Jaka broń najlepsza dla klasy wsparcia?

o0_JOHN_WICK_0o
26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 35 Member
j.w. Jest jakis złoty środek na wszystko? Wszystkie dotychczasowe bronie słabo wypadają, co o tym sądzicie?

Komentarz

• AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Najlepszy stosunek obrażeń/minutę ma o ile dobrze zauważyłem BAR, jednak tylko 20 kul w magazynku. Używam tej zamiennie z MG15. O celności czy stabilności się nie wypowiadam bo to po prostu trzeba sobie ogarnąć.
    Wczoraj wziąłem w łapki Lewisa Lekkiego. Ta broń nie ma odrzutu i rozrzutu! Tak się genialnie prowadzi w celowaniu, że jest przez to bardzo skuteczne bo kule trafiają raz za razem tam gdzie celujesz.
    Na daleki dystans rewelacją dla mnie jest M1909 dalekiego Zasięgu - warunek jest jeden- musi być postawiony na dwójnogu i można snajpić bardzo celnymi strzałami na dalekie dystanse dzięki lunecie. To broń na zasadzki i wsparcie z dystansu i tak nalezy jej używać. Musi być miejsce na rozstawienie i czas.

Lekki Lewis i M1909 Dalekiego Zasięgu są bardzo dobre według mnie ale to trzeba używać zgodnie ze sztuką. Co mi z Lewisa pośród spreju z automatico i A-10 ?
  • SkyZeWonsem
    1327 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,340 Member
    Wsparcie ma dość pokaźny arsenał. Jest z czego wybierać. Moje preferencje:
    - BAR okopowy
    - KM Madsen okopowy (podobne skupienie z biodra jak BAR)
    Najlepsze giwery do strzelania z biodra.
    - MG15 każda wersja.

W zależności od mapy wybieram coś z w/w zestawu.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Jak dla mnie:
    BAR stabilny lub dalekiego zasięgu
    Madsen stabilny
    Benet dalekiego zasięgu
  • fastdancer87
    13 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 17 Member
    Grałem KS madnesem bo myślałem że jest najlepszy ale BAR z lunetą robi robotę. Najlepiej pograć każdą bronią. Polecam też moździerz odł-burz jak wejdziesz wyżej zwiększa się jego zasięg coś do 110-120 metrów, rozwala tanki i amperów jak spadnie centralnie na głowę to masz killa.
  • Your3vilTwin
    1602 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,635 Member
    To jest dosyć proste. Nie ma jednego złotego środka. Właśnie dlatego każda klasa dostaje kilka różnych broni na różne okazje. Inna broń dobrze sprawdzi się w bliskim kontakcie a inna na otwartych przestrzeniach.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• BartesGaming
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    Ja osobiście teraz gram na M1909 ponieważ ma scope'a i stabilnie strzela w pozycji leżącej.
    Możesz zobaczyć jak się strzela w filmiku:
    Gram bo lubię, a kto lubi grać niech gra ze mną...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!