Maczuga Bartek

Sphinx0r
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 4 Member
Witam, ostatnio skompletowałem Maczugę Bartek, a w dniu dzisiejszym poleciał mi kolejny jej fragment. Moje pytanie brzmi, czy nadaje się ona do czegoś, poza sprzedaniem jej na złom?

Komentarz

• o0_JOHN_WICK_0o
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 35 Member
    Ma takie same statystyki jak wszystkie inne "bronie obuchowe", różni się tylko skinem. To samo tyczy się noża ząbkowanego (chociaż ja go używam, jest PRO hahaha)
  • gracz01234
    43 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 45 Member
    Szkoda że nie można wymieniać się skinami. moja ulubiona mp18 soczewka nie dostała ani jednego skina a na pistolety mam parę legendarnych
  • Sphinx0r
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Dzięki wielkie w takim razie! :)
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    Ciekawe, mam przegrane ponad 80godz. i do tej pory uzbierałem 3 elementy maczugi w tym jeden z pakietu za złom , i mam tylko jeden element tego noża. Już przestałem mieć nadzieje że to kiedyś odblokuje ;)
    Never underestimate the power of the Dark Side.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!