Medale - objaśnienia

24

Komentarz

• Kapelan_Mnichu
    45 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 54 Member
    #Kilgour-Alex. Z tymi medalami dalej jest popsute. Ja order Hipokratesa i legie czaszki zrobiłem po 3 razy, a i tak piszę x1 przy nich xd
  • Your3vilTwin
    1624 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,657 Member
    @Kilgour-Alex

https://www.battlefield.com/pl-pl/news/article/earning-medals-in-battlefield-1

Z powyższego artykułu wynika, że każdy medal można zdobyć 100 razy.
    Oczywiście teoretycznie, bo jak ten system medali działa to już wiemy z powyższych postów. Ja sobie te medale darowałem. Czekam na poprawki. W sumie całą grę ograniczyłem do minimum. Bo szkoda patrzeć na te wszystkie niedoróbki.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• MimaczHardStyler
    143 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 145 Member
    edytowano listopad 2016
    Teraz tak patrzę, że w tym tygodniu mam 4 nowiuśkie niezrobione medale. Szok i niedowierzanie normalnie :D Pewnie i tak połowy z nich nie będzie się dało zrobić, bo mnie wywali do poprzednio tygodniowych. Coraz bardziej wkurza to wszystko, tym bardziej że na 99% problem nie jest w żaden sposób skomplikowany i rozwiązanie nie powinno trwać tak długo. FFS DICE, just do it
  • SkyZeWonsem
    1335 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,348 Member
    edytowano listopad 2016
    @Kilgour-Alex
    A po uj mi jakiś medal np. x100 ? Mam inne, które do tej pory mi nie wyskoczył. W kółko tego samego bulszitu nie chce mi się.robic. Spartolili te medale i te śmieszne skrzynki.
  • Your3vilTwin
    1624 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,657 Member
    Za każdy dostajesz PD. Jak już jesteś na maksymalnym levelu to faktycznie nie dają kompletnie nic. Ale są ludzie którzy nie będą grać w grę bo nie ma czego odblokowywać. Przecież i tak już nie jeden post na tym forum opisujący ubogość tej gry widziałem. Bronie, odblokowania, medale, baretki, nieśmiertelniki. Tylko to się dla nich liczy. W BF3/4 z tego co pamiętam też można było wybić 100 sztuk danego medalu.
    W tej odsłonie DICE poszło w losowość. Losowe pakiety, losowe skórki, losowe medale.
    Część błędów też jest losowa.
    Ale tak czy inaczej z błędami zmagamy się wszyscy, tylko w różnym natężeniu.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1335 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,348 Member
    No tak. Zapomniałem o PD i o czymś tam jeszcze ;)
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 509 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    @Kilgour-Alex
    A po uj mi jakiś medal np. x100 ? Mam inne, które do tej pory mi nie wyskoczył. W kółko tego samego bulszitu nie chce mi się.robic. Spartolili te medale i te śmieszne skrzynki.

Ej no mi się to akurat podoba :D jest jakiś cel i trzeba się nagimnastykować :P a nie tylko cisnąć z pepeszki bez wyrazu :D
    Dzieki medalom na przykład podciągnałem szturmowca do którego nie byłem przekonany :P
  • SkyZeWonsem
    Cel mam jeden - PTFO. Medali mogło by nie być ale jak już są to niech to będzie jakoś normalnie rozwiazane.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Od dawna twierdzę, że te medale to jeden wielki ☹☹☹☹. Bez nich gra by tylko zyskała, ale straciły by gameby. Po kiego jakieś zadania, medale, na dodatek mające niewiele wspólnego z trybem, w który się gra? Co to jest? FPS czy jakieś gównozbieractwo?

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    Nie zgodzę się , wprawdzie gdy gram z kumplami to te medale nie mają dla mnie większego znaczenia, ale gdy gram sam to tak dla odprężenia traktuje je jako ciekawostkę drobne wyzwania itp, niektóre nie są łatwe więc mam radochę z odblokowania ich . oczywiście jak ktoś nie chce ich zdobywać to przecież nie ma obowiązku .
    Gównozbieractwo moim zdaniem odbywało się w programie vidmo - pudełeczka z nieśmiertelnikami albo latanie po mapie żeby zapalić jakieś lampy, a i tak były rzesze graczy co się za tym uganiali ....
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 509 Member
    xSzaty napisał użytkownik: »
    Od dawna twierdzę, że te medale to jeden wielki ☹☹☹☹. Bez nich gra by tylko zyskała, ale straciły by gameby. Po kiego jakieś zadania, medale, na dodatek mające niewiele wspólnego z trybem, w który się gra? Co to jest? FPS czy jakieś gównozbieractwo?

Nikt Ci nie każe zbierać :) nie chcesz to nie musisz proste :D
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano listopad 2016
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    xSzaty napisał użytkownik: »

Nikt Ci nie każe zbierać :) nie chcesz to nie musisz proste :D

Ale zbierają inni, zamiast grać i wykonywać cele danego trybu. Gra się rozmywa, każdy robi coś innego, i na tym cierpi rozgrywka. A to, że nie muszę zbierać, jest tak oczywiste, że nie potrzeba o tym pisać. Tylko, że ja nie odnoszę się do tego, co muszę a co nie muszę, tylko traktuję o sytuacji na której traci gra.

