Medale - objaśnienia

13

Komentarz

• MimaczHardStyler
    143 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 145 Member
    edytowano listopad 2016
    Oczywiście że problemem są gracze, tyle że oni są czynnikiem niemożliwym do zmiany. Nie zrobisz z ameby rozwiniętego intelektualnie osobnika przez pstryknięcie palca. Zatem trzeba dostosować otoczenie, tak by ameby z działania pasożytniczego stały się choć po trochu pożyteczne (matulu, jakie mnie tu biologiczne porównania naszły :D). Co z tego, że teraz są medale za flagi, skoro taki bob zrobi go raz i dalej będzie się kitrał w koziej ☹☹☹☹ z lunetą x1000. Chodzi o to, by zespolić wszystkie systemy (medali, kodeksów czy co to tam jest, paczek i wszystkich tych pierdół) z konkretnymi trybami gry i w ten sposób wymusić przynajmniej na części tych ameb-gameb robienie tego, co w danym trybie powinno być robione. Znajdźkowcy w ten sposób nic nie stracą, dalej będą mieli swoje zadania, medale i inne pierdoły, a graczom ptfo będzie się grać choć ciut lepiej.

Edit. @Szaty
    To swoją drogą, wiadomo. Tylko, że to o czym piszę nie ma związku z obecną polityką EA a całej reszty, bo nie chodzi mi o zwiększanie poziomu trudności tych wszelkich zadań, tylko ich charakteru. A to nie miałoby większego wpływu na lekkostrawność (jak to określiłeś) gry ani tym bardziej na przychody DICE/EA.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Rozumiem twój zamysł, bo o tym samym cały czas też piszę. Ale wszelkie uporządkowanie stanowi problem, łatwiej jest wprowadzić system losowy, bo w takim systemie gameba ma szanse coś osiągnąć, zaś w systemie uporządkowanym, szanse na zdobycie nagród dla boba gameby maleją. Przy losowym systemie, gameba nie ma nic narzuconego, nic nie MUSI zrobić, medal odblokuje się wcześniej czy później sam. A przy nagrodach powiązanych z trybem/zadaniem, to trzeba coś zrobić konkretnego.

Dlaczego większość broni można odblokować do poziomu 3? następny próg to 10 i dalej już nic nie ma? bo przeciętny "gracz" nie dociera do poziomu 10.
    Przyszło nam żyć w społeczeństwie nastawionym na papkę i taką pakę też sami musimy spożywać, przynajmniej grając w gry z głównego nurtu.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• MimaczHardStyler
    I to mnie właśnie boli najbardziej. Niby taki stary nie jestem, ale już jakiś czas temu stwierdziłem, że czasy w których przyszło mi funkcjonować najzwyczajniej nie są dla mnie. Nie pozostaje mi nic innego jak przyznać Ci oczywistą rację i poprzestać na tym co zostało napisane, bo i czasu nie mam, a i tak już znacznie odjechaliśmy od tematu tego wątku.
  • TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    edytowano listopad 2016
    xSzaty napisał użytkownik: »
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    Od dawna twierdzę, że te medale to jeden wielki ☹☹☹☹. Bez nich gra by tylko zyskała, ale straciły by gameby. Po kiego jakieś zadania, medale, na dodatek mające niewiele wspólnego z trybem, w który się gra? Co to jest? FPS czy jakieś gównozbieractwo?

Nikt Ci nie każe zbierać :) nie chcesz to nie musisz proste :D

Ale zbierają inni, zamiast grać i wykonywać cele danego trybu. Gra się rozmywa, każdy robi coś innego, i na tym cierpi rozgrywka. A to, że nie muszę zbierać, jest tak oczywiste, że nie potrzeba o tym pisać. Tylko, że ja nie odnoszę się do tego, co muszę a co nie muszę, tylko traktuję o sytuacji na której traci gra.

A tobie nikt nie każe mi odpowiadać, mało tego, nikt Ci nie każe tego czytać. Proste? i tak samo odkrywcze jak twoja "wypowiedź".

