Czy Battlefield 1 już umiera ?

12346»

Komentarz

• Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Masz rację. Zdania nie zmieniaj. Dla mnie to też psucie rozgrywki. Ale to nie jest wina samej idei tylko jej złej organizacji.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Argawen
    107 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    xSzaty napisał użytkownik: »

Dlatego z miłą chęcią powitałbym grę, gdzie całe to jełopowate towarzystwo by nie miało racji bytu, tak ustawić pewne progi, że kiepski gracz by nie wyszedł powyżej np. 5 levela.
    Czy ty się dobrze czujesz ? Jakieś leki bierzesz ? Podaj nazwę, to będę się trzymał od tego z daleka.
    Stwórz taką grę i zobaczymy jaką będziesz miał sprzedaż. Gry są tworzone dla szerokiego ogółu. Tam się zarabia. Nie na "wyjadaczach", co wszystkich poniżej ich poziomu/skila obrażają i wyśmiewają. To tylko tworzy nieprzyjemną atmosferę. Chyba, nie na tym polega ta zabawa, prawda ?

• xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    edytowano grudzień 2016
    Niestety w pierwszym rzędzie graczy, następnie idei a na samym końcu wykonania, bo to EA, wykonanie zawsze leży i leżeć będzie. Pewnie zrobili badania, i wyszło im że trzeba dać swoiste 500+, że to chwyci. I chwyciło jak widać. I to jest smutne. EA robi swoje, ZARABIA. To dzięki graczom jest to, co jest.

BTW
    Przypomnij sobie, co się działo jak postawili gdzieś dinozaura... powstało na ten temat milion filmików na YT, od spodu, z góry, z boku, z komentarzem, bez komentarza, na smutno, na wesoło itd itd Albo orka, widziałeś orkę? nie? koniecznie musisz zobaczyć, ☹☹☹☹ rzecz... idź na YT, no stary czaaaaad (piszę o orce, bo nigdy nie obejrzałem dokładnie, co tam się pojawia, może to jakaś inna krewetka) Dzięki temu gra zyskała +10 do zajebistości, a moje k/d skoczyło z 1.6 na 1.8

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• misiek440
    42 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    sory nie oglądam polsatu, ale widze że jesteś straszny narzekacz. Jest wiele rzeczy niedopracowanych w BF1 tak było jest i będzie zawsze. To że dodają takie pierdółki jest spoko, mi sie nigdy tego robić nie chciało ale jak ktoś robi to ja mu nie bronie w czym mi to przeszkadza, że nie gra i tak połowa osób obecnie nie gra tylko kampi lub gra solo
    Rekrutacja do Plutonu grającego 4fun<< dodaj mnie na origin do znajomych nick PL_Misiek440
  • xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    edytowano grudzień 2016
    @PL_misiek440
    Dostarczam Ci swoistych dinozaurów na forum, żebyś nie musiał oglądać Polsatu. Taki dodatek do gry jestem, darmowy bonus. Możesz mnie czytać, a możesz olać, twój wybór. Każda treść ma odpowiedni pułap odbiorcy, albo się łapiesz albo nie.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• misiek440
    42 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    no to chyba nie, jak dla mnie za wysoki lub za niski...oceń sam :)
    Rekrutacja do Plutonu grającego 4fun<< dodaj mnie na origin do znajomych nick PL_Misiek440
  • xSzaty
    Od oceniania są tacy jak ty, ja nie oceniam, ja stawiam dinozaury w rożnych miejscach.

• SkyZeWonsem
    1292 postsPosty: 1,305Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jak cyferki potrafią ludziom popsuć zabawę :)
  • SteavA4Klub
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Gram na ps4 i może mnie troche mniej dotyczy temat haxów, ponoć w bf4 na konsole wpadli po 3 latach. Mam przegrane 100h w bf 1 i mogę powiedzieć że to optymalna ilość h by zacząć regularnie być w top zawodników na randomowych rozgrywkach. Najważniejsze ptfo inaczej lipa. gram wsparciem mam przykładowo 17/20. szturmem 30/10 a czołgiem 40/2 a wynik pkt bardzo podobny. grać grać i nie marudzić. Pozdro ;)
  • SkyZeWonsem
    1292 postsPosty: 1,305Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2016
    Dobrze, że w 1-ce nie ma Purpurowego Serca*. Wtedy wszyscy by po "krzokach" siedzieli drżąc o swoje K/D
    purple%20heart.jpg*
    Kto grał ten wie o co chodzi. Ale plebs by miał popis w medalach.

Edit. Dziwna sprawa z tym gryzoniem :) Wczoraj był medal a dzisiaj samo się zmieniło xD
    Tu jeszcze raz ten medal
    purple_heart.jpg
    Post edited by SkyZeWonsem on
  • MarcelXK
    6 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Ludzie przyjdą jeszcze,początkowy hype się skończył,dokładnie jak z każdą nową grą.
    Teraz są mikołajki,święta za raz więc ludzie sobie kupią bf1 i znów będzie wiecej na serwerach.
  • xSzaty
    W grudniu jest dodatek darmowy, więc gra będzie się toczyć, ludzie wrócą.

• Deshroom
    24 postsPosty: 24Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    niestety PC to prawie nisza :D

http://bf1stats.com/
    PC, PS4, PS3, father of twins, 40+
  • SkyZeWonsem
    edytowano grudzień 2016
    Jaka nisza ? PC = ekskluzywny. Chyba nie trzeba dalej tłumaczyć. U mnie PS4 dobrze się sprawuje jak odtwarzacz BD. Ale znowu ma problemy z odtworzeniem filmów z pena. Ot "multimedialna" skrzynka.
  • Deshroom
    24 postsPosty: 24Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Jaka nisza ? PC = ekskluzywny. Chyba nie trzeba dalej tłumaczyć. U mnie PS4 dobrze się sprawuje jak odtwarzacz BD. Ale znowu ma problemy z odtworzeniem filmów z pena. Ot "multimedialna" skrzynka.

Mam PC ale też PS4 i PS3. Pewnie ze BF to tylko PC dla mnie ale Sony wydaje dużo fajnych exclusives :)
    PC, PS4, PS3, father of twins, 40+
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!