Martni Henry - zmiany, prosze o pomoc oraz zachecam do dyskusji :)

13»

Komentarz

• MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    To jakiś wioskowy głupek. Mnie też odsyłał do COD bo mi się nie podobała ilość ticketów w TDM ... Olać gościa.
  • Your3vilTwin
    1618 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,651 Member
    To nie jest wioskowy głupek tylko zaprawiony w bojach orędownik "pisania na temat". Jak zwykle nie ma nic merytorycznego do powiedzenia i błyśnie od czasu do czasu właśnie takim "yntelygentnym" postem koniecznie przy tym próbując kogoś nieudolnie obrazić. Tacy na forum też są potrzebni.

Co do MH to ogólnie dziwię się że tę broń ruszali. Mała szybkostrzelność, brak przyrządów optycznych do celowania, wolne przeładowanie. Ogólnie broń trudna w obsłudze. I na 100 godzin gry zostałem z niej zabity może z 10 razy. Więc jakoś jej popularności nie odczułem. Nadrabiała właśnie DMG. Po zmianach ludzie ją oleją i jeszcze bardziej pójdą w snajperki z optyką i możliwe że wreszcie pochylą się nad magicznym zagadnieniem zwanym "sweet spot". Koło się zamknie. Lament na ilość zwiadowców znowu się nasili i DICE zacznie myśleć nad jakimiś z doopy wziętymi limitami na serwerach.

Z szumnie zapowiedzianego nerfu strzelb ludzie się po cichu śmieją. Jakoś wielce go nie odczuli (z tego co z kilkoma zaprawionymi w bojach "pompkarzami" rozmawiałem).

Jeszcze ze 2-3 patche ze strony DICE i każdy będzie tęsknił za grą z dnia premiery (balans).

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• albinpl_af86mn1
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 6 Member
    edytowano grudzień 2016
    No i właśnie o to chodzi. DICk-E potraktowali ją ja by była op, a gdyby tak było, bardzo często odczuwalibyśmy jej skutki. Czasem na serwerach trafiały się max 3 sztuki w meczu. Dla czego mi na niej zależy? Bo była zaje*ista gdy ktoś nauczył się nią grać. W moim przekonaniu cała reszta stała się dziadoska w porównaniu do mh. Tyle zajęło opanowanie tej wierzgającej kobyły a tu nerf.
    Teraz nikt nie będzie chciał tym grać już bo do niczego się nie nadaje o ile wiele osób miało problem z opanowaniem jej przed nerfem. Nie wiem na czym polega i balansowanie według tych cześków i co biora pod uwagę. Czemu akurat nie padło na Hellriegel? Co drugi z tym lata
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    edytowano grudzień 2016
    albinpl_af86mn1 napisał użytkownik: »
    No i właśnie o to chodzi. DICk-E potraktowali ją ja by była op, a gdyby tak było, bardzo często odczuwalibyśmy jej skutki. Czasem na serwerach trafiały się max 3 sztuki w meczu. Dla czego mi na niej zależy? Bo była zaje*ista gdy ktoś nauczył się nią grać. W moim przekonaniu cała reszta stała się dziadoska w porównaniu do mh. Tyle zajęło opanowanie tej wierzgającej kobyły a tu nerf.
    Teraz nikt nie będzie chciał tym grać już bo do niczego się nie nadaje o ile wiele osób miało problem z opanowaniem jej przed nerfem. Nie wiem na czym polega i balansowanie według tych cześków i co biora pod uwagę. Czemu akurat nie padło na Hellriegel? Co drugi z tym lata

Nic z tego nadal będę nią grał choć po zdobyciu 500 zabójstw przyszła kolei na coś innego. Nie zgadzam że reszta broni w tej klasie to dziadostwo.Aktualnie M95 Carrabine, M98 Infantry czasem SMLE Carabine. Te bronie potrafią być o wiele bardziej skuteczne niż MH. Prawdopodobnie w którymś momencie DICE się przebudzi i coś z tym zrobi (MH). Jak dla mnie powinni zrobić ją na wzór Magnum 44 z BF4 bo to idealny kandydat.
  • xBRUNNERx
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 40 Member
    edytowano grudzień 2016
    Mialem cos napisac, ale sie wstrzymam, bo sa swieta. Nie bede psul sobie nastroju rozmowa z inteligentnym inaczej.
  • Your3vilTwin
    1618 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,651 Member
    Faktycznie idą święta. Może nawet uda ci się coś wydukać ludzkim głosem. Widzę postępy. Riposta już na poziomie trzylatka. I to by było na tyle z twojego pisania na temat i merytoryczności. Do bólu przewidywalny i płytki... Musisz mieć naprawdę ciężko w życiu skoro jakiś troll na ledwie dychającym forum przeciętnej gry może ci zepsuć nastrój. Problemy z emocjami?

