Martni Henry - zmiany, prosze o pomoc oraz zachecam do dyskusji :)

2

Komentarz

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Pewnie gra w ten nowy tryb rozgrywki który pojawił się z ostatnim patchem. Wcale nie musi ustawiać serwa bo to jest tak samo jak w przypadku Fog of War
  • o0_JOHN_WICK_0o
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 35 Member
    Co do supportu to najlepiej idzie NG15 w wersji stabilnej, wali praktycznie w punkt i na średnim dystansie perełka.
    Co do Martini Henry to świetnie się nią gra, zabijanie nią daje dużo frajdy, tym bardziej, ze celny strzał ze średniej lub dużej odległości zawsze kończy się zgonem...
  • ShuriKen1213
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 38 Member
    No chyba że przeciwnik biegnie bokiem a ty mu wpakujesz pocisk grubości dużego palca u nogi i zostanie mu 10hp
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano grudzień 2016
    ShuriKen1213 napisał użytkownik: »
    No chyba że przeciwnik biegnie bokiem a ty mu wpakujesz pocisk grubości dużego palca u nogi i zostanie mu 10hp

I wtedy używasz broni krótkiej, żeby zadać decydujący cios, patrząc jak ofiara zmienia stan skupienia. A jak to się dzieje na dalszym dystansie, to niestety ale trzeba użyć jeszcze jednego naboju z MH, bo tak nakazuje odwieczna tradycja. I kto mu kazał biec?

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Najbardziej wnerwia fakt że ta broń nie przypomina innych snajperek a DICE balansuje ją patrząc na pozostałe bronie zwiadowcy.
    Skoro zrobili obrażenia jak w pozostałych snajperkach to powinni dać coś innego w zamian.

Podobnie z Selb 1906 też powinna czymś się wyróżniać od pozostałych a tu lipa. Może się opamiętają jak w przypadku moździerza.
  • MimaczHardStyler
    143 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 145 Member
    W sumie JackFrags chyba, albo ktoś inny mówił przy okazji patcha, że polityka DICE odnośnie poprawek polega na tym, że jesli coś jest przegięte w jedną stronę, to potem przeginają to w drugą, żeby na końcu znaleźć złoty środek. Coś niby jest na rzeczy, szkoda że te testy teraz a nie w becie.
  • ChaosIsMyMaster
    edytowano grudzień 2016
    MimaczHardStyler napisał użytkownik: »
    W sumie JackFrags chyba, albo ktoś inny mówił przy okazji patcha, że polityka DICE odnośnie poprawek polega na tym, że jesli coś jest przegięte w jedną stronę, to potem przeginają to w drugą, żeby na końcu znaleźć złoty środek. Coś niby jest na rzeczy, szkoda że te testy teraz a nie w becie.

Bo to prawda wystarczy popatrzeć ile czasu zajęło im zbalansowanie Magnum 44, Deagle w bf4 z resztą broni krótkich.
    MH powinno być takim właśnie Magnum 44 w BF1.
  • o0_JOHN_WICK_0o
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 35 Member
    To niech zmniejszą celność Automatico bo ten spray jest denerwujący, w full kontakcie tylko shotgun ma jakieś szanse przeciwko oponentowi z Automatico...
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    Automatico ma murowanego nerfa. Jest extremalnie skuteczny. Uwielbiam tą giwerkę.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Jeżeli Automatico dostanie nerfa, to czym będą grać bracia Gimbogluty i wszelkiej maści gracze 4Fun? (Zagadka)

