Dostosuj żołnierza

14lukasz88
6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 7 Member
Dlaczego gdy wchodzę do zakładki "dostosuj żołnierza" po wybraniu postaci ona nie chce się zmienić,lecz pozostaje taka sama.Próbowałem także zmiany przed każdym wejściem na mp,ale dalej lipa!!!Irytuje mnie ten śmieszny "afroamerykanin" (poprawność polityczna!He!He!) zwłaszcza,gdy gram kaiserowskimi Niemcami!!!Proszę o pomoc!!!14/88!

Komentarz

• kubas95825
    11 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 12 Member
    Wyglądu żołądka nie możesz zmieniać tylko bronie
  • 14lukasz88
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    Najpierw miałem Białego,a teraz to coś...no wiesz?!Dlaczego jedni grają normalnymi żołnierzami,a ja takim...!!!Dla mnie to ogromna różnica!!!
  • prezesow
    200 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 205 Member
    Wydaje mi się, że kolor skóry gracza jest zależny od nacji jaką grasz w danej grze i stąd czasem może trafić Ci się ciemnoskóry żołdak.
  • 14lukasz88
    To nie chodzi o nacje!!!Jak gram cesarskimi Niemcami to też na polu bitwy jest czarny żołdak,a nie junkier pruski!!!Jeszcze tydzień temu jak wchodziłem na dostosuj żołnierza,bronie,etc,etc to miałem niemieckiego żołnierza.Mój syn coś tam kombinował i niestety mam na czas obecny murzynka w amerykańskim mundurze!!!
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    W BFie nie ma możliwości customizacji żołnierza. Każda frakcja ma swój model żołnierza dla konkretnej klasy i nic tu się nie da zrobić, więc co to ma zaznaczenie czy masz tam amerykana, niemca, czy cykablyata? Jest to tylko moje przypuszczenie ale możliwe, że w dostosowywaniu pokazują się po prostu modele frakcji, którą grało się ostatnio. Ale to tylko zgadywanie bo nie zwracałem na to uwagi.
    U siebie mam od poczatku niemieckiego zolnierza. Nie wiem nawet, czy istnieje jego customizacja.
  • 14lukasz88
    No cóż ?!Być może pomoże przeinstalowanie gry?Osobiście jak dla mnie jest to wkurzające,ale cóż mówi się trudno,kocha się dalej!Wielkie dzięki za pomoc!!!Jak by ktoś coś wiedział na ten temat to niech da znać!!!Pozdrawiam!!!
  • MimaczHardStyler
    143 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 145 Member
    U mnie non stop Brytyjczyk ¯\_(ツ)_/¯
  • Cobra_o7o
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 40 Member
    A u mnie Polak :)
  • konfederat87
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    U mnie turek :smiley:
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    14lukasz88 napisał użytkownik: »
    No cóż ?!Być może pomoże przeinstalowanie gry?Osobiście jak dla mnie jest to wkurzające,ale cóż mówi się trudno,kocha się dalej!Wielkie dzięki za pomoc!!!Jak by ktoś coś wiedział na ten temat to niech da znać!!!Pozdrawiam!!!

Wyleczę Cię z problemu tego tematu. Nikogo nie obchodzi kim jest i kim gra 14lukasz88. Naprawdę. Skoro to nikogo nie obchodzi ponieważ co 5 metrów spotyka takiego samego klona to zapomnij o tym głupkowatym problemie i graj dalej :) Pozdro.
  • Oleslav_CD
    43 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 48 Member
    Portret w menu zależy od klasy, jaką ktoś gra najwięcej.
    szturmowiec - Niemiec
    medyk - Turek
    wsparcie - Włoch
    zwiad - Brytyjczyk - Murzyn
    kawaleria - Brytyjczyk/Amerykanin
  • MimaczHardStyler
    Kolejność klas u mnie to: szturm, wsparcie, medyk, zwiad. Od początku mam Brytola. Winc cuś tu nie gra szefie.
  • 14lukasz88
    Oleslav_CD.Muszę Cię zmartwić,ale już to przerabiałem!!!W menu dostosuj żołnierza wybieram co tam chce i wyświetlają mi się postacie takie jak u Ciebie,tylko z tą różnicą,że ja nie mam turka tylko Hindusa!!!He!!!He!!!Ostatni np.:jakiś paru baranów do mnie strzelało i to w dodatku z mojej drużyny!!!Grałem wtedy keiserowskimi Niemcami!!!He!!!He!!! Denerwujące i żenujące jest to,że historycznie to się nie trzyma kupy!!!Niemcy mieli tak zwanych "Hiwisów"-czarnoskórych żołnierzy,ale to w swoich koloniach!Wiem,bo widzę,że kolesie zmieniają żołnierzy na jakich chcą!
  • MimaczHardStyler
    edytowano listopad 2016
    Byłoby miło jakbyś część wykrzykników zamienił na spacje, bo nam oczy "zakrzyczysz".
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.