Czy Battlefield 1 już umiera ?

2456

Komentarz

• Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2016
    MaRen1122 napisał użytkownik: »
    No ja wole przeczekać, niż się męczyć ,może na mikołaja dadzą jakiś patch który naprawi to co spierdzieli poprzedni, a potem będzie kolejny który będzie musiał naprawić to co spierdzieli ten który miał naprawić ten co spierdziełi pierwszy i tak z 2 lata będą naprawić i powstanie BF5

Serio ? jaki masz problem ? wiele błędów poprawili w pierwszym dużym patchu. Jeśli chodzi o mnie to gra o dziwo działa bardzo dobrze - są błędy mniejsze i większe +u niektórych leży optymalizacja ale póki co ja nie mogę narzekać :)
    Jakikolwiek bym nie grał tryb to wchodzi w oka mgnieniu na serwer - operacje na 40 grałem na początku jak gra wyszła z racji słabej karty graficznej - teraz tylko na 64 osób bo jest wtedy najlepsza zabawa :D Nie ma jak narzekać ;)
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @Kilgour-Alex
    Zrozum. Tobie działa. Mi działa. Tygryskowi działa. Ale jest też cała rzesza (nie ta wojna ale zawsze) ludzi którym nie działa jak trzeba. U wielu po ostatnim patchu gra działa zdecydowanie gorzej niż w dzień premiery. Wczoraj wiele osób skarżyło się, że zostali odcięci od swoich wszystkich gier bo aktualizacja Origin nie poszła jak należy. Czytasz forum. Tematy o błędach i problemach nie biorą się z powietrza (chodzi o te nie z winy użytkownika). Nasze forum jest ubogie, ale zobacz ile postów o różnych niedogodnościach jest na anglojęzycznym forum. Nie zakłamujmy rzeczywistości. Gra znowu wyszła za szybko i kilka następnych miesięcy będzie łatana. Może i da się fajnie pograć ale sorry. Ja mam widać większe wymagania. Płacę pieniądze i chcę otrzymać pełnoprawny produkt, w który mogę pograć bez przeszkód i kombinacji ze znajomymi. Na dzień dzisiejszy różnie to wygląda jak patrzę na 30 osób, z którymi gram.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Tiger_Itself
    187 postsPosty: 199Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    @Kilgour-Alex
    Zrozum. Tobie działa. Mi działa. Tygryskowi działa. Ale jest też cała rzesza (nie ta wojna ale zawsze) ludzi którym nie działa jak trzeba. U wielu po ostatnim patchu gra działa zdecydowanie gorzej niż w dzień premiery. Wczoraj wiele osób skarżyło się, że zostali odcięci od swoich wszystkich gier bo aktualizacja Origin nie poszła jak należy. Czytasz forum. Tematy o błędach i problemach nie biorą się z powietrza (chodzi o te nie z winy użytkownika). Nasze forum jest ubogie, ale zobacz ile postów o różnych niedogodnościach jest na anglojęzycznym forum. Nie zakłamujmy rzeczywistości. Gra znowu wyszła za szybko i kilka następnych miesięcy będzie łatana. Może i da się fajnie pograć ale sorry. Ja mam widać większe wymagania. Płacę pieniądze i chcę otrzymać pełnoprawny produkt, w który mogę pograć bez przeszkód i kombinacji ze znajomymi. Na dzień dzisiejszy różnie to wygląda jak patrzę na 30 osób, z którymi gram.

