Czołg lekki

Sebolpoltar
29 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 37 Member
edytowano listopad 2016
Mam pytanie - czy w grze ten pojazd ma możliwość używania karabinu zamiast dział po odblokowaniu? Czy znów cheatera spotkałem?
Post edited by Sebolpoltar on

Komentarz

• sethcracow
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    A wchodziłeś kiedyś w ustawienia danej bronii/pojazdu ? W zależności od ustawień masz różne możliwości dział i karabinów
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Sebolpoltar napisał użytkownik: »
    Mam pytanie - czy w grze ten pojazd ma możliwość urzywania karabinu zamiast dział po odblokowaniu? Czy znów cheatera spotkałem?

Ostatni typ czołgu ma karabin maszynowy i mocne działo ale coś za coś. Wieżyczka może się ruszać chyba tylko o 90stopni.
  • Sebolpoltar
    29 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 37 Member
    edytowano listopad 2016
    sethcracow napisał użytkownik: »
    A wchodziłeś kiedyś w ustawienia danej bronii/pojazdu ? W zależności od ustawień masz różne możliwości dział i karabinów

Tak wchodziłem ale niewszystkie umiejętności masz od początkowego poziomu dlatego pytam - logiczne chyba ?
  • Vaxiuniu
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    cziter, banuj gościa.
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    Swoją droga ja też nie wiedziałem że można czołgi "ustawiać" jako że aby wbić się na czołg potrzeba mega refleksu i szczęścia a w moim wieku i tego i tego trochę brakuje :D nie miałem możliwości zobaczyć ustawień czołgu :D
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    @Kilgour-Alex
    Zawsze możesz sobie wejść na pusty serwer :) A poza tym, chyba teraz już w dostosowaniu żołnierza można też zmieniać wyposażenie pojazdów bez wchodzenia na serwer.
    AgentBartezz napisał użytkownik: »
    @Kilgour-Alex
    Zawsze możesz sobie wejść na pusty serwer :) A poza tym, chyba teraz już w dostosowaniu żołnierza można też zmieniać wyposażenie pojazdów bez wchodzenia na serwer.

Teraz to można sporo więcej :D przed patchem to był dramat większy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!