Ale 11 medali zrobione, zapewne przypadkiem i same przypadkiem się zaznaczyły.Przypomnij mi, dla kogo są te medale ? Dla gameb ?
  • MimaczHardStyler
    I co w związku z tym? To, że jest im przeciwny (nie ważne czy w takiej formie czy w ogóle) nie znaczy, że nie może ich robić, skoro mimo wszystko są częścią gry.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    12 już, i robię je niejako przy okazji rozgrywki, zgodnie z wymaganiami trybu w który gram. Tak, obecny system nagradzania skonstruowany został pod gameby, co wcześniej zostało uzasadnione.
    Ah te emocje, ah te szpileczki...

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• BlueTiger07
    366 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 372 Member
    Uporządkowanie tego systemu naturalnie by się przydało ale nie zmieni to stylu gry ludzi, w Battlefieldach zawsze każdy robił swoje, dalej jedni się będą kitrać po krzakach a inni grać ptfo. Uproszczenie systemu medali jest częścią uproszczenia całej gry z wiadomych powodów ... takie czasy. Przynajmniej świeżego mięska armatniego nie brakuje.
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 509 Member
    edytowano listopad 2016
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    Od dawna twierdzę, że te medale to jeden wielki ☹☹☹☹. Bez nich gra by tylko zyskała, ale straciły by gameby. Po kiego jakieś zadania, medale, na dodatek mające niewiele wspólnego z trybem, w który się gra? Co to jest? FPS czy jakieś gównozbieractwo?

Nikt Ci nie każe zbierać :) nie chcesz to nie musisz proste :D

Ale zbierają inni, zamiast grać i wykonywać cele danego trybu. Gra się rozmywa, każdy robi coś innego, i na tym cierpi rozgrywka. A to, że nie muszę zbierać, jest tak oczywiste, że nie potrzeba o tym pisać. Tylko, że ja nie odnoszę się do tego, co muszę a co nie muszę, tylko traktuję o sytuacji na której traci gra.

A tobie nikt nie każe mi odpowiadać, mało tego, nikt Ci nie każe tego czytać. Proste? i tak samo odkrywcze jak twoja "wypowiedź".

Płacz sobie gdzie indziej... Twoje wypowiedzi mało wprowadzają do tego forum - chyba wydaje Ci się że wszystkie rozumy pozjadałeś. Na moje nieszczęście nie ma opcji ukrywaj komentarze Pana powyżej... tak już dawno bym to zrobił i nie musiał Twoje płaczu czytać.
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Ja już to kiedyś mówiłem. Zostawić tylko medale wspierające ptfo a wykastrować grę z z medali zabij x razy z broni y.

Dokładnie, to co wspomaga rozgrywkę a wręcz wymusza zrobienie czegoś, niech zostanie, a całe gównozbieractwo wypad.
    Przypominam o sytuacji z BF4, co z graniem nie miało NIC wspólnego.

Piszesz żeby zostało coś co wymusza zrobienie czegoś - czytasz w ogóle co piszesz ? a medale to nie wymuszają niczego ? Nie ma samych medali zabij x z broni y - a są jeszcze medale przejmij 10 flag tutaj, wygraj rundę w danym trybie etc... Rozumiem że wolałbyś tylko przejmować flagi i strzelać do przeciwników ?

Poza tym ile trwa zrobienie takiego medalu jak się już tak czepiacie ? 5 meczy ? oczywiście wszystko w zależności od rodzaju medalu. Zakładając 5 medali po 5 meczy na medal = 25 meczy a w tygodniu ludzie grają chyba trochę więcej niż 25 rozgrywek...

Kolejna sprawa medale nie działają jak trzeba - często gęsto graczom wyskakują te które już zrobili a co się z tym wiąże nie robią medali bo maja już zrobione... Tym bardziej nie rozumiem tego płaczu jakie to straszne i beznadziejne te medale.
    Mimacz-d-_-b napisał użytkownik: »
    Medale typu zabij X z broni Y też nie byłoby problemem, gdyby były przyporządkowane do odpowiedniego trybu zważając na główny cel rozgrywki. W tym przypadku naturalną siłą rzeczy, medal powinien być przyporządkowany do DM'a i tylko tam zaliczany. I na tej zasadzie powinno być ze wszystkimi innymi. Grasz podbój? Przejmij X flag, obroń X flag, przejmij X flag w takim a takim czasie itd. Grasz rush? Uzbrój X przekaźników, obroń X przekaźników, utrzymuj się przy przekaźniku bez śmierci przez X sekund... Takich rzeczy można wymyślić mnóstwo, byleby oscylowały wyłącznie wokół głównego celu danego trybu, bo sama idea znajdźkowania, zadań itd. wcale nie jest zła, tylko jest wzięta od dupnej strony, bo zamiast być zespojona z sensem rozgrywki to żyje własnym życiem.

