Zaproszenia do zamkniętej Alphy

2

Komentarz

• Piter-0803
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 4 Member

Myślę, że postanowili poszerzyć liczbę odbiorców. Wczoraj wszedł nowy patch to pewnie chcieli wypróbować.

• Wiktor_XXDD
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline Posty: 1 Member
    Ma ktos sprzedac kod do alphy battlefield 1 na ps4.
  • KUBATRIX
    127 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 139 Member
    edytowano lipiec 2016

A ja myślę że kod mogą dostać tylko te osoby co mają konto Battlefielda przypisane do domen z końcówką .com czyli gmaile, hotmail itp. Czy ktoś dostał kod mając pocztę na jakimś serwisie z końcówką .pl ? >:)

Klucze powinny dostawać te osoby które przegrały najwięcej godzin w Battlefielda. Co za sens dawać klucz osobie która przegrała 20 godzin i przestała grać. Na pewno czymś się muszą kierować skoro tylko wybrani dostali dostęp.

• Mervin9
    135 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 145 Member

Podobno dostęp jest przypadkowy.

Life Is Brutal | YouTube <a "https://www.youtube.com/c/Mervin9 | Zanim Zadasz Pytanie http://rtfm.killfile.pl | Statystyki
  • AdekJazz
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member

Na fb pisza, ze na wp.pl dostali koda :)

• grzes1973
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 6 Member

Ja mam pocztę na wp.pl i kod dostałem

• TonyForma
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    edytowano lipiec 2016

Witam, wysłałem wcześniej zgłoszenie, i otrzymałem newstler na pocztę w o2.pl,. Niestety żadnego kodu nie otrzymałem, a bardzo mi zależało na tym by własnymi 'rękoma' sprawdzić nową perełkę. Już się nie mogłem doczekać, jednak wychodzi na to, że będę musiał się wstrzymać do premiery ehh. W bf4 przegrałem 1530 godzin :(

• Dasiek23
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Posty: 22 Member

Ktoś dalej ma problemy z tymi serwerami EA ? Grę pobrałem wczoraj, dalej problem z serwerami.

• AlonzooBonzoo
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 19 Member

@TonyForma powiedział(a):
    Witam, wysłałem wcześniej zgłoszenie, i otrzymałem newstler na pocztę w o2.pl,. Niestety żadnego kodu nie otrzymałem, a bardzo mi zależało na tym by własnymi 'rękoma' sprawdzić nową perełkę. Już się nie mogłem doczekać, jednak wychodzi na to, że będę musiał się wstrzymać do premiery ehh. W bf4 przegrałem 1530 godzin :(

Ja też bardzo czekałem , ale nie dostałem się , niestety trzeba czekać do bety , troche to smutne że ludzie których pierwszy battlefield to battelfield 4 w którym mają 50 godzin , i tacy ludzie dostają zaproszenie do zamkniętej alphy " testować" nowego battelfielda , śmiech na sali ale cóż :)

• TonyForma

Skończyłem pisać z supportem Origin na ten temat, niestety nie mogą pomóc. Bardzo profesjonalnie i przyjacielsko prowadziło się rozmowę. Gość radził mi abym uderzył do wydawcy, jeszcze powalczę o zamkniętą alfę. Na prawdę bardzo liczyłem na to, że dostanę ten kod. Kurcze, nie mogę tego przeżyć.

• AlonzooBonzoo
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 19 Member

@TonyForm>; @TonyForma powiedział(a):
    Skończyłem pisać z supportem Origin na ten temat, niestety nie mogą pomóc. Bardzo profesjonalnie i przyjacielsko prowadziło się rozmowę. Gość radził mi abym uderzył do wydawcy, jeszcze powalczę o zamkniętą alfę. Na prawdę bardzo liczyłem na to, że dostanę ten kod. Kurcze, nie mogę tego przeżyć.

Też strasznie ubolewam nad faktem że nie dostałem tego kodu ale cóż , jak dostaniesz kod to wypożycz konto na pare godzinek :D

• TonyForma

@DreaM-P powiedział(a):

@TonyForm>; @TonyForma powiedział(a):

Też strasznie ubolewam nad faktem że nie dostałem tego kodu ale cóż , jak dostaniesz kod to wypożycz konto na pare godzinek :D

Jak dostanę kod to mnie kobieta zostawi i z pracy mnie wyrzucą, przestanę się golić i będę jak Tom Hanks w Castaway, a zamiast piłki będzie komputer i BF1. Szanse są nikłe, no ale cóż, nadzieja matką głupich, ale każdą matkę trzeba kochać:)

• szreku_66
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter, Battlefield 1 Posty: 3 Member

@KUBATRIX powiedział(a):
    A ja myślę że kod mogą dostać tylko te osoby co mają konto Battlefielda przypisane do domen z końcówką .com czyli gmaile, hotmail itp. Czy ktoś dostał kod mając pocztę na jakimś serwisie z końcówką .pl ? >:)

Klucze powinny dostawać te osoby które przegrały najwięcej godzin w Battlefielda. Co za sens dawać klucz osobie która przegrała 20 godzin i przestała grać. Na pewno czymś się muszą kierować skoro tylko wybrani dostali dostęp.

ja mam z końcówką .com i gónwo - klucza brak :/

• DenioPoland
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Posty: 1 Member

Juz mi sie podoba... Gralem w BF3, BFH, BF4 na tym samym koncie ponad 2600h w BF4 I nie dostaje kodu, a jakies nooby co pierwszy ich bf byl bf4 i maja tylko 100-200h siedza i graja w bf1 alpha... Pffff "good job DICE/EA" Mam nawet takich 3 w znajomych. -_-

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member

Też liczyłem na kod by sprawdzić sprzęt ale się nie udało.
    Mam:
    FX 8320 4GHz
    16Gb Hyperx 1866
    Radeon 7850 2 Gb
    Jak ktoś ma podobny sprzęt i się dostał do alfy to niech napisze jak gra chodzi.

• Mervin9
    135 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 145 Member

@DenioPoland Klucze były wysyłane randomowo, nic nie brano pod uwagę nawet ilości godzin spędzonych w grze to nie wina dice lub ea.

Life Is Brutal | YouTube <a "https://www.youtube.com/c/Mervin9 | Zanim Zadasz Pytanie http://rtfm.killfile.pl | Statystyki
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer

Każdy ma szanse dostać klucz, bez względu na to w co grał wcześniej i ile grał, bardzo dobre rozwiązanie.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• AlonzooBonzoo

@xSzaty powiedział(a):
    Każdy ma szanse dostać klucz, bez względu na to w co grał wcześniej i ile grał, bardzo dobre rozwiązanie.

Bardzo złe rozwiązanie , weterani serii powinni dostawać klucze w pierwszej kolejności , a nie jakieś randomowe osoby które dopiero zaczynają przygode z battlefieldem i zapisali sie do insidera.

• Mervin9

Każdy ma równą szanse dostać się i tyle. Nie panikuj będzie otwarta beta to sobie pograsz.

Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!