SAMOLOTY NAJLEPSZE USTAWIENIA

2»

Komentarz

• ChaosIsMyMaster
    523 postsPosty: 527Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    padonis napisał użytkownik: »
    Mam joya z górnej półki i jakoś ta gra go nie widzi, jeśli trzeba używać do tego emulatorów by działał joy to jest to kpina.
    Jeśli ktoś uważa, że tak samo świetnie lata się samolotem myszką i klawiaturą czy też padem, to niech powie czemu w samolotach ich nie ma, tylko drąg, orczyk i wolant.
    W dzisiejszych czasach i czołgi są sterowane joyem.

Z tego co wiem to tylko niektóre Joye działają bez problemów i wcale nie muszą być najnowsze. Na angielskim forum ktoś pisał że działa Logitec Extreme 3d i jakiś stary Saitek. Pewnie jest ich więcej ale trzeba by było przetestować więcej modeli.
  • SkyZeWonsem
    1039 postsPosty: 1,051Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    @padonis a wyobrażasz sobie sterowanie w rzeczywistości czołgiem myszką i klawiatura :)
  • TheGhartan
    118 postsPosty: 123Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Ciekawe czy ma też w domu koło sterowe na usb, bo chyba nie steruje łodziami myszką i klawiaturą.
  • MaxUnited89
    174 postsPosty: 178Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Planuję kupić thurstmastera t.16000. Wie ktoś czy może współpracować z Bf1?
  • padonis
    4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano styczeń 2017
    @SkyPan_PL Nie wyobrażam sobie, tak jak i nie wyobrażam sobie w rzeczywistości sterowania samolotem , czołgiem czy okrętem za pomocą pada. Nie wszystko się da, to tylko gra, jednak jak się da to czemu nie ?

@TheGhartan Jeśli jest szansa na wprowadzenie jak największego realizmu do gry i są ku temu narzędzia, to nie rozumiem czemu tego nie robić. Tak jak są joystick-i, są też kierownice z pedałami, nie poradzę nic na to, że nie ma kół sterowych ( zawsze można przerobić kierownicę ). Prawdopodobnie w przeciwieństwie do Ciebie, nie jestem ograniczony tylko do pada, myszki i klawiatury - czy może jak dziecko nowego porządku, tylko do PADA ? W tym przypadku można grać w cokolwiek i w kajdankach na rękach, to wiele upraszcza.
    PS. Chyba nawet nie wyobrażasz sobie, co można mieć w domu, by jak najbardziej wiernie symulować lot samolotem.

Dla samolotów joy (drążek, wolant) jest jak najbardziej wiernym odzwierciedleniem metody sterowania. I jak na chwilę obecną, nic jeszcze w rzeczywistości nie zdołało tego zastąpić. Zatem ominięcie w tej grze urządzenia szeroko dostępnego na rynku jest idiotyczne.
    Post edited by padonis on
  • TheGhartan
    118 postsPosty: 123Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Nie znasz mnie,więc teksty o dzieciach pozostaw dla siebie bo prawdopodobnie bliżej mi do wieku twojego ojca niż twojego.
    A post o sterze to tylko taka mała złośliwość bo już któryś raz z kolei czytałem o tym że w samolotach niema klawiatur.
  • padonis
    4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano styczeń 2017
    Tak jak i Ty mnie. A z wiekiem nie szarżuj bo też możesz się bardzo pomylić, no chyba że masz 65-70 lat, to by się może i zgadzało z tym wiekiem... "Dziecko nowego porządku" to zwyczajnie nowe pokolenie nie tylko młodzieży, która nie wyobraża już sobie życia bez smartfona czy komputera. Ja zaś do PADA mam awersję,.
    Czytamy ze zrozumieniem - to pomaga.
  • SkyZeWonsem
    1039 postsPosty: 1,051Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Realistyczne sterowanie w nierealistycznej grze. Kogiel mogiel. Już prędzej idzie osłodzić sól.
  • padonis
    SkyPan_PL napisał użytkownik: »
    Realistyczne sterowanie w nierealistycznej grze. Kogiel mogiel. Już prędzej idzie osłodzić sól.

Prawdopodobnie masz rację, przy BF1, wcześniejszy BF4 dużo lepiej się spisuje. Troszkę szkoda mi wydanej kaski na tą odsłonę BF.
  • SkyZeWonsem
    edytowano styczeń 2017
    No cóż. Seria BF robi się coraz prostsza. Taki BF2 przy BF1 wygląda jak symulator pola walki - a to już było przecież "arcade mode". Tylko wtedy nikt nie myślał jak tu BF-a zrobić pod pada.
  • jacb2
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    radziol1975
    Możesz napisać jaki masz joystick i czy jakoś ekstra go ustawiałeś ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!