Pięknie to ująłeś :) myślę że tak to będzie finalnie wyglądać :D
  • Your3vilTwin
    1624 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,657 Member
    edytowano listopad 2016
    Chyba troszeczkę cię poniosło. My nie "płaczemy" tutaj nad tym, że sama idea medali, zadań, odblokowań, osiągnięć czy pakietów jest zła i niedobra. Ubolewamy nad tym jak to zostało beznadziejnie wplecione w mechanikę gry. Nie chodzi o to żeby kogoś tego pozbawiać, tylko żeby odpowiednio to zaimplementować w mechanikę. Ja się też zgadzam w dużej mierze z Szatym. Można to było zrobić inaczej, lepiej. Ale niestety z roku na rok jest to upraszczane do granic przyzwoitości.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 509 Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Chyba troszeczkę cię poniosło. My nie "płaczemy" tutaj nad tym, że sama idea medali, zadań, odblokowań, osiągnięć czy pakietów jest zła i niedobra. Ubolewamy nad tym jak to zostało beznadziejnie wplecione w mechanikę gry. Nie chodzi o to żeby kogoś tego pozbawiać, tylko żeby odpowiednio to zaimplementować w mechanikę. Ja się też zgadzam w dużej mierze z Szatym. Można to było zrobić inaczej, lepiej. Ale niestety z roku na rok jest to upraszczane do granic przyzwoitości.

Kurde dlatego "płacz" w tym momencie jest bez sensu - sporo rzeczy jeszcze nie działa jak trzeba - a jakby na to nie patrzeć producenci w dużej mierze biorą pod uwagę zdanie graczy racja :) ? więc spokojnie wszystko będzie tak jak trzeba - przynajmniej ja tak uważam. Teraz medale nie działają jak trzeba ale powinny być - może w lekko zmienionej formie albo adekwatne do danego trybu żeby 12 graczy nie robiło tego samego w tym momencie.
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Ostatnio banda snajperów (akurat grałem szturm) miała madal za zniszczenie pojazdu amunicją typu K. Siedzę sobie w czołgu, bronie telegrafów i co ? No nikt nie atakował. Durnie napierdzielali mi w ten czołg siedząc po krzakach. Zero gry. Podobnie jak było z medalem medyka. Zadźgali by człowieka strzykawką. A teraz ? Inne ☹☹☹☹ i najważniejsze by wbić jakiś szajs a nie wykonywać cele misji. Jeszcze te skrzynki. Człowiek napoci sie w grze, lata po flagach, gra drużynowo a jakiś Bob co leżał w krzakach dostaje skrzynkę. No dziękuję za nagradzanie bezużytecznego plebsu. Browa DICE za takie rozwiazania. Zabrać to badziewie a gra nabierze sensu.

Nawiązując do tego co Wąsaty napisał - tutaj trzeba też wiele zmienić - limit snajperów na przykład :) i już by było po problemie... mam nadzieje ze przy okazji następnego patcha będzie jeszcze więcej poprawione/naprawione a gracze będą coraz bardziej zadowoleni :P
  • Your3vilTwin
    1624 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,657 Member
    Teraz medale nie działają jak trzeba ale powinny być - może w lekko zmienionej formie albo adekwatne do danego trybu żeby 12 graczy nie robiło tego samego w tym momencie.