A tobie nikt nie każe mi odpowiadać, mało tego, nikt Ci nie każe tego czytać. Proste? i tak samo odkrywcze jak twoja "wypowiedź".

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Your3vilTwin
    Ja już to kiedyś mówiłem. Zostawić tylko medale wspierające ptfo a wykastrować grę z z medali zabij x razy z broni y.

• xSzaty
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Ja już to kiedyś mówiłem. Zostawić tylko medale wspierające ptfo a wykastrować grę z z medali zabij x razy z broni y.

Dokładnie, to co wspomaga rozgrywkę a wręcz wymusza zrobienie czegoś, niech zostanie, a całe gównozbieractwo wypad.
    Przypominam o sytuacji z BF4, co z graniem nie miało NIC wspólnego.

• MimaczHardStyler
    Medale typu zabij X z broni Y też nie byłoby problemem, gdyby były przyporządkowane do odpowiedniego trybu zważając na główny cel rozgrywki. W tym przypadku naturalną siłą rzeczy, medal powinien być przyporządkowany do DM'a i tylko tam zaliczany. I na tej zasadzie powinno być ze wszystkimi innymi. Grasz podbój? Przejmij X flag, obroń X flag, przejmij X flag w takim a takim czasie itd. Grasz rush? Uzbrój X przekaźników, obroń X przekaźników, utrzymuj się przy przekaźniku bez śmierci przez X sekund... Takich rzeczy można wymyślić mnóstwo, byleby oscylowały wyłącznie wokół głównego celu danego trybu, bo sama idea znajdźkowania, zadań itd. wcale nie jest zła, tylko jest wzięta od dupnej strony, bo zamiast być zespojona z sensem rozgrywki to żyje własnym życiem.
  • Your3vilTwin
    Mądrego to i miło poczytać.

• SkyZeWonsem
    Ostatnio banda snajperów (akurat grałem szturm) miała madal za zniszczenie pojazdu amunicją typu K. Siedzę sobie w czołgu, bronie telegrafów i co ? No nikt nie atakował. Durnie napierdzielali mi w ten czołg siedząc po krzakach. Zero gry. Podobnie jak było z medalem medyka. Zadźgali by człowieka strzykawką. A teraz ? Inne ☹☹☹☹ i najważniejsze by wbić jakiś szajs a nie wykonywać cele misji. Jeszcze te skrzynki. Człowiek napoci sie w grze, lata po flagach, gra drużynowo a jakiś Bob co leżał w krzakach dostaje skrzynkę. No dziękuję za nagradzanie bezużytecznego plebsu. Browa DICE za takie rozwiazania. Zabrać to badziewie a gra nabierze sensu.
  • MimaczHardStyler
    Skrzynki też by można łatwo rozwiązać. Wiadomą rzeczą jest, że rozdawanie pakietów wyłącznie najlepszym na serwie nie ma sensu, bo gracz słabszy łatwo się zniechęci, a też powinien mieć szansę na paczkę. Stąd też rozumiem dlaczego losowość. Ale powinien być pewnego rodzaju próg, czyli cel minimum jaki gracz musi spełnić aby być losowanym. I znowu, dla podboju byłoby to przejęcie X flag, dla DM'a zabicie X przeciwników itd. Naprawdę to wszystko można by bardzo łatwo zespoić w jedną wielką całość zamiast pchać każdy system w inną stronę i nie wierzę, że w DICE nie ma ludzi, którzy wpadli by na tak banalne rozwiązania. Tylko mają to w ☹☹☹☹ :) Po prostu.
  • BlueTiger07
    366 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 372 Member
    Te medale i tak są uproszczone do granic możliwości i wchodzą same w ciągu jednej, dwóch rund, problemem jak zwykle są gracze. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby grać ptfo, robiąc przy okazji medal, są przecież medale na podbój - przejmij flagi, na szturm - uzbrój telegrafy itd .. medycy mają medale na leczenia czy reanimacje, wsparcie zaopatrzenia czy naprawy czołgów - to wszystko się przydaje w trakcie rozgrywki, problem to gracze, którzy mają niższe IQ niż boty w singlu na najsłabszym poziomie. A największy burdel z tymi medalami jest przez ten system tygodniowy, który losuje 5 medali ze wszystkich, tych zrobionych też.
  • xSzaty
    ....ciach... Naprawdę to wszystko można by bardzo łatwo zespoić w jedną wielką całość zamiast pchać każdy system w inną stronę i nie wierzę, że w DICE nie ma ludzi, którzy wpadli by na tak banalne rozwiązania. Tylko mają to w ☹☹☹☹ :) Po prostu.
    Nie mają tego we wspomnianym miejscu. Doskonale sobie zdają sprawę, co można by zrobić itd, ale ideą EA jest zarabianie kasy a nie tworzenie gier dla wąskiej grupy fanatyków FPSa.
    Gry mają by lekkostrawne, pozbawione ości z domieszką idiotyzmu, coś na wzór relacji topowych jutyberów. Jakie społeczeństwo, takie gry.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.