Błąd MatchMakingu ) :

VeenPi
4 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 7 Member
edytowano grudzień 2016
Cześć gdy chcę włączyć szybką grę nie wazne jaki tryb to ekran idzie w góre i wyskakuje błąd matchmakingu spróbuj ponownie później.... Może ktoś wie co sie stało mam tak od wczoraj ): (PC)

Komentarz

• 1-AS-MAG-1
    44 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 48 Member
    w matchma wogle dzis nie idzie grac maja znowu cos zwalone jak zwykle praktycznie w nic nie idzie grac nowy patch taki ladny mial byc i jak zwykle wszystko zle co nowszy ppatch to bedzie coraz gorzej niestety przyzwyczaj sie do marca wogle nie pograsz bo juz nie bedzie mozna tak to rozwala
  • seekator
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Jest 17:30 komuś to działa?
  • Argawen
    107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
    Padło w całej Europie.
  • pumiacz
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    I ☹☹☹☹ Wszystko sie rypło
  • k3dz10r_PL
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 4 Member
    edytowano grudzień 2016
    Mi tak samo od 40 min ;/
    Watpie ze dzisiaj to zrobia swieta sa :(
  • pumiacz
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Fani batka powinni przywyknąć
  • VeenPi
    wcześniej jakąś 1-1,5 godz temu mogłem ale tylko przez przeglądarkę serwerów a teraz nic. Mowa wyżej o fanach batka, jestem ale na pc to mój pierwszy bf 1 :) a tak to ok 3-4 miesiące temu przeszedłem na pc, wcześniej siedziałem na ps3 na bf 4 i 3 to tam takich problemów nigdy nie miałem ):
  • VeenPi
    Więc kazdy tak ma ? Servery na Eu padły ?
  • karol_85_6k3s9r
    105 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 113 Member
    VeenPi napisał użytkownik: »
    Więc kazdy tak ma ? Servery na Eu padły ?

Tak dokłądnie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!