Wspólne randkowanie z BF1 Panów po 30-stce :)

«134
arni_xx_pl
18 postsPosty: 23Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
edytowano styczeń 2017
Witam

Jeżeli jest ktoś zainteresowany wspólna grą w wieku jak w opisie (lub podobnym) i którego KD pozostawia wiele do życzenia zapraszam. Granie bez spiny z weekendową porcja procentów mile widziana. Chodzi o przyjemne spędzenie czasu. Lubie grę zespołową (objective) a nie solówki pod kd.
Gram po południu i wieczorami jak czas pozwoli (praca + rodzina+ stres = brak wystarczającego czasu)

Wymagania:
-headset
-gramy na padach ( Panom z myszkami dziękuję)
- weekendowe wprowadzenie do organizmu minimum 100 gram alkoholu mile widziane :)

mój nick: arni__1 - dwa podkreślniki dolne

Pozdrawiam

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1290 postsPosty: 1,303Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
  • _SamoZuoooo_
    277 postsPosty: 305Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Na tej stronie znalazłem 14 tematów o tym że ktoś szuka kogoś do wspólnej gry lub zaprasza na serwer, co dla mnie także jest zaproszeniem do wspólnej gry ......
    Po co zakładać 15 temat o tym samym ????
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • RottenCannibal
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Witam wraz z kumplem również poszukujemy ludzi do wspólnego grania bez spiny, wiek również po 30 nawet bardzo.
    nick: Rothmorgue
  • zajebiaszczu1990
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    siema stej strony Tomasz Mam 38 i też chciałbym pograć zwami mój nick ps4 "tomaszswiatkiewi"
  • arni_xx_pl
    18 postsPosty: 23Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Witam
    tomaszswiatkiewi oraz Rothmorgue wyślijcie mi zaproszenie na psn. Jest Nas w grupie już 10 chłopa :) więc ekipa się powiększa. Dziś musieliśmy grac na dwie druzyny :)
  • marcin94rr
    11 postsPosty: 14Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam
    I ja z chęcią dołączył bym do takiej grupy
    Proszę o wesłanie zaproszen, moje psn; olinek94r w wiadomości proszę wpisać BF1
  • Julek1916
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Również z chęcią dołączę do wspólnego grania bez spiny i szklaneczka whisky :)

Medyk nastawiony na grę zespołowa. Dostępność po 22giej. Julek1916 na PSN

Pozdro!
  • Kubaaa1809
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    ja też chętny na wspólne granie, w kupie raźniej PSN Kubaa1809
  • STING1-PL
    7 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    witam mam 36 lat chetnie pogram przy piwku moj nick sting2525
  • Gizbaq_Pol
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Witka! Chętnie dołącze do ekipy - Paweł 39 lat mój nick "Gizbaq"
  • HooLiGaN_Poverr
    3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Zapraszam do udziału w POLSKIEJ LIDZE DOMINACJI 5vs5 W BATTLEFIELD 1

planowany start końcówka lutego 2017
    (jeśli uda nam sie uzbierac szybko wystarczającą ilośc chetnych,możliwy start w połowie lutego)

Plutony zainteresowane udziałem w lidze mogą zgłosic sie u mnie lub w podanym linku
    http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/platoons/view/7673987095710674356/ [battlelog.battlefield.com]
  • A-R-E-K_86_POL
    14 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Serwer ADHD zapraszamy do wspólnej gry - ustawienia w miarę możliwości HC jak w BF4.

Rozkręćmy w końcu tą grę ze zj.banym balansem! Może w końcu ktoś kto za ten nie wypał wziął kasę weźmie się za łatanie tego bękarta!

Gdyby ktoś miał problem ze znalezieniem serwera (wyszukiwarka serwerów niestety również jest zj.ebana) zapraszam do znajomych to wyślę zapro.

Potrzebujemy aż 20!!! graczy, żeby bękart wystartował bo ktoś z twórców miał zły dzień kiedy to wymyślał...

Normalnie olałbym tą grę, ale niestety zapłaciliśmy za serwer (po grzyba braliśmy cały rok, co nas podkusiło) i nikt nam tej kasy już nie zwróci...
  • STING1-PL
    7 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    ustawienia w miarę możliwości HC jak w BF4. Ustawcie na normal nie kazdy lubi grac HC moze wiekszosc bedzie grala u was
  • A-R-E-K_86_POL
    14 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano luty 2017
    "normalnych" pustych serwerów nie brakuje... gdybyśmy chcieli grać na normalnych ustawieniach to nie widzę sensu wynajmowania serwera... Chodzi o to, żeby zgłaszali się ludzie którzy lubią grać na ustawieniach HC i wiem, że takich nie brakuje, tylko w tym skomplikowanym wytworze EA i DICE ciężko nam się odnaleźć... Często otrzymuję wiadomości od ludzi którzy chcą wbić na nasz serwer, że nie mogą bo choć nie jest zapełniony otrzymują informację -serwer pełny - albo po prostu oprócz wczytywania nic więcej się nie dzieje. EA chwali się, że słucha głosu graczy - chyba raczej szumu w uszach po libacji - bo od prawie dwóch miesięcy ze zgłaszanymi problemami nie robi nic...
    Post edited by A-R-E-K_86_POL on
  • STING1-PL
    "normalnych" pustych serwerów nie brakuje... gdybyśmy chcieli grać na normalnych ustawieniach to nie widzę sensu wynajmowania serwera...
    TO MACIE PROBLEM BO JA PIERD.........HC GRA JEST SCOPANA TAK SAMO JAK I NA NORMAL TERAZ SIE SRACIE BO WYKUPILISCIE SRWER ZAL DO DICE JA TYLKO PISALEM ZE NA NORMAL SZYBCIEJ OGARNIECIE SERWER JEBBB.C KAMPEROW NA HC NIE MASZ MAPY A KAZADA KU..,...A KAMPI NA MAXA W TEJ CZECI WIEC ZYCZE P[OWODZENIA I TRACENIA KASY
  • A-R-E-K_86_POL
    1. Na HC nie masz oznaczania, a więc jak napisałeś "każda Ku... kamperska" leżąc zabija mniej bo nikt im nie oznacza przeciwników jak na normalu. Mapa na HC jest, coś Ci umknęło...

2. Nie proszę Cię o zdanie i nie zmuszam do grania na serwerach HC, staram się dotrzeć do osób które tak jak ja ten tryb lubią.

3. Co do skopanej gry to o tym pisałem już wcześniej, Ameryki nie odkryłeś...

4. Odsyłasz mnie do DICE, a sam płaczesz na forum...
  • STING1-PL
    edytowano luty 2017
    POWODZENIA
    Post edited by STING1-PL on
  • Skotn1k
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Witam,
    chętnie także pogram z Wami.
    Bez spiny, przy piwie i wieku 30 lat :-D
    Skotn1k
  • lkasprzak
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Wloczykij_PL, z BFem za pan brat od BF2, z checia pogram :) lat 35+
  • tomek999988
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Hej! Wysyłajcie zaproszenia do wspólnej gry :smiley: tomek999988
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!