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• SkyZeWonsem
    1333 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,346 Member
    Jeszcze parę nerfów i wszytsko będzie niczego :/
  • xBRUNNERx
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 40 Member
    Grajac w DM na mapach Las Aragonski i Suez to wybieram zawsze strzelbe. Jeden hit i koles lezy do gory nogami. Dlatego jesli Automatico dostanie nerfa , to jest to mi obojetne.
  • ChaosIsMyMaster
    Dziwie się że jeszcze nie płaczą o Gewehr M95 Carabine. Niesamowita giwerka jak ktoś lubi być blisko akcji.
  • BCorps-mwnn
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 9 Member
    Wszyscy gracze będą usatysfakcjonowali dopiero wówczas gdy wszystkie bronie będą miały identyczne parametry, tylko po co wtedy ten rozbudowany arsenał? Najlepiej niech każda klasa ma po jednej pukawce, szturmowiec niech ma karabin, który zabija dopiero po 10 trafieniach w głowę, medyk pompę, która zabija dopiero z pół metra, wsparcie LKM o stabilności młota pneumatycznego, a snajperowi niech kule nosi wiatr ;). Nic nie będzie OP, problem solved.

A pamięta ktoś BC2 i ówczesne pompy z amunicją slugs? Można było nimi walić głowy z kilkuset metrów snajperom kampiącym na wzgórzach, jak tylko zobaczyło się błysk lunety. Jednym strzałem. Nie widziałem ani razu by ktoś zapłakał o nerfa, mało tego, takie pojęcie nawet nie istniało. Gry ta broń w żaden sposób nie zaburzała, ludzie nadal grali snajperami i innymi klasami, a kto chciał pompę to jej po prostu używał. Płacz się zaczął gdzieś przy BF3. Musieli nerfic M16 bo była ponoć OP. Nerfili ją chyba ze dwa razy. W BF4 podobnie, ale teraz to co się dzieje w tym temacie, to jest jakiś dramat. Gra dopiero co wyszła, a już znerfili moździerz, pompy, snajpy i czołgi.. coś jeszcze, bo prawdę mówiąc po ostatnim patchu już machnąłem na to ręką. Aż strach pomyśleć co będzie w kolejnym ;).
  • ShuriKen1213
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 38 Member
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Dziwie się że jeszcze nie płaczą o Gewehr M95 Carabine. Niesamowita giwerka jak ktoś lubi być blisko akcji.

No chyba właśnie już było coś o niej, na hardcorze przed patchem jak wszystko zadawało 200% dmg, była istną bombą atomową
  • albinpl_af86mn1
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 6 Member
    Szczerze? Mam chęć już sprzedać tego zje..nego battlefieldantym bardziej po nerfie dla mh ( mała szybkostrzelność, brak optyki, zakres odległości w której zabijała jednym strzałem i to niby było OP?) bo jedynie ze względu na tą bron grałem. W chwili obecnej absolutnie NIC już mi w tym chłamie dICE nie pasi.
  • xBRUNNERx
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 40 Member
    albinpl_af86mn1 napisał użytkownik: »
    Szczerze? Mam chęć już sprzedać tego zje..nego battlefieldantym bardziej po nerfie dla mh ( mała szybkostrzelność, brak optyki, zakres odległości w której zabijała jednym strzałem i to niby było OP?) bo jedynie ze względu na tą bron grałem. W chwili obecnej absolutnie NIC już mi w tym chłamie dICE nie pasi.

No to idz, nie bedziemy tesknic za toba. Poplacz sobie w kaciku, tylko nie zapomnij wytrzec noska.
  • ShuriKen1213

Też ubolewam nad stratą mojej ulubionej broni ale to nie powód żeby od razu grę sprzedawać, oczywiście będę grać o wiele rzadziej, ale biorę pod uwagę WSZYSTKIE punkty z patcha, nie można tak się "obrażać" z powodu jednej broni
  • albinpl_af86mn1
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 6 Member
    Absolutnie żadna inna nie przypada do gustu. Gram dla przyjemności której po update niestety już brak. Nie mieli co robić to musieli zjeb*ć
  • albinpl_af86mn1
    edytowano grudzień 2016
    xBRUNNERx napisał użytkownik: »

No to idz, nie bedziemy tesknic za toba. Poplacz sobie w kaciku, tylko nie zapomnij wytrzec noska.

Nawet mnie nie znasz wiec skończ pieprzyć o wycieraniu noska czy czego tam , bo chyba mylisz pojęcia smutku a wkur*wienia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!