Kiedy będą dedykowane serwery EA 32 i 48 graczy?

2»

Komentarz

• MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    Nie wiem o co Ci chodzi ale jestem najmniej narzekającą osobą na BF na tym forum. Ja nie widzę tych setek bugów które widzi tutaj 90% osób, nie pierdziele ciągle ,że to wersja alfa itp. itd.
    Nie narzekam na wydajność bo gra mi działa świetnie od początku. Nawet w bete grało mi się świetnie a niektórzy w aktualną wersję nie mogą bo rzekomo pełno jest bugów i niegrywalnie.

Moje jedyne zastrzeżenia to za mało ticketów na TDM i za dużo graczy na CQ. I to tyle.
  • gracz01234
    43 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 45 Member
    Sorry w sumie racja :smile:
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    Nie ma sprawy kolego :)
  • ShuriKen1213
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 38 Member
    Co do siedzenia w czołgu i "farmienia" infanteri to na niektórych mapach jest to idealne (Chyba "Skraj Monarchi") szczególnie okrętem lądowym z wbudowanym Tankgewehr
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!