Problem z zawartością premium. Prośba o pomoc!

MarllborMan86
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Witam, jakieś 2 tygodnie temu zakupiłem pakiet premium do BF1 przez XO. Wszystko niby fajnie, mam komunikat ze jestem uzytkownikiem premium i w zakladce sklepu widnieje informacja o posiadaniu przepustki, jednak że nie otrzymałem pakietów "startowych" nieśmiertelników, pakietów elitarnych w wersji świątecznej. Ponadto gramy w około 20 osób rotacyjnie z czego około 15 ma również wykupiony premium i część z nas ma takie same problemy. Co z tym zrobić ? Support EA nie odpowiada na nasze maile wiec jesteśmy w kropce :neutral:

Komentarz

• BalbinaPatyk
    6 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Mam ten sam problem plus brak wcześniejszego dostępu do mapy Upadek Kolosa mimo kupna gry przed premierą.
  • GladkiPL
    54 postsPosty: 58Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    Mimo wszystko próbujcie kontaktować się z supportem EA Polska. Tylko oni mogą Wam pomóc.
    https://help.ea.com/pl/contact-us/
  • Mex79PL
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    wystarczy z menu gry zainstalować zawartość premium
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!