CTE dla Battlefield 1

Your3vilTwin
1566 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,599 Member
Może i nie ma żadnej oficjalnej informacji ale można wyciągnąć pewne wnioski z wypowiedzi Pana Striterax.
We are working hard to enable the CTE for BF1 asap, so we can start having these discussions.

Żródło:
https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/comment/480627/#Comment_480627

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Komentarz

• BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member
    edytowano grudzień 2016
    Czyli jest dobrze, mamy wczesną alfe, chłopaki ciężko pracują nad uruchomieniem bety, więc za pół roku można się spodziewać pełnej wersji BF1.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano grudzień 2016
    CTE? No to cza potrenować w Hardline, bo na tym się skończy.

ps.
    Tak się głupio zastanawiam, co się stało z wiedzą zdobytą w bf3/bf4/HL/SWBF/CTE BF4? Robią jednorazówki? po skończonym projekcie palą dokumentację i źródła? Likwidują pracowników? Przyjmują nowych bez doświadczenia w pisaniu gier? Jedyne kryterium to im głupszy, tym lepszy?

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• xHARCx
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 8 Member
    Przyjmują nowych urodzonych z padem w dłoni. Dobrze napisane xSzaty
  • Your3vilTwin
    1566 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,599 Member
    edytowano grudzień 2016
    @BlueTiger07

Bety. PŁATNEJ bety. Ponoć na reddicie ptaszki ćwierkają że żeby się rozgościć w CTE będzie trzeba mieć premium do B1. W sumie jakoś mnie to nie dziwi. W BF4 też tak było. Zaskoczony nie jestem. Skoro można zrobić płatną betę w kwestii serwerów to i znajdzie się kilka osób co nabędzie premium dla dostępu do CTE.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1304 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,317 Member
    Oj znowu zaczną mieszać tam gdzie nie potrzeba. Skończy się tym, że będzie to ściana płaczu co jest OP.
  • f0RtEkA
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    Ponieważ tym którym pasuje co jest obecnie nie będą pisać na forum o OP klasach,broniach etc.

● ex-moderator Battlelog ● youtube.com/f0rteka ● Twitter: @f0rteka ● Facebook: http://www.facebook.com/f0rteka

• Your3vilTwin
    X19gdVV6l.png

Już się nie mogę doczekać. Może się uda nawet BitCoiny wykopać. Albo chociaż golden train...

• Deshroom
    24 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 24 Member
    edytowano grudzień 2016
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    @BlueTiger07

Bety. PŁATNEJ bety. Ponoć na reddicie ptaszki ćwierkają że żeby się rozgościć w CTE będzie trzeba mieć premium do B1. W sumie jakoś mnie to nie dziwi. W BF4 też tak było. Zaskoczony nie jestem. Skoro można zrobić płatną betę w kwestii serwerów to i znajdzie się kilka osób co nabędzie premium dla dostępu do CTE.

Akurat mam Premium ale za testowanie to powinni oni dawać Premium :D Nie mam zamiaru testować im gry. To jest ich produkt a nie jakieś wspólne dobro - jakby BF1 był opensource.

Żeby Community mogło ocenić jakie mają dać zmiany nie musi tego testować - przykład tego jak zrobili z serwerami - praktycznie zero opcji dla adminów. Robia jak chcą ale będą udawać ze słuchają głosu graczy.
    PC, PS4, PS3, father of twins, 40+
  • MimaczHardStyler
    143 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 145 Member
    @Y3T
    Jeszcze taki wielki młot do wbijania pali, trochę drutu do dyspozycji i będziemy się bawić w "budowanie twierdzy". W sumie w sam raz do przeciętnego wieku członka "społeczności" :D
  • SkyZeWonsem
    1304 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,317 Member
    edytowano grudzień 2016
    f0RtEkA napisał użytkownik: »
    Ponieważ tym którym pasuje co jest obecnie nie będą pisać na forum o OP klasach,broniach etc.
    A co w BF1 jest OP by o tym pisać ? Nic. Obecnie najlepszym przykładem spieprzenia broni jest moździerz. Przekombinowali na maksa. Jak już chcieli zmniejszyć skuteczność to wystarczyło zablokować przeładowanie do czasu wybuchu wystrzelonego pocisku. Teraz jest kupa.
    Podobnie jest z małym czołgiem. Po becie i rzece łez jakie to są OP obecnie nie nadają się do niczego. I tak z trzech czołgów mamy raptem jeden godny uwagi. Kawalerzysta też przeszedł zmiany. O ile zmniejszenie zasięgu szabli to dobre rozwiązanie to zmniejszenie wytrzymałości już nie. Klasa elitarna, którą można jedną serią położyć.

Po tych paru przykładach widać gdzie to zmierza. CTE będzie wylęgarnią głupich pomysłów i czynienia gry nijakiej. To już było przerabiane w BF4 i wiadomo jak się skończy w 1-ce.
  • MimaczHardStyler
    FT flankujący jest bardzo w porządku przeciw piechocie, na cięższy sprzęt to tylko assault, działa polowe i własny cięższy sprzęt. Z kawalerzystą to trochę śmieszne fakt, bo na chwilę obecną bez konia jest 5x efektywniejszy niż jako jeździec.

A te klasy elitarne od początku są potrzebne tej grze jak koziej ☹☹☹☹ trąba, więc mi to wisi :)
  • SkyZeWonsem
    Mimacz-d-_-b napisał użytkownik: »
    A te klasy elitarne od początku są potrzebne tej grze jak koziej ☹☹☹☹ trąba, więc mi to wisi :)
    Pisałem w kontekście kawalerzysty a nie tych terminatorów.
  • BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member
    edytowano grudzień 2016
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Też mnie to nie dziwi, ten sam schemat co przy BF4, jedyny plus, że połatają trochę grę, ja mam to w czterech literach, nie będę instalować drugiej wersji gry nawet gdybym miał premium, niestety zacznie się też pewnie grzebanie w "balansie". Co do kawalerzysty to brak słów, koń jest upośledzony k!#$% nie wiem, może jakieś zatrute siano żre, ginę zawsze bo koń się nagle zatrzymał przed jakimś krzaczkiem, czy płotkiem, czy kamyczkiem ... raz skoki przez wysokie mury, przez czołgi a za chwilę się zmęczy i sraczka.

• MimaczHardStyler
    Z tym koniem to lepiej bym tego nie ujął :D

@SkyZeWonsem
    Fakt, mój błąd.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!