Cheaterzy

LucasSz_PL
226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
Zalozylem te dyskusje zebyscie dodawali tutaj ludzi, ktorzy ewidentnie cheatuja waszym zdaniem oczywiscie i jesli macie ku temu podstawy, dowody (mile widziane skreeny, filmiki). Poprosze o nicki i zglaszanie delikwentow. Im wieksza ilosc ludzi to zrobi tym moze szybciej administratorzy zareaguja.
Wczoraj tj. 25 grudnia, gralem na podboju gdzie gralo ewidentnie dwoch cheaterow, prawdopodobnie koledzy.

JJTesch - Walil snajperka same headshoty, aimbot na 100% i prawdopodobnie wallhack. Na koncu mial 70 kilsow, wyrozniony za 67 headshotow. Mozecie sprawdzic jego staty, K/D 1,9 a od 3 czy 4 dni na kazdej rozgrywce go oswiecilo i robi k/d od 4 do 6, killsow 6600 z czego prawie 4000 headshotow.
Ghost0476 - Robil dokladnie to co kolega powyzej. Do wczoraj mial K/D 1,57, dzis ma juz 1,62 i ostatnie rozgrywki po 5 czy 6 k/d. Tez go widac oswiecilo

Ja juz delikwentow zglosilem, mam nadzieje ze sa osoby co sie ze mna zgadzaja i rowniez to zrobia.

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1333 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,346 Member
    Osobiście jestem za piętnowaniem oszustów ale regulamin forum zabrania tego.
    ktorzy ewidentnie cheatuja waszym zdaniem oczywiscie i jesli macie ku temu podstawy, dowody
    JJTesch - Walil snajperka same headshoty, aimbot na 100% i prawdopodobnie wallhack. Na koncu mial 70 kilsow, wyrozniony za 67 headshotow. Mozecie sprawdzic jego staty, K/D 1,9 a od 3 czy 4 dni na kazdej rozgrywce go oswiecilo i robi k/d od 4 do 6, killsow 6600 z czego prawie 4000 headshotow.
    Ghost0476 - Robil dokladnie to co kolega powyzej. Do wczoraj mial K/D 1,57, dzis ma juz 1,62 i ostatnie rozgrywki po 5 czy 6 k/d. Tez go widac oswiecilo
    Teraz robi się śmiesznie w Twojej wypowiedzi. Jaki to dowód ? Jak na razie puste słowa.
    Ja juz delikwentow zglosilem, mam nadzieje ze sa osoby co sie ze mna zgadzaja i rowniez to zrobia.
    No i dobrze. Na tym zaprzestań.
  • LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Teraz robi się śmiesznie w Twojej wypowiedzi. Jaki to dowód ? Jak na razie puste słowa.

Owszem, nie posiadam skreenow ani filmiku poniewaz nie mialem zainstalowanego do tego odpwiedniego narzedzia co juz nadrobilem. Wiele osob na serwerze podzielilo moje zdanie, ba sami cheterzy napisali zebym tez sobie cheata zainstalowal :O a pozatym jak sprawdzisz sobie na https://battlefieldtracker.com/ ich nicki to wszystko ladnie widac. Nikogo z dnia na dzien nie oswieci tak jak tych delikwentow. Co innego gdyby grali tak od poczatku, moze by to tak nie podpadlo.

• SkyZeWonsem
    1333 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,346 Member
    I tak temat za jakiś czas zostanie usunięty. Krucjaty tu na forum nie poprowadzisz ;)
  • LucasSz_PL
    No coz, mowi sie trudno, nie wiedzialem ze nie mozna tu pietnowac cheaterow, nie czytam wszystkich regulaminow.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!