Jak wydawać rozkazy swojej drużynie?

2»

Komentarz

• VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    AgentBartezz napisał użytkownik: »
    0Bronson0 napisał użytkownik: »
    ja jeśli dołączam do drużyny to po levelu dowódcy widzę czy warto zostać czy nie.lvl 20 i mniej to jeszcze nooby które nie znają map

Ja bym się na Twoim miejscu rozpędził w stronę ściany. Zakładam w takim razie, że zanim Ty osiągnąłeś lvl 20 też byłeś noobem, a teraz już jesteś taki pro, że wszyscy lgną do Twojej drużyny gdy jesteś dowódcą.
    Naprostuję Cię trochę. Najlepsi dowódcy potrafią się świetnie odnaleźć w środowisku, którego nie znają. I działa to nie tylko w grze ale i w REALNYM wojsku. I dobry gracz wystarczy, że wejdzie do gry i od razu wie co się dzieje. Tak się zdarzyło, że kupiłem BF1 znacznie po premierze i do tego Twojego magicznego 20lvl dobiłem znacznie później niż 90% graczy na serwerach jakich grałem. I w 90% przypadkach mój skład otwierał tabelę i pisano, że mieliśmy zajefajnego dowódcę. Kto nim był? Sobie odpowiedz. Żaden lvl Ci mózgu nie zastąpi.

lekcje już odrobiłeś?

tak byłem noobem bo musiałem poznać mapy skróty itp.więc nie pieprz mi tu synku że od razu wiedziałeś o wszystkim jak zacząłeś grać.I co ma do tego wojsko? a naprostować to sobie możesz babcię żeby dała kieszonkowe na premium.
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2016
    Ahahaha, no tak jestem zły i biedny bo nie mam premium :) Nawet jeżeli to kupa Ci do tego co robię z moimi pieniędzmi. Twoja polszczyzna jak i samo przesłanie rzeczywiście świadczą o wysokiej inteligencji człowieka dorosłego. Może więc sam się zajmiesz lekcjami. A ja swoich nie odrobiłem, jutro mam egzaminy z równań na liczbach zespolonych - Metody numeryczne, oraz z konstruowania sieci neuronowych - Metody eksploracji danych, w kuukuryku nauki mam.

Co do tematu nie powiedziałem, że wiedziałem o wszystkim ale, że mimo braku znajomości terenu potrafiłem się dobrze na mapie odnaleźć oraz to, źe jak pierwszy czy drugi raz grasz na mapie nie oznacza że musisz być słabym dowódcą. Liczy się umiejętność orientacji i szybkiego myślenia, a nie to żeby znać mapę na pamięć - choć oczywiście to pomaga. A wg Twojej klasyfikacji jeśli ktoś ma 150lvl ale wbił go na Amiens to czy może być dobrym dowódcą na Monte Grappa?
    Post edited by AgentBartezz on
    0Bronson0 napisał użytkownik: »
    ja jeśli dołączam do drużyny to po levelu dowódcy widzę czy warto zostać czy nie.lvl 20 i mniej to jeszcze nooby które nie znają map

Ta. Od którego Bf-a zacząłeś grać? Pewnie od BC2 lub co gorsza od BF3. Tak się składa że ja grę zakupiłem 10 dni temu, a gram od BF 1942 czy to oznacza że nie wiem czym jest tryb dowódcy w Bf-ie? Takie myślenie ludzi mnie śmieszy. Same asy ostatnio na forum. Jeden mówi o trybie dowódcy że nie wie co to. Drugi mówi że K/D to jest wyznacznik skilla. Trzeci mówi że trzeba patrzeć na levele graczy przy wbieraniu zespołu. Z czym wyskoczy czwarty? Pewnie co to jest spotowanie :D Asy na sami. A o Commo rose słyszeliście? Muszę jak zwykle oświecić co niektórych. Tryb dowódcy to tzw. Commo Rose i jest ono banalnie proste, no chyba że ktoś jest małpą, chociaż i małpę można nauczyć. Kolejna rzecz. K/D ratio nie jest wyznacznikiem skilla w grze tylko Celność z broni. Naprawdę muszę tłumaczyć takie rzeczy? Ale nie najlepiej wejść napisać kilka bzdur i potem pisać coś o jakiś lekcjach.

• MimaczHardStyler
    143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    To ma być jakieś żałosne prowo czy jak? Bo tym zdaniem
    SIG-SauersS napisał użytkownik: »
    Kolejna rzecz. K/D ratio nie jest wyznacznikiem skilla w grze tylko Celność z broni.

zrobiłeś dokładnie to samo co poprzednicy.
  • SkyZeWonsem
    1289 postsPosty: 1,302Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dobrze, że wśród moich znajomych nie ma żadnego co na cyferki patrzy i wg nich klasyfikuje czy ktoś jest srakiś czy jakiś.
    Może właśnie dla tego tak mi się dobrze z nimi gra od ponad dekady.
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @SkyZeWonsem
    I to jest najzdrowsze podejście do tej gry :)
    edytowano grudzień 2016
    My tu gadu gadu a głupotach a ja mam często tak, że mi ten Commo Rose często nie działa w tej grze "bez błędów". Jak jestem dowódcą to jeszcze pół biedy. Bo wskażę cel przez wciśnięcie "q". Ale jak chcę się zagłębić w tych opcjach to jest problem. Róża się wyświetla ale nie mogę wybrać z niej żadnej opcji. Taka sytuacja...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!