Black SCREENY, bugi

Pantika16
6 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
Witam ,czy kto kółkiem miał taką sytuację gdzie po zakończeniu meczy w bf1 na multi po wyświetlenia statystyk chcecie wyjść ale nie można bo gra ładuje się w prawym górnym rogu a potem pisze ze wyrzucono cie za zbyt długa bezczynność ?

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Przepraszam ale to polskie forum i trzeba operować w rodzimym jezyku. Niestety goole translate nie potrafi zidentyfikować twojej gwary więc tłumaczenia mojej wypowiedzi nie będzie.
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @506427440

Tak.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @506427440

Jak wyżej.
    edytowano listopad 2016
    @506427440

Tak. Ale to dzisiaj, wczoraj tego nie było.
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    506427440 napisał użytkownik: »
    Witam ,czy kto kółkiem miał taką sytuację gdzie po zakończeniu meczy w bf1 na multi po wyświetlenia statystyk chcecie wyjść ale nie można bo gra ładuje się w prawym górnym rogu a potem pisze ze wyrzucono cie za zbyt długa bezczynność ?

Mam tak w 90% przypadków. ALT + F4 wyłączam grę w dowolnej chwili bo i tak się zamuli i będzie kręciła w nieskończoność jak będę chciał wyjść normalnym sposobem.
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2016
    Też tak mam: ekran statystyk, chcę wyjść i najczęściej pojawia mi się tło z okna statystyk i... kółko ładowania. Bardzo rzadko czarny ekran.

Wyjście z sytuacji? Przejść do kolejnej mapy i dopiero wtedy wyjść z gry. Swoją drogą mogliby to naprawić, strasznie wkurzający błąd.
  • Robinson_POL
    7 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    U mnie zaś we wszystkich trybach wyłącza się normalnie, jedynie jak zakończy się tryb operacje to troche dłużej się wyłącza.
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    SAT_RobKul napisał użytkownik: »
    Wyjście z sytuacji? Przejść do kolejnej mapy i dopiero wtedy wyjść z gry. Swoją drogą mogliby to naprawić, strasznie wkurzający błąd.

Dokladnie, najlepiej zaczekac az zaladuje sie kolejna mapa i wtedy mozna szybko i bezpiecznie wyjsc z rozgrywki.
  • Tiger_Itself
    187 postsPosty: 199Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    U mnie od początku jest bez uwag. Też nie potwierdzam błędów.
  • Deshroom
    24 postsPosty: 24Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Lucas-Gannicus napisał użytkownik: »
    SAT_RobKul napisał użytkownik: »

Dokladnie, najlepiej zaczekac az zaladuje sie kolejna mapa i wtedy mozna szybko i bezpiecznie wyjsc z rozgrywki.

To albo wyłączać od razu na koniec meczu i dopiero w Menu sprawdzić czy wylosowało nam Battlepack :)
    PC, PS4, PS3, father of twins, 40+
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!