Jedyne co naprawią to błędy z losowaniem. Na nic więcej nie licz.
    mam nadzieje ze przy okazji następnego patcha będzie jeszcze więcej poprawione/naprawione a gracze będą coraz bardziej zadowolen

Stary ale to powinno działać bez zarzutu od premiery... No dobra. Za surowy jestem. To powinno zostać naprawione w pierwszym patchu (i te debilizmy w tłumaczeniu też). I co?
    Nic. Poczekamy do kolejnego patcha (w najlepszym przypadku). Nadzieja umiera ostatnia.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xSzaty
    edytowano listopad 2016
    Kilgour-Alex
    Najpierw naucz się czytać forum, następnie opanuj mechanizmy forum a na koniec staraj się zrozumieć coś, co komentujesz, inaczej robisz z siebie idiotę. Przykro to pisać niestety...
    Jak wcześniej wspomniałem, nie musisz czytać tego, co piszę, nie musisz odpowiadać na to, co piszę. Dodaj mnie do ignorowanych, tak jak ja robię z Tobą. (taki mechanizm na niechciane osoby). Czegoś się przynajmniej nauczysz.

ps
    Jestem ostatnią osobą, która mogłaby płakać tu na tym forum, za dużo już tu widziałem, żeby wpadł mi do głowy taki idiotyzm.

• SkyZeWonsem
    1335 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,348 Member
    edytowano listopad 2016
    Tylko co tu wymyślać ? Sam wybierasz sobie metal, który chcesz zrobić i masz na niego tydzień czasu. To wystrczy.
    Nawiązując do tego co Wąsaty napisał - tutaj trzeba też wiele zmienić - limit snajperów na przykład :)
    Jak byłem przeciwny wszelkiej maści limitów tak teraz po rozegraniu sporej ilości godzin dochodzę do wniosku, że to jedyne słuszne rozwiązanie w BF1.
    W tej części serii klasa snajpera dla zespołu jest kompletnie bezużyteczna - w każdym trybie. Najbardziej jej beznadziejność wychodzi w trybie szturm i operacje. Jak jedna ze stron nastawi się na snajpienie tak już są przegranymi. W takich przypadkach najczęściej na czacie widać teksty o złym balansie. I nie piszą to snajperzy tylko paru ludzi co chce coś ugrać ale nie mogą bo grupka Bobów siedzi na ☹☹☹☹ i nic nie robią. Efekt w finale jest taki, że serwer pustoszeje po przeciwnej stronie.
    Tak więc szturm i operacje z limitami jak najbardziej.

W podboju jest ciut lepiej bo tu snajper musi trochę pomyśleć gdzie kogo ustrzelić więc potrafi się przemieszczać i czasami robi chociaż za punkt odrodzenia. No ale wiadomo. Jak Bobów będzie za dużo to też za wiele cały zespół nie ugra. Wcześniej snajper posiadał radio na którym można było się odrodzić. Rozgarnięty postawił to gdzieś na tyłach i można było chociaż spróbować przejąć flagi. A teraz ? Klasa sama dla siebie nic nie wnosząca, nic nie robiąca dla drużyny i zespołu. Typowy pasożyt. Najlepiej jak jeszcze dobija ci przeciwnika z 40 HP i wtedy jest gość.

Podsumowując:
    - szturm limit max 3 snajperów na stronę
    - operacje 40 - 5 na stronę, 64 - 8 na stronę
    - podbój 64-8
  • xSzaty
    A teraz ? Klasa sama dla siebie nic nie wnosząca, nic nie robiąca dla drużyny i zespołu. Typowy pasożyt. Najlepiej jak jeszcze dobija ci przeciwnika z 40 HP i wtedy jest gość.
    I tak i nie. Snajper snajperowi nie równy, dobry snajper kapitalnie się sprawdza, bo czyści, czy to flagi, czy przekaźniki (okolice), zarówno po jednej jaki drugiej stronie. Najgorsi są tzw czopy, nic nie robi dla teamu, poza blokowaniem klasy (przy limitach), K/D na poziomie 1:2. Tu głównie piszę o grach wcześniejszych, bo w bf1....
    W BF1 snajper/zwiadowca utracił na znaczeniu, medykiem jestem w stanie zrobić więcej niż snajper/zwiadowca, grając o wiele bliżej teamu, więc nie tylko czyszczę przedpole, ale mogę podnosić innych. Snajper/zwiadowca to obecnie klasa zostawiona dla miłośników lub osób nie potrafiących grać niczym innym (a są tacy).

• SkyZeWonsem
    1335 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,348 Member
    edytowano listopad 2016
    Szaty tylko dobrze wiesz, że dobry snajper to Yeti ;) Wszyscy o nim mówią a nikt go nie widział. Niknie w tłumie Boboczopów.

