Jak wydawać rozkazy swojej drużynie?

«1
Emoggg
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
Często zostaje degradowany ponieważ nie wydaje rozkazów, jak to zrobić?

Komentarz

• prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Najeżdżasz celownikiem np na punkt "c" i naciskasz "q", ale musisz byc dowódcą drużyny. "q" działa również na oznaczanie przeciwników. Jesli celownik masz na wrogim żołnierzu i nacisniesz "q" to go oznaczysz i bedzie widoczny dla Twojego zespołu.
  • Emoggg
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Dziękuje bardzo serdecznie
  • prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    nie ma sprawy, powodzenia!
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2016
    Druga możliwość wydawania rozkazów to przytrzymanie klawisza Q. Rozwinie się wtedy drzewko komend. Najeżdżasz kursorem na dany punkt i puszczasz Q. Rozkaz wydany.
  • SkyZeWonsem
    1285 postsPosty: 1,298Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tylko, że wykonywanie rozkazów tak naprawdę nic nie daje - poza punktami. Za jakiś czas każdy wbije max rangę i będzie to szło w bęben. Generalnie BF słabo nagradza graczy za wykonywanie celów misji. Skrzynki przydzielane są z czapy więc można olać te wszystkie rozkazy.
    Rozwiązania z poprzednich BF-ów były zdecydowanie lepsze. Tu nie mamy, żadnych premii dla drużyny - więcej amunicji itd. Możemy być "debeściakiem" pola walki, grać drużynowo i wszystko robić naj a i tak gównoo to jest warte.
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ja się dziwie, że to wydawanie rozkazów jeszcze jest. Mój team w 90% przypadkach nie potrafi wpaść na pomysł dania mi apteczki / ammo mimo, że skacze przed takim młotem, krzyczę i dźgam go nożem. Obejrzy się, popatrzy, mózg się nie załącza i biegnie dalej. Aż słabo się robi patrząc się na głupotę graczy. Gdyby taki się trafiał co piąty to bym uwagi nie zwrócił ale to jest aż porażające, że medyk albo wsparcie nie da rady wpaśc na pomysł czego może od nich chcieć gracz który nie dość, że zwraca na siebie uwagę w każdy sposób to jeszcze ma nad sobą ikonkę czego mu potrzeba! MASAKRA.
  • SkyZeWonsem
    1285 postsPosty: 1,298Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2016
    A dla czego chcesz jego apteczkę czy amunicję ? To jego. Szturmowiec czy snajper nic nie dadzą w zamian. Nic za darmo.
  • grycek1988
    9 postsPosty: 9Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Taki szturmowiec w zamian zniszczy czołg
  • SkyZeWonsem
    A po co medykowi zniszczony czołg ? Szturmowiec wymieni złom z czołgu na apteczkę ? Z resztą medyk ze wsparciem też potrafią czołg rozwalić.
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2016
    Po co są rozkazy? No błagam.. Idea jest świetna, po prostu tępi gracze zamiast wykonywać rozkazy od dowódców, biegają jak popieprzeni po mapie i się dziwią czemu przegrywają, czemu im nie idzie, czemu ciągle giną... Jasne, gdy grasz ze znajomymi generalnie nie ma to znaczenia, ale mówię o sytuacji gdy gra się z randomami. Jeden ogarnięty skład potrafi całą rundę wygrać..
    A to, że medycy czy wsparcie nie grają dla teamu jest tylko potwierdzeniem tego co napisałem. Głównym problemem tej gry są gracze..
    Nawet zabawny ten wątek.
  • MimaczHardStyler
    143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    @The_MarTum
    Wyluzuj, koleś robi to celowo żeby podburzać ludzi i robić gównoburzę i o ile się nie mylę robi to samo na innych forach. Taki "błyskotliwy" nick wpada w pamięć ;) Ot, dzieciak sobie zabawę znalazł
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2016
    @The_MarTum
    To Kubatriix, tego nie zrozumiesz. To jest właśnie ten o typ co pisałem kilka postów wyżej :)

Hah, jaka edycja postu :D
    Post edited by AgentBartezz on
    ja jeśli dołączam do drużyny to po levelu dowódcy widzę czy warto zostać czy nie.lvl 20 i mniej to jeszcze nooby które nie znają map
  • Tiger_Itself
    187 postsPosty: 199Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    0Bronson0 napisał użytkownik: »
    ja jeśli dołączam do drużyny to po levelu dowódcy widzę czy warto zostać czy nie.lvl 20 i mniej to jeszcze nooby które nie znają map

Nie koniecznie lvl oznacza , że jak ktoś jest w drużynie dowódcą to już nie orientuje się.No chyba , że dopiero zaczyna swoją przygodę z bf. Są gracze którzy mają przegrane kilkaset godzin w bf i nie obcy im jest teren.
    Tak jak wspomniał GladkiPL zgrana drużyna i z komunikowana potrafi namieszać i poderwać zespół do działania.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

Większość map jest "prosta" do ogarnięcia :) z czasem możesz po prostu jakieś dodatkowe przejścia poznać - dodatkowe "skryjówki" :wink: Więc jak ktoś ma 20 lvl to nie koniecznie musi być ktoś kto nie ogarnia mapy :blush:
  • AgentBartezz

Ja bym się na Twoim miejscu rozpędził w stronę ściany. Zakładam w takim razie, że zanim Ty osiągnąłeś lvl 20 też byłeś noobem, a teraz już jesteś taki pro, że wszyscy lgną do Twojej drużyny gdy jesteś dowódcą.
    Naprostuję Cię trochę. Najlepsi dowódcy potrafią się świetnie odnaleźć w środowisku, którego nie znają. I działa to nie tylko w grze ale i w REALNYM wojsku. I dobry gracz wystarczy, że wejdzie do gry i od razu wie co się dzieje. Tak się zdarzyło, że kupiłem BF1 znacznie po premierze i do tego Twojego magicznego 20lvl dobiłem znacznie później niż 90% graczy na serwerach jakich grałem. I w 90% przypadkach mój skład otwierał tabelę i pisano, że mieliśmy zajefajnego dowódcę. Kto nim był? Sobie odpowiedz. Żaden lvl Ci mózgu nie zastąpi.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!