BATTLEFIELD 1 SERWERY DZIALAJA!

IIGeraltZRiviiII
2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
ZOSTAŁO JUŻ WSZYSTKO NAPRAWIONE! POZIOM JEST, WSZYSTKO DZIAŁA DLA MNIE TYLKO STRACIŁEM 4 CAMO DO BRONI ... ;/ ;/ muszę się zgłosić do EA ale ZAPRASZAM DO GRY!

Komentarz

• karol_85_6k3s9r
    105 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 113 Member
    nie u mnie :-(
  • IIGeraltZRiviiII
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    No ja teraz właśnie skończyłem grać meczyk. Ranga normalnie jak była wcześniej.
  • karol_85_6k3s9r
    105 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 113 Member
    A jak zaczynałeś grać mecz to miałeś Range 0 ?

i wróciło wszystko po meczu do normy ?
    IIGeraltZRiviiII napisał użytkownik: »
    No ja teraz właśnie skończyłem grać meczyk. Ranga normalnie jak była wcześniej.

• Popcio__PL
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 48 Member
    możecie grać?
  • karol_85_6k3s9r
    Nie, ja nie mogę się dostać w ogole na serwe nie odpala mi zakładka ON-line
  • VanHell74
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 9 Member
    Ja nawet mogę zagrać. Ale mam rangę 0. Wszystko zablokowane. Degradacja z lvl.80 :/
  • MimaczHardStyler
    143 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 145 Member
    Jako że poruszenie w ludzie duże i zrobił się spory bałagan, a moderacja zdaje się być offline, spróbuję uporządkować to nieco inaczej.
    Dla lepszej przejrzystości informacji i ułatwienia dyskusji, uprzejmie proszę o dalsze pisanie w tym temacie:

https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/1548/reset-statystyk#latest
  • Popcio__PL
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 48 Member
    szczerze to na tym forum jest straszny bałagan
  • Argawen
    107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
    Grzeczniej trochę. W realu tez tak wyzywasz ludzi ?
  • VanHell74
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 9 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Popcio__PL napisał użytkownik: »
    szczerze to na tym forum jest straszny bałagan
    A co się dziwisz. Stado baranów co chwila zakładało wątki o wyzerowanych statach itp.

Co chwila oznacza słownie TRZY (3) . A największy baran w każdym z nich się kilkukrotnie udzielał. pff lol.
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!