Martni Henry - zmiany, prosze o pomoc oraz zachecam do dyskusji :)

«13
Lubelaak
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
Wie ktoś może czy aktualnizacja która jest dostepna teraz 7 dni przed premiera jest aktualizacja pełną?

-"Usunięto błąd, w wyniku którego Martini-Henry zadawał zbyt duże obrażenia w przypadku trafienia w większość części ciała. Mnożniki wynoszą teraz 0,9 dla dolnej części korpusu oraz ramion i 0,75 dla nóg oraz przedramion, czyli tak samo jak w przypadku innych karabinów różnicujących obrażenia w zależności od miejsca trafienia
-Amunicja do Martini-Henry jest teraz uzupełniana po 5 nabojów"

W pierwszym przypadku zgadzam sie, da sie zauwazyc roznice w dmg Martini Henry ( chociaż nadal to jedna z moich ulubionych broni)
Jeśli chodzi o drugi punkt, to nie wiem jak Wy, ale ja tu zadnej zmiany nie widze, po jakie 5 nabojów? Dmg jest mniejszy, nabój jeden, uzupełnianie też to samo, nie widze zadnej różnicy. A broń ze wzgłedu na 1 nabój oraz czas przeładowywania jest mocno w tyle...

Co o tym sadzicie? Co sadzicie takze o zmianach dotyczacych Martini Henry. Pozdrawiam

Komentarz

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    edytowano grudzień 2016
    Uzupełnia po 5 naboi ze skrzynki z amunicją w komorze masz dalej 1 pocisk.

Te miejsca trafienia są troszke śmieszne. Jeśli kula trafi najpierw ramie potem w klatkę to nie zadaje maksymalnych obrażeń ale jednocześnie można zabić 2 czy 3 wrogów 1 pociskiem jeśli się dobrze ustawią.

W sumie teraz powinni podnieść prędkość pocisku dla MH bo trafić w czaszke w biegnącego przeciwnika z boku z tej broni to niezły wyczyn.
  • Lubelaak
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Nie ukrywam że troszke mnie martwi ten nerf, wspaniały dzwięk i wygład sprawiał że swiętnie się z nia grało, nadal gra. Tyle że wcale łatwą bronią nie była, a teraz tym bardziej nie jest ze wzgledu na jeden pocisk i dmg...
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Jestem zwolennikiem właśnie takiej broni, która jest w pewien sposób OP, ale przez swoją specyfikę jest trudna w korzystaniu.

Każda gra miała taka broń , w BF3 to G3A3, w BF4 (nie pamiętam, bo tam zmiany były zbyt duże), w Hardline to M110K5, a w BF1 właśnie MH. O wiele fajniej jest grać taką bronią i mieć z tego ogromną frajdę, niż np. takim granatnikiem, RPG, strzelbą czy każdą inna OP bronią zrobioną specjalnie dla osób o małych umiejętnościach.
    Pozdrawiam każdego, kto gra takimi broniami.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• ShuriKen1213
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 38 Member
  • MimaczHardStyler
    143 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 145 Member
    Aż tak to MH oberwało? W sumie po patchu udało mi się trochę pograć dopiero wczoraj i dzisiaj, zwróciłem uwagę na zmiany w LMG i shotgunach, ale o MH jakoś zapomniałem. Skoro tak, to szkoda, bardzo. Powiem szczerze, że dawno mi nic takiej frajdy w grach nie sprawiło jak granie MH + Kolibri. Mimo, że gram wszystkim czym się da, to jakoś to MH mam jako #1 na liście broni... nawet nie wiem kiedy i jak.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Szczerze? To nie zauważyłem nerfa na MH, gra mi się tak samo dobrze jak wcześniej, może tylko dystans skrócili. Zresztą na strzelbach też nie widzę nerfa, są tak samo beznadziejnie skuteczne na duże odległości jak były.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    edytowano grudzień 2016
    Nie skrócili dystansu tylko zadawał zbyt duże obrażenia nawet po trafieniu w ramie. Dalej gram głównie Martini ale czy trzeba było go ruszać przy tych wszystkich ograniczeniach jakie posiada? Zwłaszcza jak się go zestawi z SMLE wariant bez optyki.
    Teraz czekam na Selbstlader 1906.
  • ShuriKen1213
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 38 Member
    To smutne że broń którą dostaje się na 10 poziomy klasy jest teraz słabsza od tej którą dostaje się za darmo na początku gry....
  • ChaosIsMyMaster
    LukaszX1992 napisał użytkownik: »
    Tak samo zepsuli hellriegel'a, zwiększyli odrzut i broń stała się jak dla mnie bezużyteczna.

