Błąd gry

Szpenio5
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 2 Member
Witam, mam problem w postaci cofnięcia mnie do rangi 0 nie wiedzieć czemu, bronie na szczęście mi pozostały, ale poziom muszę nabijac od początku. Co może być tego powodem?

Komentarz

• Rydzu2015
    772 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 804 Moderator
    serwery na ps4 poszły się maścić zapewne, też mam 0lvl
  • misiusonja
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    U mnie to samo
  • Szpenio5
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Zastanawia mnie teraz co będzie, bo ja niby wbił 2 poziom i nie wiem co z tym będzie później :/
  • Rydzu2015
    772 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 804 Moderator
  • Argawen
    107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
    Nie tylko PS4, na PC także resetuje lvl.
  • karol_85_6k3s9r
    105 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 113 Member
    ja mam to samo.
    Pytanie co się będzie działo jak zaczne grać jak mam nawet poziom O ?
  • SylwesterSpalony
    268 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 287 Moderator
    Mnie rozwalił screen gdzie mam neta 100/50 mega a tu taki ładny komunikat
    307_21_tn.jpg BEKA :tired_face:

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • nazgull3
    11 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 12 Member
    Niestey u mnie też lvl 0 a do tegho nie mogę grać
  • Argawen
    107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
    SylwesterSpalony napisał użytkownik: »
    Mnie rozwalił screen gdzie mam neta 100/50 mega a tu taki ładny komunikat
    307_21_tn.jpg BEKA :tired_face:

Standard.
  • Krisu94Tbg
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    edytowano grudzień 2016
    Dzisiaj mnie spotkało to samo. Zostały skórki do broni i ilość złomu.

@EDIT: Skontaktowałem się telefonicznie z EA, pani powiedziała, że zgłosiła to do DICE. Mają problemy z serwerami i dlatego wyzerowało statystyki, ale nic się nie dzieje, zostaną przywrócone poprawne.
  • TylkoZwiedzamm4K
    14 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 16 Member
    na pc to samo
  • SylwesterSpalony
    268 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 287 Moderator
    Ponoć jakiś atak hakierski :/

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • TylkoZwiedzamm4K
    14 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 16 Member
    nudzi się im tyle gier a oni na bf1 musieli wybrać
  • IIGeraltZRiviiII
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Podobno to jakiś Atak hakerski... ;/ Czyli co ISIS łapie się teraz za gry nawet? hehe... Ciekawe ile czasu to potrwa ... I mam nadzieję, że ranga itp będzie ta sama... ;/ i nie wiem czemu i czy ktoś jeszcze tak ma ale straciłem też 4 camo do broni ... ;/ ;/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!