Zwartość Gry

Korpulentna_Lama
0 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
Według mnie to są jakieś jaja, zapłaciłem za grę chyba dwie stówy a dostaję tyle, co w jednym, może dwóch dodatkach do Battlefielda 3. Ale spoookojnie! Przecież mogę zapłacić drugie dwieście złotych jeśli chcę mieć pełnoprawny produkt. Zdzierstwo i buractwo.

Komentarz

• rektorek
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 6 Member
    Kolego, nie porównuj samochodu do gry.
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 509 Member
    Korpulentna_Lama napisał użytkownik: »
    Według mnie to są jakieś jaja, zapłaciłem za grę chyba dwie stówy a dostaję tyle, co w jednym, może dwóch dodatkach do Battlefielda 3. Ale spoookojnie! Przecież mogę zapłacić drugie dwieście złotych jeśli chcę mieć pełnoprawny produkt. Zdzierstwo i buractwo.

Jakie 200 pln :) ? przepłaciłeś ja dałem za podstawę 148 pln + teraz w promocji premium pass za 125.30 :)
    Poza tym to BF3 wyszedł październik 2011... to 5 lat temu :) a powiem Ci ze 5 lat to szmat czasu :D sporo się zmieniło od tego czasu...
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Jakie zdzierstwo?? Tak dziś wygląda biznes i nie jest EA w tym odosobnione. Podobnie zrobił Ubisoft przy The Division, przy RS:Siege itd, nie wiem jak wygląda sytuacja z CoDem ale mnie to akurat nie interesuje. EA i inne firmy nie patrzą na biedne polskie społeczeństwo. Dla anglików, niemców, amerykanów, szwedów, norwegów blablabla, 100$ to śmieszny wydatek. Nakład pracy jaki jest wymagany by taką grę stworzyć jest ogromny, ludziom trzeba płacić - a w Szwecji zarobki nie są małe, za sprzęt trzeba płacić... Nie mówię, że twórcy na grach nie zbijają kokosów ale kto im tego zabroni? A w Polsce cóż, trzeba kombinować, szukać promocji, patrzeć gdzie taniej..

