Garść informacji

MimaczHardStyler
143 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
Parę info, bo nic tu się jeszcze nie pojawiło, a być może nie wszyscy zauważyli.

1) Pojawił się nowy tryb niestandardowy "W polu widzenia", który zastąpił "Mgłę wojny" i jest pewną formą szturmu gdzie do dyspozycji mamy tylko medyka i zwiadowcę. (W skrócie)

2) Pojawiła się 7 wersja pakietów.

3) Kolejna część Battlefielda zaplanowana jest na rok 2018 ( nikogo chyba nie dziwi)

4) Prawdopodobnie szykuje się odrębna gra na podstawie Battlefielda, która ma się skupić na rozgrywce competitive.

Komentarz

• prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    ad1 i nie można używać grantów :)
    ad2 to coś daje?
  • MimaczHardStyler
    1. Tak wiem, granaty, double damage i jeszcze parę rzeczy. Jak mówiłem "w skrócie" ;)
    2. To samo co poprzednie, trochę ładnych pikseli i szczyptę wątpliwej satysfakcji...
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Mimacz-d-_-b napisał użytkownik: »
    2. To samo co poprzednie, trochę ładnych pikseli i szczyptę wątpliwej satysfakcji...

Jak zaczną wypuszczać płatne skórki do rękawiczek... aaa nie to nie ta gra wybaczcie zapomniałem :)
    Mimacz-d-_-b napisał użytkownik: »
    3) Kolejna część Battlefielda zaplanowana jest na rok 2018 ( nikogo chyba nie dziwi)
    4) Prawdopodobnie szykuje się odrębna gra na podstawie Battlefielda, która ma się skupić na rozgrywce competitive.

Ciekawi mnie w jakich klimatach będzie nowa część... WWII ?
    Competitive ? szkoda ze nie cooperative :D czyli co ekipa zmierza do wypuszczenia CSGO w połączeniu z Overwatch :D ?
  • MimaczHardStyler
    Chcą uderzyć w eSport i mnie to wcale nie dziwi. Po pierwsze i dla nich najważniejsze: pieniądze. Eventy esportowe stale zyskują na popularności, coraz więcej sponsorów stawia na eSport, zainteresowanie zaczęło wybiegać daleko poza internet (telewizja, kluby NBA i piłkarskie, a i coraz więcej korporacji zaczyna dostrzegać to kopalnię złota). No i po drugie: w BF'ie zawsze sporo ludzi chciało grać competitive, BF4 rozbudził trochę nadziei, ale skończyło się miernie. Chociaż było przynajmniej parę ESLowych turniejów (zdominowanych przez jeden team). Warto by było coś dla nich zrobić, bo teraz jest to co przed BF4 - kompletne nic.

A co do nowej cześci pełnoprawnej serii, to też liczę na podtrzymanie historycznej chronologii.
  • xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    edytowano grudzień 2016
    Żeby EA mogło się wziąć za esport, o którym zresztą wspomina przy rożnych okazjach od bardzo dawna, to najpierw musi nauczyć się robić gry. (I w końcu zatrudnić kompetentnych ludzi, również w Polsce)
    Nie może być tak, że mija 2 lata nim gra uzyska poziom prawidłowej grywalności, bo robi to studio ze Sztokholmu, które od BF3 nie nauczyło się jeszcze robić prawidłowo gier. Może im Pinball wyszedł, ale nie battlefield 3/4/1.
    Na dodatek przy takiej polityce zarządzania serwerami nie da się przeprowadzić żadnego spotkania esportowego, więc z czym do ludzi?
    Niech osoby odpowiedzialne w EA za podejmowanie decyzji w końcu się zdecydują, czy tworzą gry dla casuali, wyprostowane ze wszelkich utrudnień, czy wchodzą z jakimś tytułem w esport i wtedy trzeba być konsekwentnym.
    Post edited by xSzaty on

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• MimaczHardStyler
    No to jest raczej jasna sprawa, w takim przedsięwzięciu samo stworzenie rozgrywki (konkretnej rozgrywki = jednego sensownego trybu zbudowanego od podstaw z konkretnym zamysłem) to jeden z wielu elementów. System serwerów dający dostęp praktycznie każdemu regionowi świata to absolutna podstawa, tak samo skonkretyzowany i sprawny system matchmakingu, system rankingowy, umożliwienie współpracy platformom zewnętrznym typu FaceIt, najlepiej stworzony od zera anti-cheat i pierdylion innych czynników zbudowanych zupełnie od zera. Poza tym nie ma szans by wzięło się za to DICE, jak już to DICE LA. No ale cóż, EA to EA więc gdy słyszę jak mówią, że chcieliby pójść śladami CS'a to wiem, że nie chodzi tyle o rozgrywkę co hajs ze skinów i innych dupereli.
  • BlueTiger07
    361 postsPosty: 367Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Z tego co pamiętam przy premierze Hardline była mowa o eSporcie w kontekście trybu 5vs5 z zakładnikami i ☹☹☹☹ z tego wyszło.
  • MimaczHardStyler
    Mowa to już była pierdylion razy. Co jak co ale na gadaniu to EA od zawsze się zna ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!