno przez ogrodzenia?
    W ramach tego, że dla tłumaczących na jęz. polski BF1 gąsienice czołgu to... tory :D to mam pytanie do znawców tematu.

Zgrywasz sie, czy naprade brak ci klepki ?
  • Basius
    14 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 17 Member
    Wejdz do czołgu albo samolotu i zrobisz to w 5 min.Albo wejdz na las Argonski rzuć granatem gdzie kolwiek który zabije chociaż dwie osoby i masz wielobój.Dziekuje dobranoc
  • mAbronsius
    16 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 23 Member
    xBRUNNERx napisał użytkownik: »
    mAbronsius napisał użytkownik: »

Zgrywasz sie, czy naprade brak ci klepki ?

Niby co Ci nie pasuje? Nie wiem co "autor" miał na myśli bo tłumaczenie jest kretyńskie, a tu jeszcze do tego głupi post. Jak nie masz nic sensownego do napisania to się lepiej nie udzielaj.
    Reszcie dziękuję za pomoc!
  • SkyZeWonsem
    1327 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,340 Member
    Lepeij by brzmiało wielozabicie ?
  • Tiger_Itself
    187 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 199 Member
    Jednym strzałem (pociskiem) zabijasz dwóch przeciwników lub więcej to jest wielobój .
  • xBRUNNERx
    39 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 39 Member
    Nie musi byc pocisk, wystarczy granat, mina, czy dynamit.

@mAbronsius
    Wystraczy wlaczyc myslenie, ale widze, ze masz z tym problem.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    xBRUNNERx napisał użytkownik: »
    Nie musi byc pocisk, wystarczy granat, mina, czy dynamit.

@mAbronsius
    Wystraczy wlaczyc myslenie, ale widze, ze masz z tym problem.

Co nie zmienia faktu że tłumaczenie jest poniżej krytyki.
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!