Wygląd nowego forum

«1
MaRen1122
28 postsPosty: 34Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member

jak w temacie czy jesteście zadowoleni z wyglądu ,powtarzam wyglądu nowego forum ,bo jak dla mnie wygląda zbyt ponuro i przypomina troche grobowiec , Tylko pytanie czy to grobowiec forum , czy Battlefilda ?

Komentarz

• BPt-Subman
    29 postsPosty: 32Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member

W wątkach w forum BF4 nie można pozostawić nowej odpowiedzi w wątku rozpoczętym przez kogoś innego. W sekcji BF1 jest wszystko ok. Chyba ktoś to powinien naprawić.

Mam INTELa i gram na LOW ✶ ✶ ✶ Zapraszamy do Bullet Point

• Borzywit-CNP-
    412 postsPosty: 490Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Member

Wiem o tym. Niestety jest weekend a forum "ruszyło" w piąteczek. Ciekawa sprawa, zwykle takie fanaberie robi się w środy.

image image
  • Cyr4ax_MK3
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member

kupę czasu mnie nie było, czemu taka zmiana ( forum ) ?

• xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer

@Cyr4ax_MK3 powiedział(a):
    kupę czasu mnie nie było, czemu taka zmiana ( forum ) ?

Nie TAKA zmiana, tylko DOBRA zmiana, popraw. A dlaczemu nie?

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Executier
    4 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano czerwiec 2016

Jak dla mnie tamto forum było dobre. Nie wiem po co takie mieszanie.

• Cyr4ax_MK3
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member

@xSzaty powiedział(a):
    Nie TAKA zmiana, tylko DOBRA zmiana, popraw. A dlaczemu nie?

Brakuje mi tamtych skórek :P

@X7ExecutorX7 powiedział(a):
    Jak dla mnie tamto forum było dobre. Nie wiem po co takie mieszanie.

może nie tyle że mieszanie co ogarnianie wszystkiego na nowo ^ ^.

• I_November_I
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member

A co tu ogarniać ? Forum jak każde :) Chwilowy brak burdelu przez tematy typu "Nie działa mi pr0UltrafulHajDej POMOCY!!!!!!!!" i tyle, choć po premierze BF1 będzie to samo co na starym forum :) Mi tam zmiana się podoba, szczególnie że zrobiona w dobrym momencie, BF4 ograny, do BF1 jeszcze sporo czasu, chwila spokoju na forum... Szkoda że chwila...

• Lugresky
    128 postsPosty: 152Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Forum jest ponieważ DICE tworzy nowy interfejs.

https://www.battlefield.com/pl-pl/news/article/new-battlefield-ui-pl

Wszystkie znaki na niebie wskazują na wyłączenie Battleloga.

GamCom - Miejsce Każdego Gracza: GRUPA - FANPAGE
    TeamSpeak: TS.GAMCOM.PL

• xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    edytowano czerwiec 2016

Prędzej czy później, to było do przewidzenia. Chyba się przewidziałem :smile: D

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Lugresky
    128 postsPosty: 152Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano czerwiec 2016
    Niektórych rzeczy nie wolno przedwcześnie zdradzać :blush:

Edit:
    Szaty edytor :tired_face:

GamCom - Miejsce Każdego Gracza: GRUPA - FANPAGE
    TeamSpeak: TS.GAMCOM.PL

• xSzaty
    edytowano czerwiec 2016

Nie ja, ten co może więcej :lol: ja tylko wprowadziłem kosmetykę.
    Mieliśmy rożne zdanie na ten sam temat, kiedy On przyznał mi rację, ja zmieniłem swoje :dizzy:
    Czujna jest moderacja, zupełnie nowa jakość, pewnie ma powiadomienia na SMS

• Borzywit-CNP-
    412 postsPosty: 490Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Member

Coś w tym stylu, mogę sobie ustawić powiadomienia. Np., wyślij e-mail jak post napisze użytkownik @xSzaty. Pragnę tu zaznaczyć, że w dobie sprytnych (mądrych?) telefonów e-mail dochodzi szybciej niż SMS.

image image
  • xSzaty

To mnie pocieszyłeś, dobrze, że dostajesz powiadomienie jak napiszę, a nie jak dopiero zamierzam napisać.
    Jak się skończą dobre zmiany, wiem czyje miejsce mógłbyś zająć :D

• BPt-Subman
    29 postsPosty: 32Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member

Mi się nowe forum nie podoba. Nie dosyć, że jest zupełnie odseparowane od battlelog, to jeszcze jakieś takie ciemne i szare...

Mam INTELa i gram na LOW ✶ ✶ ✶ Zapraszamy do Bullet Point

• GladkiPL
    54 postsPosty: 58Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer

@Subman-CNP- powiedział(a):
    Mi się nowe forum nie podoba. Nie dosyć, że jest zupełnie odseparowane od battlelog, to jeszcze jakieś takie ciemne i szare...

Jeśli chodzi o kolorystykę, to najprawdopodobniej zmieni się na taką: :)
    https://forums.battlefield.com/ru-ru/

• Borzywit-CNP-

A cała reszta ... Chyba tu: KLIKNIJ MNIE jest odpowiedź.

image image
  • xSzaty
    edytowano czerwiec 2016

:smile:
    Nowy interfejs musi być ciekawy i oferować wiele nowych i ciekawych funkcji. Na pewno wpłynie to na łatwość komunikacji oraz wspólną zabawę.
    Z uwagą przeczytałem tego "newsa" i muszę podziękować Lugowi, że go tu wrzucił.
    Bardzo mi się podoba szczególnie grafika załączona do niego (do artykuły nie do Luga). Tak trzymać DICE&ciktórzysawymienieniwtymartykule.
    Bardzo mnie też zaciekawiła wersja beta tego interfejsu, o której mowa w artykule, że trafia gdy czytam, a czytam wolno.

@GladkiPL powiedział(a):
    Jeśli chodzi o kolorystykę, to najprawdopodobniej zmieni się na taką: :)
    https://forums.battlefield.com/ru-ru/

Dobrze, że tylko kolory przejdą a bukwy zostaną.

• I_November_I
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member

Ja mam tylko nadzieję że wraz z nowym forum modzi dostaną prawidłowe uprawnienia, bo bełkoczące dzieci zabijają większość tematów , komendy "perm ban" i "mute" należą się im jak psy buda.

• Borzywit-CNP-
    edytowano czerwiec 2016

99.99999999% w poniedziałek będą zmiany wyglądu zewnętrznego

image image
  • xSzaty
    edytowano czerwiec 2016

Jak poprawią działanie jeszcze entera, który będzie obsługiwał tzw miekki enter, będzie ok. Na razie to jest porażka przy pisaniu dłuższych tekstów, nad którymi chce się panować w logiczny sposób. Niestety ale chyba Jeffrey, jest zwolennikiem takiego rozwiązania a to on tu rozdaje karty. Obecnie tekst łamie się sam, gdy dojdzie do końca linii, a miękki enter nie działa. Czego dowodem jest niniejszy tekst, gdzie nie użyłem entera aż do tego miejsca.

(I do love how it's not so spacious, though. No double-spaces between everything.)

Będzie się to fajnie czytało, wodospady tekstu. Niestety ale wychowywałem się na Quarku.

PS5 <- pięknie wyglądają te wiszące ogrody. Dlaczego ten odstęp jest większy od innych.
    Wielokrotne entery też są wycinane i jest to traktowane jako jeden enter.

Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!