„Nie Przejdą”: Zapowiedź okiem artysty, czyli co nas czeka w marcu

xSzaty
987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

Komentarz

• prezesow
    200 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 205 Member
    zapowiada się bardzo ciekawie, brakowało mi właśnie czegoś o Verdun. nie mogę się już doczekać.
  • SkyZeWonsem
    1332 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,345 Member
    edytowano grudzień 2016
    Pierwsze skojarzenie z grafiką - o kuźwa. Znowu blokada :/ Może EA/DICE poszło po rozum do głowy i teraz "epickie" mapy będą w dodatkach ? Jestem za. Może w końcu te dodatki będą wartościowe.
  • MimaczHardStyler
    143 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 145 Member
    Wychodzi na to, że cały dodatek będzie się odnosił do Verdun, a każda mapa będzie obrazować fazy/elementy tej wielkiej bitwy. Przynajmniej tak to rozumiem. Tak czy siak powyższy obrazek na 100% odnosi się do walk w forcie de Vaux.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Ciekawe jak DICE zrobi ten LMG z obrazka. To był chyba najgorszy LMG i jedna z najgorszych broni tej wojny.
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 509 Member
    Nie mogę się doczekać :) będzie świetnie !
  • Mervin9
    135 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 145 Member
    Fort de Vaux zapowiada się ciekawie.

Life Is Brutal | YouTube <a "https://www.youtube.com/c/Mervin9 | Zanim Zadasz Pytanie http://rtfm.killfile.pl | Statystyki
  • We_like_trees_PL
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    MimaczHardStyler napisał użytkownik: »
    Wychodzi na to, że cały dodatek będzie się odnosił do Verdun, a każda mapa będzie obrazować fazy/elementy tej wielkiej bitwy. Przynajmniej tak to rozumiem. Tak czy siak powyższy obrazek na 100% odnosi się do walk w forcie de Vaux.

"W odróżnieniu od Verdun stoczona pod koniec 1918 roku bitwa pod Soissons zainspirowała nas do stworzenia map opartych na francuskich atakach pancernych. Walki koncentrują się tutaj wokół kluczowych mostów na rzece Aisne, a w pobliżu wioski czai się coś naprawdę dużego."

Nie wszystko będzie związane z bitwą pod Verdun :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!