Dzisiaj poszedł pacz na Origin. Gra może nie wyszła za szybko , ale tu leży współpraca pomiędzy producentami podzespołów. Nowe wymagania nowe karty , ale źle napisane sterowniki do kart brak optymalizacji jeden błąd pociąga za sobą kolejne i dalej.
    Po bf4 mało ludzi przeszło na bf h lub bf sw czekali na bf no i otrzymali bf1 z tym, że sprzęty ich są z tamtej epoki. taka przesiadka z bf4 na bf1 to różnica jest spora. Mój sprzęt też nie jest pierwszej młodości , ale na renomowanych firmach pod OC i można z niego jeszcze dużo wyciągnąć. Sprzęt od podwykonawcy nie będzie już taki sam jak od wykonawcy. Co z tego, że karta, czy procek mocna jak płyta jest słaba fundament . Jest temat gdzie gracz przedstawia swój sprzęt fakt , że za 4 koła parametry ok tj laptop. No niestety ma tylko 30fps i już nie grywalne nawet na niskich, a w opisie przedstawiają ten sprzęt jako gamingowy ?. czy do wszystkich gier się nadaje? no nie.
    Większość ma problemy sprzętowe takie jak np. słaba karta graficzna i tu jakiego producenta? podwykonawcy co z tego 4GB RAM? jak ta firmowa z 2GB ją przewyższa , a tak nie powinno być. Dużo też zależy od sterowników , czyli nowy soft źle napisany lub celowo potrafi przydławić pracę podzespołów wymuszając zmianę na nowy sprzęt to wszystko są chwyty marketingowe bo kasa jest najważniejsza.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Kurczaki i znowu pojechane :D ja mam mega starego kompa tylko grafe zmieniłem i wszystko śmiga...
    Niestety w dzisiejszych czasach gdzie trzeba optymalizować pod różne sprzęty wychodzące gry zawsze będzie ktoś komu coś nie gra. Nie pamiętam gry ostatnio która wyszła a w którą grałem żeby działało wszystko od początku :P
    @Your3vilTwin
    Rozumiem że płacisz i wymagasz ale jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.
    P.S.
    Mój komp żeby nie było:
    Płyta główna: ASRock B85 PRO4
    CPU: i5-4440, 3.3GHz, 6MB
    GPU: MSI 1060 Gamming X 6GB
    Ram: Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
    Zasilacz: Zasilacz Corsair VS 450W ATX
    Rozdzielczość 1680x1050 (mam stary monitor który nie wyciąga więcej)
    Ustawienie w grze: Ultra (operacje 64 graczy 70-90 fps - jak jest mega młyn to spada do 40 minimum na 1-2 sek)
  • Tiger_Itself
    187 postsPosty: 199Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    W moim przypadku wystarczy podnieść parametr i mam przewagę bo nie płacę za nową kartę. Więc mam tysiaka w kieszeni. a można zainwestować i dać 2xGTX w SLI to jest moc. Wypróbowana i przetestowana na karcie innej w bf3 w SLI co to była za jazda , a jaka przewaga nad przeciwnikiem. Nie zdążył przeładować, a już byłeś przy nim.
  • MaRen1122
    28 postsPosty: 34Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano grudzień 2016
    info dla jasnowidzów i wróżbitów robiących offtop
    W bf3 mam średnio 200 Fpsów więcej nie wyciskam, w Bf4 średnio 150-180 fpsów na ustawieniach własnych w FHD,niektórzy mogą pomarzyć o takich parametrach procek idzie na 50max 60 % , w BF1 max na niskich 80-90 ze spadkami do 40 i raczej to nie wina sprzętu i procka którego gra potrafi dławić na 100% , i7 4790K wykręcony do 4.2 GHz-stabiolnie, i nie daje rady? to raczej wina spartolonej optymalizacji lub być może to być wina mikroszitu z win 10.Nie mój zasrany interes jest nonstop grzebać w systemie zmieniając setup ,żeby zagrać 15 min ,gra ma mi działać bez pierdzielenia się z parkowaniem odparkowaniem i kombinowaniem z psedooptymalizacją systemu. Dodam że grafika to:GTX980
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ScoutTiger napisał użytkownik: »
    Dzisiaj poszedł pacz na Origin. Gra może nie wyszła za szybko , ale tu leży współpraca pomiędzy producentami podzespołów. Nowe wymagania nowe karty , ale źle napisane sterowniki do kart brak optymalizacji jeden błąd pociąga za sobą kolejne i dalej.
    Po bf4 mało ludzi przeszło na bf h lub bf sw czekali na bf no i otrzymali bf1 z tym, że sprzęty ich są z tamtej epoki. taka przesiadka z bf4 na bf1 to różnica jest spora. Mój sprzęt też nie jest pierwszej młodości , ale na renomowanych firmach pod OC i można z niego jeszcze dużo wyciągnąć. Sprzęt od podwykonawcy nie będzie już taki sam jak od wykonawcy. Co z tego, że karta, czy procek mocna jak płyta jest słaba fundament . Jest temat gdzie gracz przedstawia swój sprzęt fakt , że za 4 koła parametry ok tj laptop. No niestety ma tylko 30fps i już nie grywalne nawet na niskich, a w opisie przedstawiają ten sprzęt jako gamingowy ?. czy do wszystkich gier się nadaje? no nie.
    Większość ma problemy sprzętowe takie jak np. słaba karta graficzna i tu jakiego producenta? podwykonawcy co z tego 4GB RAM? jak ta firmowa z 2GB ją przewyższa , a tak nie powinno być. Dużo też zależy od sterowników , czyli nowy soft źle napisany lub celowo potrafi przydławić pracę podzespołów wymuszając zmianę na nowy sprzęt to wszystko są chwyty marketingowe bo kasa jest najważniejsza.

Bardzo ciekawe podejście ale totalnie źle na to patrzysz.
    Co rozumiesz przez wykonawcę i podwykonawcę w kwestii sprzętu i co ma płyta do ograniczeń CPU i GPU ?