Edit:
    Obecnie w BF1 promowana jest miernota. I nie chodzi tu o k/d. W poprzednich odsłonach były medale za zajęcie pierwszego (itd.) miejsca na serwerze. Tu tego nie ma. Niby najwięcej punktów wpada za grę drużynową, wykonywanie celów misji itd. Tylko co z tego ? Za zajęcie szczytów tabeli nie ma nic. Skoro człowiek już tam się wdrapał, robił co do niego należy to kończy się tym, że może coś dostanie. Najlepsze jest to, że ten "gift" który może wpadnie nie daje nic. Statystyki gracza nie mówią nic na temat gry drużynowej. No ale ponoć w tej odsłonie DICE kładzie na to nacisk - kuriozum. Nie wiem ile kto kogo zreanimował, leczył, zaopatrzył, ile uzbroił telegrafów itd. Jedyna informacja to ile przejął lub obronił frag ?!. Bida aż piszczy.
    Post edited by SkyZeWonsem on
  • MimaczHardStyler
    A tu się nie zgodzę, scout potrafi być bardzo użyteczny, zwłaszcza na operacjach i rushu (na podboju mniej), gdzie ludzie zazwyczaj bezmyślnie sypią się wprost na flagi nie patrząc na boki. Scout jest stworzony do flankowania i ma jeden istotny gadżet, który potrafi robić różnicę, czyli flary (chociaż reszta to faktycznie szajs). Do tego dochodzi sweet spot, dający potencjał zabicia na hita i mamy machinę, która jest w stanie kosić mięcho armatnie przez długie minuty, jednocześnie oznaczając niedobitki swoim. Spróbujcie tak się sypnąć całym składem (3 scoutów + medyk + support dla ammo) na którąkolwiek flankę np. na Suezie, w odpowiedniej odległości, żeby sweet spot działał. Nawet nie musicie być wybitnymi aimerami, starczy ciut wiedzy na temat broni i mechanizmów żeby docenić wartość scouta.

Wszystko jest użyteczne w odpowiednich rękach, problem znowu leży w ludzkiej głupocie, która nakazuje rozumieć, iż jeśli coś ma lunetę, to znaczy że trzeba leżeć z tym w kozim zadzie na drugim krańcu mapy. I nie, nie sądzę również, że limity cokolwiek rozwiążą. Nie pokampi tu, to polezie na inny serwer albo weźmie supporta z bipodem i dalej będzie "krzaczorzył". Limity spowodują tylko tyle, że osoby które potrafią użyć scouta agresywnie i z sensem będą blokowane przez takich mułów.

Tu mógłby pomóc jedynie system reagujący na to, co dany gracz robi na serwerze. Leżenie w miejscu przez pół minuty = kill. Nie byłeś na fladze przez 2 minuty = kick, nara, nie wracaj. Oczywiście nic takiego w życie nie ma szans wejść z wiadomych, wyżej przedyskutowanych względów.
  • Your3vilTwin
    No to jak już Y3T został wywołany do tablicy. Ja bardzo dużo gram zwiadowcą. Oczywiście wszystko zależy od mapy i trybu. Przeważnie kończę rundę w top 3. Flary bardzo pomagają drużynie. Peryskop też jest super jak się go umie używać. Samoloty, które rozbiły się po jednym moim strzale w silnik już dawno przestałem liczyć. Amunicja K świetnie się sprawdza to powstrzymywania wrogiego pojazdu przed naprawą i daje czas szturmowcom na dobicie delikwenta. Jak zwykle nie klasa jest problemem tylko to, jak ktoś z niej korzysta. Także bym polemizował czy ogarnięty zwiad zrobi mniej dla drużyny w porównaniu z nieogarniętym medykiem.
    Może pójdziemy dalej tym tropem i ograniczymy szturmowca bo ma strzelby i automatico. Strasznie mi psuje zabawę w lesie argońskim. Albo wsparcie bo ma 200 naboi w magazynku. Przywrócić mechanikę strzelania jak w BF3/4 i problem sam się rozwiąże.

