Upadek Kolosa

Kriso0
8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 13 Member
dziś 20 grudnia, od której godziny będzie można pograć w tą mapę?
i7 6700k 4.5Ghz, GTX 1080 AMP!, 16GB 3000Mhz, 750W

Komentarz

• Ginterospl
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 10 Member
    sam się zastanawiam ;)
  • mati2357
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    gdzie ta mapa?
  • Kriso0
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 13 Member
    całe szczęście, że EA nie robi samochodów i prezerwatyw bo strach byłoby tego używać, nie dość, że gra ma mnóstwo błędów to jeszcze nie można pograć w nową mapę, która miała być od dziś dostępna.
  • Pantika16
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 11 Member
    Spokojnie jeszcze jest czas do północy
  • prezesow
    200 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 205 Member
    mapa dla wszystkich pewnie będzie dostępna ok godz 16-18, ale jak pisał kolega wyżej, nie ma się co podniecać
  • Kriso0
    nie mogę wejść na serwery z graczami bo wywala do menu (brawo DICE) ale uruchomiłem pustą mapę i bardzo ładna jest, później się zobaczy jak będzie się grało, ale czuje, że fajnie samolotami polatać będzie można
  • prezesow
    200 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 205 Member
    raj dla snajperów bardzo dużo otwartej przestrzeni. Mapka nie przypadła mi do gustu, może kwestia pogrania jeszcze na niej kilka razy ale jakoś nie mam ochoty tam wracać ;)
  • Argawen
    107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
    Także nie przypadła mnie do gustu. Flankować można, ale na wolnej przestrzeni. A to jest raj dla snajperów.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Kriso0 napisał użytkownik: »
    nie mogę wejść na serwery z graczami bo wywala do menu (brawo DICE) ale uruchomiłem pustą mapę i bardzo ładna jest, później się zobaczy jak będzie się grało, ale czuje, że fajnie samolotami polatać będzie można

Dopóki mgła nie przyjdzie :D
  • sethcracow
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    Za to w trybie DM całkiem całkiem
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 509 Member
    Witajcie jeśli chodzi o mnie to podbój słabo ale za to dominacja - bajka :D
  • Potat0Sauce
    14 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 14 Member
    Zagrałem w nią raz w trybie DM. Mapa w porządku, ale przesadzili trochę z gęstością mgły.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!