Konfiguracja - do przodu, do tyłu na myszce da sie zrobic ?

Pawelpipi
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
Witam, chciałbym ustawic poruszanie do przodu i tyłu na klawisze myszy - z tego co wiem to w demo nie moglem tego ustawic w menu gry. Macie moze pomysl jak to ustawic - moze jakis plik konfiguracyjny lub programik do mapowania?
Z gory dzieki za sugestie.

Pozdrawiam

Komentarz

• MimaczHardStyler
    143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Jeśli software myszki Ci na to pozwala, przypisz po prostu odpowiednie klawisze klawiaturowe przyciskom myszy
  • gracz01234
    43 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Tak z ciekawości po co ty chcesz to zrobić?
  • MimaczHardStyler
    143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Zapewne przyzwyczajenia z innych gier, gracze mają różne fanaberie, są np. tacy którzy w FPS'ach popylają na odwróconych osiach ;)
  • xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    edytowano listopad 2016
    Pawelpipi napisał użytkownik: »
    Witam, chciałbym ustawic poruszanie do przodu i tyłu na klawisze myszy - z tego co wiem to w demo nie moglem tego ustawic w menu gry. Macie moze pomysl jak to ustawic - moze jakis plik konfiguracyjny lub programik do mapowania?
    Z gory dzieki za sugestie.

Pozdrawiam

Tak z ciekawości, to z jakiej gry wyniosłeś takie ustawienie? Jak żyje, nie wpadłbym na tego typu rozwiązanie.
    A i jeszcze jedno pytanie, jak strzelasz?

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @xSzaty
    Jemu pewnie chodzi o te dodatkowe klawisze, po bokach myszki. Obsługujesz to kciukiem, w strzelaniu to nie przeszkadza.

@Pawelpipi
    Jest aplikacja KeyCustomizer, pozwala ona podmienić klawisze. Nie wiem tylko czy działa ona też z myszką. Ale tak w ogóle to podejrzewam, że w grze też można to po prostu pod odpowiednią opcją ustawić. Bo nie pamiętam czy jest jakiś button config w BFach, a nie siedzę na kompie teraz więc nie sprawdzę
    Czesc
    Odpowiadam na pytania - takie ustawienia w fps ach mam chyba od queika 1 strzelam klawiszem chyba "?" nie widze teraz klawiatury w Titan fall moglem cos takiego ustawic a we wszystkim Battlefielfach nie ma takiej opcji. Na razie jest to dla mnie wielka meczarnia - gra w Battlefield 1. Dzisiaj wieczorem popatrze zgodnie z waszymi sugestiami.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Kiedyś grałem na odwróconych osiach :D nie wiem jak mogłem tam żyć :D teraz już normalnie...
    Poza tym ustawiałem zamiast WSAD - miałem bindy EDSF :D eh te kombinacje za bajtla :P
  • SkyZeWonsem
    1290 postsPosty: 1,303Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dla mnie to normalne są strzałki i wszystkie klawisze w pobliżu. Szkoda tylko, że człowiek czasami musi kombinować by wszystko poprawnie ustawić.
  • VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Dla mnie to normalne są strzałki i wszystkie klawisze w pobliżu. Szkoda tylko, że człowiek czasami musi kombinować by wszystko poprawnie ustawić.

też tak kiedyś grałem i dziwiłem się jak można na wsad grać .Później okazało się dla mnie że na klawiaturze strzałki są na wyspie i palce kontrolują tylko 4-7 klawiszy.przy wsad 13 także wiedział co robi ten co to wynalazł.
  • SkyZeWonsem
    1290 postsPosty: 1,303Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To dziwnym trafem cały czas w użyciu (bez strzałek) mam - 14 klawiszy ;) Sporadycznie dochodzi 15-ty - powiększenie mapy. Kwestia przyzwyczajenia i wielkości dłoni. WSAD dla mnie jest za "ciasny"
  • VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    To dziwnym trafem cały czas w użyciu (bez strzałek) mam - 14 klawiszy ;) Sporadycznie dochodzi 15-ty - powiększenie mapy. Kwestia przyzwyczajenia i wielkości dłoni. WSAD dla mnie jest za "ciasny"

bo ty jesteś mega pro.

przejrzałem cię synku wypowiadasz się w każdej możliwej dyskusji.piszesz ogólnikowo.-nabijasz posty.
  • SkyZeWonsem
    edytowano grudzień 2016
    Mam prośbę. Nie pisz do mnie synku. Rozumiem, że wychowanie leży ale nie musisz tego tak prostacko okazywać.
    Skup się lepiej na dorosłych lelewelach, xp i jakiś innych pierdołach o których piszesz.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!