Zaproszenia do zamkniętej Alphy

13»

Komentarz

• xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer

@DreaM-P
    Racja należy do tej kategorii postrzegania, która bardzo uzależniona jest od subiektywnych czynników.
    Masz sporo racji (sic!), ale...
    Ty, jako fan serii, z dużym prawdopodobieństwem kupisz grę, namawianie Cię do tego, jest stratą czasu. Ty już sam się namówiłeś, dla EA lepszym odbiorcą klucza jest osoba, która miała mały kontakt z grą, istnieje większe prawdopodobieństwo, że dając jej klucz, kupi grę. Ale nie może o tak sobie tego zrobić, dlatego lepsza jest opcja mieszana, KAŻDY może dostac klucz.
    Z tego względu napisałem, że to dobre rozwiązanie, dobre dla EA.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• AlonzooBonzoo
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 19 Member

@xSzaty powiedział(a):
    @DreaM-P
    Racja należy do tej kategorii postrzegania, która bardzo uzależniona jest od subiektywnych czynników.
    Masz sporo racji (sic!), ale...
    Ty, jako fan serii, z dużym prawdopodobieństwem kupisz grę, namawianie Cię do tego, jest stratą czasu. Ty już sam się namówiłeś, dla EA lepszym odbiorcą klucza jest osoba, która miała mały kontakt z grą, istnieje większe prawdopodobieństwo, że dając jej klucz, kupi grę. Ale nie może o tak sobie tego zrobić, dlatego lepsza jest opcja mieszana, KAŻDY może dostac klucz.
    Z tego względu napisałem, że to dobre rozwiązanie, dobre dla EA.

Fakt , jeśli z tej strony na to spojrzeć to masz świetą racje .Chcąc niechcąc muszę czekać do bety nie mam wyjścia , liczę na to , że pod koniec sierpnia wypuszczą :) .

• KUBATRIX
    127 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 139 Member

A czy ktoś wie czy wersja alfa i beta dzieje się głównie na taj samej mapie ? W BF 4 w wersji beta był szanghaj i w alfie także czyżby w becie BF1 też będzie ta sama nudna mapa ?

• AlonzooBonzoo
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 19 Member

@KUBATRIX powiedział(a):
    A czy ktoś wie czy wersja alfa i beta dzieje się głównie na taj samej mapie ? W BF 4 w wersji beta był szanghaj i w alfie także czyżby w becie BF1 też będzie ta sama nudna mapa > @KUBATRIX powiedział(a):
    A czy ktoś wie czy wersja alfa i beta dzieje się głównie na taj samej mapie ? W BF 4 w wersji beta był szanghaj i w alfie także czyżby w becie BF1 też będzie ta sama nudna mapa ?

Raczej będzie ta sama mapa w becie

• KUBATRIX

To lipa bo szału nie ma z tą mapą.

• MEW_bf1
    33 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 34 Member

Najważniejsze, że będzie można przetestować przez zakupem i stwierdzić na 1 rzut oka do czego się to nadaje i ile klatek wyciąga :)

• Krzys1972
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 3 Member

@KUBATRIX powiedział(a):
    A ja myślę że kod mogą dostać tylko te osoby co mają konto Battlefielda przypisane do domen z końcówką .com czyli gmaile, hotmail itp. Czy ktoś dostał kod mając pocztę na jakimś serwisie z końcówką .pl ? >:)

Klucze powinny dostawać te osoby które przegrały najwięcej godzin w Battlefielda. Co za sens dawać klucz osobie która przegrała 20 godzin i przestała grać. Na pewno czymś się muszą kierować skoro tylko wybrani dostali dostęp.

Cześć
    ja mam e-mail na wp.pl i dostałem klucz

• KUBATRIX

@Krzys1972 powiedział(a):
    Cześć

No to nie wiem dlaczego ja nie mam klucza. 3 razy więcej czasu spędziłem z tą grą mam trochę większe KD to czym do cholely się oni kierowali rozdając klucze ? Może trzeba mieć także Hardline na koncie to by tłumaczyło. A z jakiego emaila były rozsyłane te klucze ?

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member

@KUBATRIX powiedział(a):

@Krzys1972 powiedział(a):
    Cześć

No to nie wiem dlaczego ja nie mam klucza. 3 razy więcej czasu spędziłem z tą grą mam trochę większe KD to czym do cholely się oni kierowali rozdając klucze ? Może trzeba mieć także Hardline na koncie to by tłumaczyło. A z jakiego emaila były rozsyłane te klucze ?

Ilość gier nie ma nic do rzeczy. Mam BFH,BF3,BC2,BF4 i zamówionego BF1 a klucza nie dostałem.

• xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer

Rozsyłają klucze do przypadkowych graczy, czy to tak trudno zrozumieć i zaakceptować? Komplikator off

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!