To żart jakiś? Wczoraj nim grałem i nadal jest dobry.
  • ChaosIsMyMaster
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Tak samo zepsuli hellriegel'a, zwiększyli odrzut i broń stała się jak dla mnie bezużyteczna.

To żart jakiś? Wczoraj nim grałem i nadal jest dobry.

To chyba mało grałeś tą bronią.
    Jest większy odrzut niż wcześniej i z daleka teraz trudniej kogoś zastrzelić.
    To była jedyna broń szturmowca, którą można było powalczyć na większe odległości.

Nie rozumiem też po jaką cholerę co kolejny patch ulepszają bronie dla wsparcia.
    Grałem wsparciem przed tymi wszystkimi aktualizacjami i bez problemu byłem nawet pierwszy na liście graczy.

Nie jedyna bo MP18 wersja Optic jest właśnie taką bronią do walki na dalsze odległości.
    Niektóre bronie wsparcia potrzebowały troche uwagi: Lewis i Huot najbardziej.
  • SkyZeWonsem
    1333 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,346 Member
    Niektóre bronie wsparcia potrzebowały troche uwagi: Lewis
    Teraz ten Lewis to taka snajperka u wsparcia. Jak przed łatką nie tykałem tak teraz tylko z tym biegam.
  • ChaosIsMyMaster
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Niektóre bronie wsparcia potrzebowały troche uwagi: Lewis
    Teraz ten Lewis to taka snajperka u wsparcia. Jak przed łatką nie tykałem tak teraz tylko z tym biegam.

U mnie dalej na tapecie Benet, Madsen i BAR choć czasem testuje MG15 ale jakoś mi nie pasuje.
  • SkyZeWonsem
    1333 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,346 Member
    Bar i Madsen nadal są dobre jak chcę sobie postrzelać z biodra. Na daleki dystans Lewis u mnie nr 1. Dodatkowo na dystans rozpylić gaz i napierdzielamy.
  • Argawen
    107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
    Możecie mi podpowiedzieć, jak medyk może używać russian 1895 ?
  • ChaosIsMyMaster
    Argawen napisał użytkownik: »
    Możecie mi podpowiedzieć, jak medyk może używać russian 1895 ?

Nie może. Możliwe że w bf 1 jest ten sam bug co w bf4 jak zmieniasz klase podnosząc broń przeciwnika lub kogoś z twojej drużyny.
  • Argawen
    107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
    Na YouTube Jackfrags ( na jednym filmiku Monte Grappa) właśnie sobie biega z russian 1895 będąc medykiem.
  • MimaczHardStyler
    Jack stworzył swój serwer "Standard Issue Rifles", który z założenia ma być ciut bardziej zbliżony do realizmu I wojny, więc wojaki popylają z taką bronią, jaka była w powszechnym użytku. To musi być kwestia dostosowania serwera, innej opcji nie ma.
  • Argawen
    No, ok. Ale możliwe, że można przypisać broń innej klasy ? Rozumiem ograniczenia, wymogi itd. Ale broń innej klasy ?
  • MimaczHardStyler
    Skoro udało mu się taki serwer stworzyć, to wychodzi na to że się da. Nie przyglądałem się jakoś specjalnie customizacji serwerów w BF1, więc nie wiem jak to działa do końca.
  • SkyZeWonsem
    Grałem na jednym niestandardowym gdzie była tylko jedna broń dla wszysykich, bez pojazdów i granatów. Nawet fajnie sie grało w szturmie. Obrażenia też byly zwiększone - jeden strzał i śmierć. Szkoda tylko, że była rotacja trybów i na TDM sewer opustoszał.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!