[PostPATCH] Czego DICE jeszcze nie naprawili/zepsuli?

uazar
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Siema.

Wymieńcie wszystkie bugi/glitche, których DICE nie naprawiło, a powinno.

IMO:
- po reanimacji nie mogę strzelać ani celować, czasami pomaga zmiana broni na podręczną (tragedia)
- kiedy próbuje się respawnować na członku drużyny, zamiast niego mogę oznaczyć jego moździerz

Komentarz

• lB0GUSl
    13 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    - mam to samo po reanimacji ale nie zawsze sie zdarza
    - dalej jest cos nie tak z wyborem sledzonego medalu, zaznaczam dany medal na drugi dzien jest odznaczony i nie jest to nowy tydzien
    - wóz artyleryjski podczas przycelowania i strzelania dzialo p.lotnicze nieprzesowa sie plynnie tylko tak jakby laguje, przycina sie
  • Nurneczek
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    -Kiedy jestem w menu ładowania gry/mapy i naciskam Y (przycisk odpowiedzialny za wyjście) , gra się buguje ,nie wracam do menu główne tylko zostaję na ekranie ładowania ,wszystko znika i widzę tylko tło ,znikają opcje z pakietami bojowymi i zmianą medalu , znikają też szczegóły czyli te tipy ,ciekawostki historyczne oraz napis jaka to jest mapa tryb itd.
  • lB0GUSl
    13 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    - ekran ladowania mapy (wczytywania gry) [swoją drogą długo się czeka] poczym robi się czarny ekran widać tylko menu wyboru druzyny wejść do gry moge ale nic nie widzę tylko czarny ekran dźwięk jest opcje wyboru klasy żołnierza są ale czarny ekran
    - respie sie na wozie artyleryjskim a kiedy z niego wychodzę jestem kawalerzystą
    - czasami niedziala naprawa w wozie artyleryjskim mam na myśli tą gdzie się trzyma LB
  • bIoodHONEY
    14 postsPosty: 14Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2016
    Lufa Tankgewehr w okręcie lądowym nie przesuwa się płynnie, tylko klatkuje (przy wolnym, spokojnym przesuwie) przez co ciężko namierzyć oponenta.
  • _SamoZuoooo_
    274 postsPosty: 302Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    uazar napisał użytkownik: »
    Siema.
    - kiedy próbuje się respawnować na członku drużyny, zamiast niego mogę oznaczyć jego moździerz

Aż spadłem z fotela .....
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Sebolpoltar
    29 postsPosty: 37Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    edytowano styczeń 2017
    lB0GUSl napisał użytkownik: »
    - mam to samo po reanimacji ale nie zawsze sie zdarza
    - dalej jest cos nie tak z wyborem sledzonego medalu, zaznaczam dany medal na drugi dzien jest odznaczony i nie jest to nowy tydzien
    - wóz artyleryjski podczas przycelowania i strzelania dzialo p.lotnicze nieprzesowa sie plynnie tylko tak jakby laguje, przycina sie

- Dodam swoje o medalach- ciągle mi siezmienia status postępu lub mam infor brak medalu . Dotego zdobyte medale z gry różnią sie od medali posiadanych w aplikacji na komurse
    - W okręcie lądowym nie mogę korzystać z działa casami - tego z lewej trony zazwyczaj. Poprostu brak reakcji - nie chce strzelać jakby była wyłączona funkcja strzału. Dzieje sie tak tylko w okręcie lądowym zaznacze.
  • SkyZeWonsem
    1281 postsPosty: 1,294Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    - niech w końcu w menu będzie można zobaczyć na jakim serwerze gra dany znajomy. Tak jak było w 4-ce - pełne dane.Teraz to jakiś kastrat jest
    - niech naprawią strzelanie z 3 os w czołgu by było zgodne z widokiem 1-ej osoby. Na dodatek teraz często się zdarza, że walimy w jakąś niewidzialną ścianę z 1 osoby szczególnie gdy stoimy pod ukosem
    - kraty do naprawy. Nadal niezniszczalne
    - kolejkowanie do naprawy
    - wybór odrodzenia na członkach drużyny myszką - chodzi tu o listę widoczną w lewym dolnym narozniku
    - okręt lądowy powinien mieć identyczną szybką naprawę jak ciężki. W każdym momencie a nie dopiero poniżej 20 %
    - niech wywalą te medale i w końcu będą normalnie zrobione jak w 4-ce
  • Revan2000s
    98 postsPosty: 103Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Niestety widzę, że nie tylko ja mam takie problemy z medalami. Nie mówię tu już nawet obieg funkcjonowaniu, ale i o tłumaczeniu. Tutaj to już dziecko po podstawówce by lepiej przetlumaczylo...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!