Hardcore czy Eksperyment?

PRZEMYSLAWFARON
6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 11 Member
Witam wszystkich, jako można powiedziec weteran Battlefielda, bo zagrywa się w produkt DICE od BFBC2 muszę wtrącic słów kilka na temat trybu rozgrywki jakim nas obdarzyli twórcy po nowej aktualizacji czyli trybu HARDCOR, ale czy to nasz stary dobry HC czy już może tylko eksperyment? moim skromnym zdaniem to eksperyment Dice który nie za bardzo podoba się graczom i w tym włsnie mi.

W Battlefielda od zawsze grałem na HC i w tej częsci BF1 też nie mogłem się go doczekac, a kiedy się już pojawił to zapsuł mi całe nadzieje na lepszą rozgrywke a konkretnie...

1 Brak informacji o zabiciu przeciwnika ( ZABICIE WROGA) i Nick... dopóki jest się samotnym graczem to za bardzo nie przeszkadza, ale jak grasz na serwerze przeciwko znajomym to już zabija rozgrywkę a raczej przyjemnośc z niej bo nawet nie wiesz kogo tak naprawde zabijasz, a nie ma nic przyjemniejszego jak zabic kumpla na polu bitwy np kampiącego w krzakach ze snajpą i od tył poczęstowac go nożem lub dynamitem.

2. Ikony nad głowami sojuszników - to też kolejny z poronionych pomysłów Dice, chodzi mi o to że zbyt pózno wyswietlają się nad głowami kolegó z zespołu, o ile snajperowi to nie przeszkadza to już grając szturmowcem nastawionym na dynamiczną walkę w zwarciu owszem!
sam gram bardzo dynamicznie i bieg to moja domena więc kiedy wyskakuje zza rogu i przed oczami ukazuje mi się żołnierz w ułamku sekundy ładuje w niego magazynek a że ikona zaświeca się pod koniec serii to już jest po gosciu stroje tu nic nie dają bo reakcja jest tak szybka że tylko ikony wyswietlane tak jak w poprzednich BEFACH mogą uratowac tan psełdo Hardcor.

3. Brak wyrzucenia z serwera za zabijanie sojuszników.

Ok po tych moich długich wypocinach czas na pytania

1.Czy orientuje się ktoś czy mają to poprawic ?
2.co wy o tym myslicie, czy wam też to przeszkadza

Pozdrawiam sory za byki he he

Komentarz

• Gatki15
    43 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 43 Member
    edytowano listopad 2016
    patrz na modele :D ale fakt HC jest nazbyt za trudne.
  • kubas95825
    11 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 12 Member
    Zgodzę się z tym niech dadzą hc takiego jak jest w bf 4 a nie jakieś wynalazki.
  • PL-Gucio
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 14 Member
    edytowano listopad 2016
    "Brak wyrzucenia z serwera za zabijanie sojuszników."

mnie wyrzucili zaraz na pierwszym serwerze jak weszłem do Behemota i waliłem po wszystkim co się rusza?
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    Pełna zgoda. W nowym HC nie ma za grosz fun'u. Więcej frustracji od przyjacielskiego ognia. I jeszcze ten brak potwierdzenia zabicia. Niby tam jest jakiś dźwięk po zabiciu, ale w walce to ciężko usłyszeć. No i człowiek wali do gościa, chociaż dawno go już zabił, ale ragdoll jeszcze nim telepie więc pewnie dycha... ehhh nie popisali się z tym trybem.
  • Maszkarnik
    10 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 11 Member
    Jak dla mnie to żaden hardcore tylko bezensowne zmiany ustawień serwera. Kompletnie nie przemyslane i zrobione na pałę.
  • Equilibrium_82
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 9 Member
    ten hardcore to dramat, lepszy był w bc2, 3ce i 4ce ale w 1ce to pomyłka, lepiej samemu wykupić serwer ale jak nie będzie to beta bo teraz nie ma sensu bawić się w królika doświadczalnego.

# Battlefield Knife Club Poland >> facebook.com/BfKnifeClubPs3/

• kubas95825
    11 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 12 Member
    Pozostaje nam tylko czekać może coś zmienia a jak nie to granie na normalu
  • DokturPotfur
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Na dzień dzisiejszy hardcore = camperfest.
  • SkyZeWonsem
    1328 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,341 Member
    Najlepszym trybem był klasyczny. Tu go nie maa. Powinien być to podstawowy tryb.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    ZXhP7Th.png

Polecam ten serwer. Jedyna zmiana względem normalnego trybu to obrażenia 200%. Lepszy od HC zaserwowanego przez DICE.
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    ALL WEAPONS oznacza, ze wszystkie bronie dozwolone czy odblokowane ?
  • xxxDEZERTERxxx
    Wszystkie dozwolone :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!