@albinpl_af86mn1
    Bo widzisz mój młody padwanie szwedzkie DICE tak właśnie działa już z trzecią grą z rzędu. Stworzyli całkiem niezłą wymagającą broń która wynagradzała gracza, gdy ją opanował. No ale część graczy której się to nie spodobało i wlali swoje żale na forum. DICE nie zważając na konsekwencje standardowo gasi jeden pożar przy okazji tworząc zarzewia pod 3 kolejne. To się nie skończy dopóki DICE nie zacznie się kierować zdrowym rozsądkiem zamiast lamentem graczy.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• ShuriKen1213
    35 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 38 Member
    Ja nie wiem co ludzie mieli do tej strzelby, ja nią pograłem to nawet z 5m nie mogłem one shootem kogoś zabić
  • SkyZeWonsem
    1332 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,345 Member
    Całe to strzelanie to kupa. Jedno zabija mniej, drugie bardziej. Strzał w głowę to samo. Po co DICe dało kolory i kształt celownika w zależności od trafień ? Mam się cieszyć, że trafiłem w banie a dydek żyje :/
    A tu placz nad jedną pukawką jak całość jest do bani.
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    LukaszX1992 napisał użytkownik: »
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    To się nie skończy dopóki DICE nie zacznie się kierować zdrowym rozsądkiem zamiast lamentem graczy.
    Jeśli chodzi o bronie to nie powinni w ogóle słuchać graczy.
    Mimo że osłabili strzelbę Model 10-A to i tak ludzie dalej płaczą, a wiecie dlaczego? Bo nie potrafią grać.

Ja tam nie czuję osłabienia. Wziąłem sobie na test po tym nerfie i dalej młóci jak kosiara. Wystarczy używać zgodnie z przeznaczeniem i z głową.
  • albinpl_af86mn1
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 6 Member
    To pytanie z innej beczki. Czy ktoś po ostatnich "udanych aktualizacjach doświadczył zmian w płynności gry, dziwnych przyspieszeń, opóźnień, szarpań celownika? Doszukiwać sie problemu w łączu internetowym, sprzęcie a może samej gry? Dla porównania wszedłem na serwery bf4 które w moim odczuciu jeśli chodzi o multi jest lepszym tytułem i tam jest wszystko ok pomijając, że tam już są chyba same rapidfire i myszki.. Co do samego bf1 i multi.. tam nie ma o co walczyć w porównaniu do bf4. Po tak krótkim czasie gry mam tyle obligacji, że mogę odkryć każdą z tych bardzo podobnych do siebie broni. Wszelkie akcesoria do nich podane są na tacy. W bf4 było mnóstwo zabawy na długi czas oraz wyzwania aby odkryć kolejne bronie i dodatki do nich. Skórki w bf1? Komu to potrzebne? Czy to kurde Cs jest?
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    albinpl_af86mn1 napisał użytkownik: »
    Co do samego bf1 i multi.. tam nie ma o co walczyć w porównaniu do bf4. Po tak krótkim czasie gry mam tyle obligacji, że mogę odkryć każdą z tych bardzo podobnych do siebie broni. Wszelkie akcesoria do nich podane są na tacy. W bf4 było mnóstwo zabawy na długi czas oraz wyzwania aby odkryć kolejne bronie i dodatki do nich. Skórki w bf1? Komu to potrzebne? Czy to kurde Cs jest?

CS to nie jest ale dzisiaj skórki na broń to standard. Gdyby tego nie było to płacz byłby jeszcze większy. Niektóre skórki mogą być przydatne zwłaszcza dla broni bez optyki. Srebrna czy złota poprawia widoczność celownika na określonych mapach bynajmniej ja mam takie wrażenie. W bf4 zabawa z dodatkami potrafiła wnerwić niemiłosiernie, zwłaszcza jak masz ulubiony celownik i jak na złość dostajesz go w ostatnim pakiecie. Ponadto część akcesorii była zdublowana i różniła się tylko wyglądem a laser to już wogóle 3 rodzaje a i tak nie ma żadnej różnicy w statystykach.

• albinpl_af86mn1
    Ja bynajmniej w bf4 żałowałem jedynie, że nie można było zresetować całkowicie wszystkiego i zaczynać od nowa ( pomijając opcje założenia kolejnego konta) w moim odczuciu zdobywanie tych broni i innych rupieci było ciekawe i dawało wiele zabawy. Masz rację , że wiele elementów na które się polowało" wypadało w ostatnim z pakietów, ale cóż.. Jeśli chodzi o skórki w bf1, nie zauważyłem żadnej różnicy po między mieć a nie mieć. Aspekt wizualny? Czy ktoś zwraca na to uwagę? Sama podnieta ludzi z cs skórkami jest bynajmniej śmieszna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!