FPS w BATTLEFIELD 1

SSJ_Maro
0 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
edytowano listopad 2016
Witam Wszystkich moje pytanie jest odnośnie FPS w grze czy to normalne, ze przy tej specyfikacji komputera na ustawieniach minimalnych w grze mam tylko od 50-70 FPS? czy moze ktos sie wypowiedziec na ten temat rowniez z podobnym sprzetem ile FPS ma?

Specyfikacja komputera:
Intel(R) Core(TM) i7-4790K CPU @ 4.00GHz
GIGABYTE GeForce GTX 980 4GB WindForce OC
G.SKILL TridentX DDR3 2x8GB 2400MHz CL10
Corsair VS 650W CP-9020098-EU
MSI Z97 GAMING 5

Komentarz

• nuzeltheone
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 6 Member
    Powiem inaczej mam gorszy sprzęt i5 4460 3.2gh, 16gb ram, gtx970 i na średnio-wysokich od 60-110 fpsów kwestia mapy i cudów na około (amienis 60-80) i cały czas kombinuje jak takie coś osiągnąć na ultra podpowiedzi co i jak w masie tematów w pomocy technicznej
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    edytowano listopad 2016
    SSJ_Maro napisał użytkownik: »
    Witam Wszystkich moje pytanie jest odnośnie FPS w grze czy to normalne, ze przy tej specyfikacji komputera na ustawieniach minimalnych w grze mam tylko od 50-70 FPS? czy moze ktos sie wypowiedziec na ten temat rowniez z podobnym sprzetem ile FPS ma?

Specyfikacja komputera:
    Intel(R) Core(TM) i7-4790K CPU @ 4.00GHz
    GIGABYTE GeForce GTX 980 4GB WindForce OC
    G.SKILL TridentX DDR3 2x8GB 2400MHz CL10
    Corsair VS 650W CP-9020098-EU
    MSI Z97 GAMING 5

Na prawie identycznym ( 4690K )sprzęcie również mam 50 - 70 FPS. Ale na ultra w rozdziałce 1440p.

CPU 4690K 4,4 GHz
    Grafika EVGA 980 1,4 GHz
    RAM identyczny
    Płytka Z97 gaming 3 czyli praktycznie to samo.

W FHD ten sprzęt będzie bez zająknięcia dźwigał BF1 na ultrasach. Zrób proca na te 4,5 Ghz.
    Post edited by MarcinHD1 on
  • SkyZeWonsem
    1327 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,340 Member
    I5 4690k+r9 380 ustawienia: tekstury wysokie, siatka ultra, reszta niskie DX11 średnio 80 fps, DX12 średnio 110. Niestety co jakiś czas na 12 wyskakuje błąd sterownika. Wyszły nowe stery więc może coś się polepszyło w dx12.
  • Maszkarnik
    10 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 11 Member
    U mnie nadal fps drop na Skraju Monarchii, zwłaszcza w punkcie G (lol :D). co ciekawe, nic takiego nie wystepowało przed paczem. Super usprawnienia normalnie :D
  • 1_DarkCats
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    SSJ_Maro zdecydowanie masz coś nie tak, na tych ustawieniach KLIK mam od 80 fps do ponad setki, a sprzęt to tylko:
    i5 [email protected] 4.5GHz + asus gtx 980 i marne 8 GB ramu

Ps Też macie problem z bronią jak was reanimują? Zawsze jak mnie ktoś podniesie to nie mogę oddać strzału, pomaga dopiero zmiana broni.
  • boruta102
    69 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 74 Member
    U mnie też to występuje.
  • Popcio__PL
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 48 Member
    Maszkarnik napisał użytkownik: »
    U mnie nadal fps drop na Skraju Monarchii, zwłaszcza w punkcie G (lol :D). co ciekawe, nic takiego nie wystepowało przed paczem. Super usprawnienia normalnie :D

mam to samo.przed paczem było normalnie bez żadnych ścinek
  • Popcio__PL
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 48 Member
    Popcio__PL napisał użytkownik: »
    Maszkarnik napisał użytkownik: »

mam to samo.przed paczem było normalnie bez żadnych ścinek

dodam jeszcze że podczas przeglądania serwerów w menu gry tez mam straszne scinki
  • Mervin9
    135 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 145 Member
    Jeśli macie karty graficzne nvidia to zainstalujcie najnowszą aktualizację do sterowników.

Life Is Brutal | YouTube <a "https://www.youtube.com/c/Mervin9 | Zanim Zadasz Pytanie http://rtfm.killfile.pl | Statystyki
  • Cerativ
    42 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 46 Member
    Mervin9 napisał użytkownik: »
    Jeśli macie karty graficzne nvidia to zainstalujcie najnowszą aktualizację do sterowników.

Po aktualizacji na nowe sterowniki wyskakuje mi blad z DX w bfie i gra sie zamyka :pensive: Poza tym, cos musieli zmascic w update, bo na skraju monarchi duzo ludzi narzeka ze jest duzy spadek plynnosci na flagach D i G. To samo u mnie. Nigdzie klatki nie spadaja ponizej 70~ a tam jak wbije to cuda na kiju

i7 4790k
    1070
    ssd
    8 gb ddr3
  • WyrwijChwasT
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    edytowano listopad 2016
    W dominacji i tdm na mapie skraj monarchii spada użycie karty i proca o ok 30% na całej mapie !!! a nie tylko w wybranych miejscach, stąd te spadki fps. Nie wiem jak jest w podboju bo nie gram tam. Ewidentny błąd po ostatniej aktualizacji. Podobnie Forteca Fao z tym że tam użycie spada o ok 15-20 % i są mniejsze spadki fps. Na pewno nie jest to błąd sterownika nvidia.

Nawiasem mówiąc po raz kolejny jesteśmy frajerami, którzy kupują wybrakowany towar. Po początkowym zauroczeniu teraz gdy pograłęm ponad 100h mam bardzo krytyczne zdanie co do gry. Tzn jest fajna ale za dużo błędów psujących gre, niezrozumiale głupich, nie chce mi sie wdawać w szczegóły bo późno.
    Podobało mi się pewne zdanie które na youtube ktos pisał
    "dlaczego ci z dice nie graję w gry które tworzą może by wtedy wiedzieli jaką kupe sprzedają" czy cos w tym stylu :)
    Podpisuje się pod tym
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!