Właściwie to o ile pamiętam BF3 + Premium w dniu premiery jakoś specjalnie tańszy nie był, ale mogę się co do tego mylić bo dokładnie nie kojarzę.
    EA i inne firmy nie patrzą na biedne polskie społeczeństwo. Dla anglików, niemców, amerykanów, szwedów, norwegów blablabla, 100$ to śmieszny wydatek.
    Nie do końca się zgodzę, ponieważ EA żeby obniżyć cenę na rynek polski, dokonuje spolszczenia gry. Stąd możemy kupić wersję PL/RU, co powoduje, że gra jest tańsza od wersji globalnej. Co znów wielu się nie podoba i chcą mieć wersję EN razem z wersją PL, co spowoduje wzrost ceny. Osobiście uważam, że ceny gier w PL są i tak zbyt wysokie i niedostosowane do ogólnego nasycenia pieniądzem naszego społeczeństwa. Ale jest 500+, to może będzie w następnych wyborach Gra+, wszystko zależy na kogo i na co zagłosuje suweren.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Ja nie mówię, że uważam, iż te ceny są w porządku. Absolutnie. I okej, cena na rynek polski jest o kilka procent niższa niż np. w USA, ale tak jak sam mówisz, jest i tak zbyt wysoka jak na możliwości nawet ponadprzeciętnego polaka. Tzn. powiem tak - jeżeli ktoś gra tylko w BFa to wydatek 400 zł raz na dwa lata to jest szczegół (okej no może też nie dla wszystkich), natomiast jak ktoś ma ochotę na kupowanie gier na lewo i prawo, to już trzeba mierzyć siły na zamiary. A że zyjemy w kraju gdzie 70% społeczeństwa te siły ma jednak niewystarczające no to pojawia się problem. W PL byłoby okej gdyby BF z premium kosztował 200 zł, i pewnie kasa by się zgadzała. Ale jakby to wyglądało w stosunku do innych krajów?
    @ScoutTiger
    Zgadam się w 100 % :) i widzisz za to co piszemy dostajemy "brak zgody" a piszemy samą prawdę ! :D haha
  • AgentBartezz
    @ScoutTiger
    Co jest z Tobą nie tak? Po raz kolejny nie czytasz tego co piszę ze zrozumieniem. I nie będę tego tłumaczył bo szkoda mi klawiszy klawiatury na to. Przeczytaj moje posty raz jeszcze, a jak nie zrozumiesz to sobie skopiuj to do translatora i przetłumacz w swoim języku.
    W EA jest wyjątek zwie się Titanfall 2 płaci się raz i wszystko co dorzucają jest już w cenie. Prawdopodobnie powodem jest 10 krotnie mniejszy hype na tą grę, spieprzony marketing i wydanie dwóch dużych tytułów w podobnym okresie (nie wnikam w politykę EA)....ale....wszystko jest za free, a kosztuje teraz bodajże 75-100 zł polecam spróbować bo wkur.....cych błędów w porównaniu z bf1 nie ma wogóle
  • Flawion
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
    nie oszukujmy się zawartość gry jest "dużo" mniejsza niż w podstawce bf4 ;) ale też 2 razy większa niż w battlefroncie. Mając na myśli zawartość chodzi mi o: ilość broni, możliwości modyfikacji, gadżety, mapy, customizacja serwerów.. W ogóle w bf4 można było zrobić giwerę na "x" sposobów i było ich 4 razy tyle, tutaj mamy 4-5 pukawek (prawie takich samych) na klasę w różnych wariantach i tyle. Dlatego bf1 przy bf4 wygląda "biednie", co nie znaczy że jest złą grą. Mam też zastrzeżenia co do map, te w bf1 są po prostu puste, duże rozległe tereny z paroma domkami, no dobra nie liczę salonów z zamkiem na środku ;) Dlatego no cóż jak ktoś jest fanem serii może się czuć trochę zawiedziony ;)
  • Tiger_Itself
    187 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 199 Member
    Nie porównuj bf1 z bf4 bo to są różne gry. Tak samo co do uzbrojenia z bf4 , a uzbrojenia z bf1. A jeśli chodzi o mapy zobacz zabudowania współczesne prawie te co masz w bf4 i te sprzed I Wojny Światowej. Jestem fanem serii i rozumiem doskonale odzwierciedlenie czasowe w każdej z serii bf. i nie jestem niczym zaskoczony bądź zawiedziony.
    Ale jestem za to mocno zaskoczony lamentem co nie których graczy co to im zawsze coś nie pasuje .
  • Argawen
    107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
    Ja jestem zaskoczony z jakimi prędkościami poruszają się czołgi porównując z realiami 1 WŚ.
  • MimaczHardStyler
    143 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 145 Member
    To też nie jest tak, że contentu nie mogłoby być więcej, gdyby DICE się bardziej postarało (a przede wszystkim chciało). Wbrew pozorom uzbrojenie wcale nie było tak ubogie, starczy poszperać trochę w internetach. A jeśli dodać do tego jeszcze broń, która stanęła na etapie prototypu, albo została wyprodukowana w śladowych ilościach to już w ogóle lista nam się rozciąga, a przecież parę takich pukawek już teraz mamy w grze, więc nie widzę powodu by ich nie uwzględniać. Lamentu też nie lubię, ale podyskutować można zawsze. Wg mnie contentu jest za mało, ale nie jest to bynajmniej lenistwo, tylko raczej celowe podejście DICE/EA.
  • xBRUNNERx
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 40 Member
    Argawen napisał użytkownik: »
    Ja jestem zaskoczony z jakimi prędkościami poruszają się czołgi porównując z realiami 1 WŚ.

Bo to nie jest symulator I Wojny Swiatowej. Ta gra zaskoczy cie nie raz.
  • Flawion
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
    MimaczHardStyler napisał użytkownik: »
    Wg mnie contentu jest za mało, ale nie jest to bynajmniej lenistwo, tylko raczej celowe podejście DICE/EA.
    Jak każda firma starają się ograniczyć koszta i nakłonić gracza do kupna dlc. Z battlefrontem średnio wyszło więc zawartość jest trochę więcej.

Co do map to nie kupuje argumentu że sto lat temu były same wsie po 2 domki zabite dechami ;) Gra jest fajna, oby była tak samo żywotna jak bf4.

• MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    Contentu jest troszku mało bo:

1) to może być zachęta do kupna DLC z bombowymi giwerkami
    2) ciężko im było zebrać wystarczającą ilość uzbrojenia na podstawkę i szereg DLC
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    A może EA/DICE doszła do wniosku, że szkoda czasu programistów na mnożenie broni, które de facto nie różnią się między sobą, lub różnią się tak niewiele, że nie ma sensu ich powielać? Albo wymyślili sobie taki model sprzedaży.
    Te same głupie argumenty padały w Hardline.
    I piszą takie bzdury PRZEWAŻNIE gracze, którzy używają jednej/dwóch broni, bo reszta jest dla nich za trudna. Można wbić się na staty takich "kwękaczy" i zobaczyć, że gość gra tylko jedną specjalizacją, a inne są incydentalne. Poza tym, EA doda bronie w pozostałych DLC, co ma dla nich sens lepu (podobna sytuacja była w HL)

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!