O co chodzi, że karta podwykonawcy z 4 GB jest słabsza od firmowej z 2 GB ? Jakieś przykłady ?
    Przyznam, że strasznie mnie zaciekawiło Twoje spojrzenie na flaki komputerowe.
  • Blade316PL
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Żałuje na milion procent że kupiłem z synem tą "☹☹☹☹" grę....gra na online to jakaś kpina....ludzie szkoda kasy na grę gdzie w grze on line wygrywaja tylko gracze "cheat" ....SZKODA kasy.....jak nie zapłacisz i nie masz "modów" i super cwaniactwa w takich grach to ....nie ma sensu korzystać z gry online w tej grze...GNIOT i wielki szacun dla PRO graczy....
  • Blade316PL
    JUż w tej chwili odistaluje tą grę i na pewno nikogo ze znajomych nie zachęcę na kupno tego czegoś...Kampania fajna ale ogólnie nic porazajacego.....
  • Blade316PL
    Kasa kasa i tylko kasa.....nic więcej....
  • WANTED_Bartol
    32 postsPosty: 36Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Jeśli olewają ludzi to co się dziwić ja grałem w bf może miech potem odechciało mi się po części dlatego że nie naprawili problemu z wykorzystaniem nawet bardzo mocnych cpu na 100%
  • WANTED_Bartol
    32 postsPosty: 36Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Bartol1234rob napisał użytkownik: »
    Jeśli olewają ludzi to co się dziwić ja grałem w bf może miech potem odechciało mi się po części dlatego że nie naprawili problemu z wykorzystaniem nawet bardzo mocnych cpu na 100%

dodam że to chyba ostatni raz kiedy dałem się ☹☹☹☹ EA
  • MimaczHardStyler
    143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    edytowano grudzień 2016
    @Blade316PL
    A co jeśli to nie kwestia "modów" ani "cwaniactwa" tylko jesteś po prostu słaby? Ba, odważę się pójść krok dalej i gwarantuję Ci, że 95%+ graczy których posądziłeś o cheaty wcale nie cheatowała, a rzeczywistych cheaterów nie byłbyś w stanie wskazać. Grunt to dobra wymówka dla samego siebie. Bawi mnie to, że każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o mechanice battlefielda jest co najmniej usatysfakcjonowany czystością gry, a największe boby snują mity jakże to źle, jak fatalnie, jak to cały świat aimboty w czipsach rozdaje tylko oni bidni, ostoja sprawiedliwości na legitnym K/D 0,5 wózek skilla pchają. Heh
  • prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano grudzień 2016
    @Blade316PL cierpliwości, ja w bf4 grałem bardzo mało, a w BF1 już trochę godzin przegrałem. Nie wiem o jakich "modach" mówisz, ale spoko. Nie denerwuj się, trochę pograsz i się przyzwyczaisz. Na początku miałem też tak, że wszyscy mnie zabijali itd. ale wierz mi z każdą godziną grania, gra potrafi sprawić frajdę. Wiele tematów jest o cheaterach, ale sądzę że poprostu trafiasz na wymiataczy, którzy ściągają Cię od razu. Taka to już jest gra z czasem to Ty tak będziesz mordował.

Pewnie zaraz ktoś napisze ale używaj funkcji "edytuj" nie pisz posta pod postem :), powodzenia i wytrwałości.
  • MaRen1122
    28 postsPosty: 34Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    @Blade316PL
    Weż zimy prysznic i poczekaj
  • gracz01234
    43 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Jeżeli nie ma czterów to za co te bany lecą? Popatrz na czat ciągle ktoś leci,ale dzięki temu gra się oczyszcza.
  • prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano grudzień 2016
    @up nikt nie mówi, że nie ma cheaterów, ale często mylimy uczciwego gracza z dobrym skillem z oszustem.
  • MimaczHardStyler
    143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    @gracz01234
    No i o to właśnie do cholery chodzi. Myślicie, że koderzy przestaną tworzyć cheaty? Że ludzie przestaną je kupować? To tak jakby wierzyć, że złodzieje z dnia na dzień przestaną kraść a pedofile przestaną być pedofilami. Wyznacznikiem czystości jest sprawność anti-cheata i to jak szybko unieszkodliwia pojawiających się delikwentów, a FF jak na razie działa bardzo sprawnie. Nie wiem co jeszcze mam napisać żeby niektórzy to pojęli...
  • Kilgour-Alex
    gracz01234 napisał użytkownik: »
    Jeżeli nie ma czterów to za co te bany lecą? Popatrz na czat ciągle ktoś leci,ale dzięki temu gra się oczyszcza.

Na początku leciały bany bardzo często ale w tym momencie już tak nie banują - czyli pewnie mniej oszustów jest :P
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!