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Mimacz-d-_-b napisał użytkownik: »
    Skrzynki też by można łatwo rozwiązać. Wiadomą rzeczą jest, że rozdawanie pakietów wyłącznie najlepszym na serwie nie ma sensu, bo gracz słabszy łatwo się zniechęci, a też powinien mieć szansę na paczkę. Stąd też rozumiem dlaczego losowość. Ale powinien być pewnego rodzaju próg, czyli cel minimum jaki gracz musi spełnić aby być losowanym. I znowu, dla podboju byłoby to przejęcie X flag, dla DM'a zabicie X przeciwników itd. Naprawdę to wszystko można by bardzo łatwo zespoić w jedną wielką całość zamiast pchać każdy system w inną stronę i nie wierzę, że w DICE nie ma ludzi, którzy wpadli by na tak banalne rozwiązania. Tylko mają to w ☹☹☹☹ :) Po prostu.

Lub przynajmniej jakaś liczba złomu dla członków wygranej drużyny którzy rozegrali całą runde.
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    Te medale i tak są uproszczone do granic możliwości i wchodzą same w ciągu jednej, dwóch rund, problemem jak zwykle są gracze. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby grać ptfo, robiąc przy okazji medal, są przecież medale na podbój - przejmij flagi, na szturm - uzbrój telegrafy itd .. medycy mają medale na leczenia czy reanimacje, wsparcie zaopatrzenia czy naprawy czołgów - to wszystko się przydaje w trakcie rozgrywki, problem to gracze, którzy mają niższe IQ niż boty w singlu na najsłabszym poziomie. A największy burdel z tymi medalami jest przez ten system tygodniowy, który losuje 5 medali ze wszystkich, tych zrobionych też.

Właśnie nie zawsze np. Zabij 20 osób z granatnika dla medyka co nijak się ma do ptfo dla tej klasy.

@Your3vilTwin

Raczej z BF3 bo tam nie było zerowania ale płacz byłby za duży :D
  • Kilgour-Alex
    Kilgour-Alex
    Najpierw naucz się czytać forum, następnie opanuj mechanizmy forum a na koniec staraj się zrozumieć coś, co komentujesz, inaczej robisz z siebie idiotę. Przykro to pisać niestety...
    Jak wcześniej wspomniałem, nie musisz czytać tego, co piszę, nie musisz odpowiadać na to, co piszę. Dodaj mnie do ignorowanych, tak jak ja robię z Tobą. (taki mechanizm na niechciane osoby). Czegoś się przynajmniej nauczysz.

ps
    Jestem ostatnią osobą, która mogłaby płakać tu na tym forum, za dużo już tu widziałem, żeby wpadł mi do głowy taki idiotyzm.

No prosze ale dołożyłeś nie będę już tego kontynuował bo widzę że masz problemy ze zrozumieniem.
  • xSzaty
    edytowano listopad 2016
    Limity spowodują tylko tyle, że osoby które potrafią użyć scouta agresywnie i z sensem będą blokowane przez takich mułów.
    Również o tym pisałem, irytująca sytuacja. Czasami, trzeba przegonić snajperów przeciwnika i kicha, wszystkie sloty zajęte. Trzeba radzić sobie półśrodkami (pod tym względem HL miał niezłe giwery we wsparciu :smile: )
    Tu mógłby pomóc jedynie system reagujący na to, co dany gracz robi na serwerze. Leżenie w miejscu przez pół minuty = kill. Nie byłeś na fladze przez 2 minuty = kick, nara, nie wracaj. Oczywiście nic takiego w życie nie ma szans wejść z wiadomych, wyżej przedyskutowanych względów.
    Grałem w CODUO z takim modem, gorąca ziemia. Powiem, że nie za bardzo było to fajne, czasami warto postać w jednym miejscu :smile:
    Może pójdziemy dalej tym tropem i ograniczymy szturmowca bo ma strzelby i automatico. Strasznie mi psuje zabawę w lesie argońskim. Albo wsparcie bo ma 200 naboi w magazynku. Przywrócić mechanikę strzelania jak w BF3/4 i problem sam się rozwiąże.
    Też to proponowałem swego czasu w BF3/4, przy m320/rpg

Dochodzę do wniosku, że jednak konsole rulez, grają w to, co dostają i nie jęczą. Piecykowcom, to zawsze coś nie tak :smiley:

PS.
    Odjechaliśmy od tematu kapkę, może Borze odetnie do nowego wątku...

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.